Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość zaciezkibagazdoświadczen
Działa napewno miałam okazję widzieć efekty. Nie róbcie nic same w domu ,naprawdę lepiej bezpieczniej jest udac się do wykwalifikowanych osób,trzeba widzieć przecież ile jednostek z jakim naciskiem pod jakim kątem nalezy wstrzyknąć kwas. Do tego zainwestowac w bardzo dobry krem,oczywiście osobny pod oczy i twarzy ,ale Wy to wiecie. zabiegi mezo są fajne,zabiegi na naczynka również sam miałam wykonywane ,ale potrzeba kilka zabiegów,nikt nie jest cudotwórcą.Natomiast wierzę że osoby wykonujace zabiegi nie są po to by sobie samym szkodzić bo to przecież nie ma sensu Wyznacznikiem efektu czasem dla niektórych mało zadowalającego może być fakt że jesteśmy jednostką nasze organizmy reaguja inaczej ,nawet przy opalaniu na solarium ma zanczenie czy masz okres czy nie ,50 kobiet nie bedzie miało żadnych skutków a 51 może zasłabnać lub dostać krwotoku. Nie dajmy się zwariować ,najzwyczajniej umówić się na wizytę z doktorem,informacja na temat problemóm nap skórnych i do dzieła:) My kobiety jesteśmy nie tylko od rodzenia dzieci,sprzątania,gotowania etc.odrobina przyjemności się należy. To każdemu wyjdzie na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanka48
ja sobie sama robię iniekcję kwasem hial... jestem samoukiem , w ten sposób zaoszczedzam kasę ,i podaję sobie to co zakupię sprawdzone , jak zrobię siniaka to wiem że to ja a z czasem zejdzie , nie przechwalajcie gabinetów a szczególnie "wyuczonych" lekarzy , oni tez potrafią oszukiwać , poczytajcie forum to się dowiecie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@wkurzona 30ka - botox świetnie nadaje się do wypełnienia lwich zmarszczek - efekt szybko widoczny, utrzymuje się około roku - ja robiłam miesiąc temu u doktora Winiarskiego w Warszawie, jego usługi można kupić na www.estheticBox.pl - POLECAM! Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę powtarzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ostatnio sie pisze na ten temat, i ja mam wsród moich znajomych koleżanki ,które poddaja sie tego typu zabiegom. Nawet- co wazne teraz wykonuję sie całkowicie bezboleśnie... Ja sama sie nawet poważnie nad tym zastanowiłam,i znalazłam dosyć niedrogi gabinet Aestheticmed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam powiększane usta kwasem hialuronowym u dr Nielepkowicz i zadowolona jestem bardzo. Zabieg cenowo jest przystępny, do tego usta wyglądają po nim naturalnie. Oczywiście mi zależało żeby powiększyć usta tylko trochę, żeby nie było efektu sztuczności. Pani doktor to cudowna kobieta, bardzo profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzyło mi się powiększenie ust od wielu lat, odkąd zdałam sobie sprawę, że są bardzo małe i że koleżanki mogą się pochwalić większymi ustami. Zdecydowałam się na kwas hialuronowy po tym jak oglądałam zdjęcia kobiet z powiększonymi ustami, gdzie te usta mimo że większe wyglądały bardzo ładnie i naturalnie. Znalazłam lekarza z prawdziwego zdarzenia – zaangażowanego i profesjonalnego dr Knakiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchajcie od kilku dni boli mnie glowa w roznych miejscach, rowiez w glebi galki ocznej, meczy mi sie wzrok, czy to moze byc wynik podania kwasu w doline lez? tyle, ze to bylo w pazdzierniku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwas hialuronowy jest rewelacyjny! Można zatrzymać młody wygląd! Polecam w dobrym gabinecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwasu nie wstrzykiwałam, za to używam kremów i kapsułek natural collagen beauty własnie z tym kwasem. Kilka razy słyszałam, że to tzw "eliksir młodości", który dobrze nawilża. generalnie też ma inne zastosowanie niż medycynie estetycznej, wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za różnica, czy z CHin, czy z renomowanej firmy też bez badań i testowany w Polsce. To skandal, by lekarze wstrzykiwali kwasy hialuronowe, o których nikt nie wie jak sie zachowają w tkankach. Teraz już wiadomo, że tym kwasem można zrobić wielką krzywdę, ale cicho sza, a poszkodowanych coraz więcej. Nawet hialuronidaza nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy jest kwas szwajcarski teosyal, jest drogi ale rewelacja !!! u mnie trzyma się drugi rok i powtórzę na pewno :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzyły mi się piękne, pełne usta. Przyznam jednak, że trochę bałam się zabiegu powiększania kwasem hialuronowym. Dużo czytałam, pytałam wśród znajomych. Koleżanka, po swoich złych doświadczeniach, odradziła mi zabieg u kosmetyczki, za jej namową udałam się więc do specjalisty i nie żałuję. Dziewczyny z Zielonej Góry i okolic! Szczerze polecam gabinet dr Marcina Banaszka http://www.medestetic.com.pl . Lekarz okazał się profesjonalny, cierpliwy, odpowiedział na każde moje pytanie, rozwiał wszystkie obawy. Teraz zastanawiam się czy nie wybrać się do niego na botoks... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę chcecie sobie same wstrzyknąć ten kwas? Według mnie powinien wykonać to wyspecjalizowany człowiek... Swój zabieg robiłam u doktora Krajewskiego w Warszawie. Pewność że zostanie to dobrze wykonane dała mi duży komfort podczas zabiegu a efekt jest bardzo zadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robiony kwas hialuronowy na zmarszczki i jestem zadowolona. Było mi wszystko jedno czy tak czy botoks ale lekarz stwierdził że akurat u mnie to będzie najlepsze. Miałam okropne zmarszczki na czole i wokół oczu i wyglądałam przez to jakieś 10 lat starzej. Teraz w lusterku widzę babkę która wreszcie wygląda na tyle ile ma w dowodzie jak nie na mniej ;-). W ogóle jestem bardzo zadowolona z lekarza który mi wstrzykiwał dr. Zawodnego ze Szczecina. Najgorzej to trafić na jakiegoś konowała który że tak napiszę popsuje robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeraaa
Prawdziwe cuda potrafi zdziałać kwas hialuronowy, o ile jest dobrze zrobiony. W Bielsku Białej to już parę dobrych gabinetów można znaleźć. Ja jestem zadowolona z efektu jaki udało się uzyskać w salonie Estelium na Broniewskiego. Akurat miałam wypełnienia przy zmarszczkach typowo śmiechowych. Odmłodzili mnie co najmniej o 10 lat ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał wyżej, że kwas hialuronowy to ściema. Nie mogę się z tym zgodzić ponieważ całkiem niedawno wykonałam w Warszawie przy Szucha 3 i efekt zauważyłam od razu :) Utrzymał się trochę dłużej niż miesiąc, ale i tak warto to robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto na pewno jest odszukać pacjentów i zobaczyć co oni mają do powiedzenia, lepszej rekomendacji nie ma. Tak jest w przypadku dr Dmytrzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertssa
Dobrze wykonuje zabiegi z kwasem hialuronowym na zmarszczki salon Estelium przy ul. Broniewskiego. Zero stresu, fajny, przyjazny klimat, panie są zawsze uśmiechnięte i pozytywnie nastawione. Tutaj wiedzą jak wstrzyknąć kwas, żeby był pożądany naturalny efekt a nie – sztuczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxss
Dobrze wykonuje zabiegi z kwasem hialuronowym na zmarszczki salon Estelium przy ul. Broniewskiego. Zero stresu, fajny, przyjazny klimat, panie są zawsze uśmiechnięte i pozytywnie nastawione. Tutaj wiedzą jak wstrzyknąć kwas, żeby był pożądany naturalny efekt a nie – sztuczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EMERVEL , JEST W TRAKCIE BADAŃ KLINICZNYCH - DAJE WIELE SKUTKÓW UBOCZNYCH . Umiejętne wstrzyknięcie , to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fersaaas
Ja się dałam ostatnio przekonać co do kwasu hialuronowego. Wypełniłam sobie trochę usta w salonie na Broniewskiego. Gabinet nazywa się Estelium, łatwo trafić, obok jest darmowy parking. Miła obsługa, nowoczesny sprzęt, ładny wystrój, wszystko utrzymane w takim modernistycznym designie. Usta mi wypełnili delikatnie, bez przesady, przez co wyglądają naturalnie a nie nabrzmiałe jakby mnie szerszeń ukąsił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma byla na wypelnianiu zmarszczek u www.lekarze-kolber.pl i bardzo zachwalala, podobno bardzo szybko tez zeszly jej jakiekolwiek opuchlizny po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wcale nie kosztuje tak dużo, a efekty może naprawdę dawać zadziwiające, zerknijcie na to - http://revision.com.pl/cennik/ Ale to już kwestia konsultacji - czy aby na pewno to w Waszym przypadku przyniesie Wam jakieś korzyści. Zakładam, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli rozmawiamy o kwasie hialuronowym, to muszę napisać żebyście chodziły tylko do sprawdzony specjalistów. Naczytałam się wiele o tym, jak jakaś podrzędna klinika potrafi zniszczyć komuś twarz. Ja byłam w welldermi w Warszawie na korekcie nosa i w moim przypadku wszystko poszło świetnie, polecam ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w Klinice Urody Agnieszki Kurpias (na Wałbrzyskiej). Usta wyglądają bardzo dobrze, nie widać że były powiększane. Przed zabiegiem odbyłam konsultację na której dowiedziałam się jak będzie to wyglądało krok po kroku. Efekty można zobaczyć na ich fanpage'u na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w Klinice Urody Agnieszki Kurpias (na Wałbrzyskiej). Usta wyglądają bardzo dobrze, nie widać że były powiększane. Przed zabiegiem odbyłam konsultację na której dowiedziałam się jak będzie to wyglądało krok po kroku. Efekty można zobaczyć na ich fanpage'u na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na bezpłatnej konsultacji niedawno u pani Oli Sobczyk-Smereczyńskiej i jestem dobrej myśli. Chyba się zdecyduję na zabieg z użyciem kwasu. Wcześniej raczej sceptycznie do takich form udoskonalania podchodziłam, ale pani doktor wszystko szczegółowo omówiła, pokazała mi jakich efektów mogę się spodziewać. Jestem dobrej myśli i mam poczucie, że jestem w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to koniecznie idźcie faktycznie do sprawdzonego gabinetu do kogoś kto się na tym zna a przede wszystkim do kogoś, kto szczerze oceni i powie czy teraz warto robić. Moja pani doktor Marzena Majcherczyk właśnie tak działa. Polecam jej gabinet medycyny estetycznej w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martasdd
Podoba mi się jak działa salon Estelium na Broniewskiego. Już sam obiekt robi wrażenie, jest zaaranżowany w nowoczesnym stylu, całe wnętrza są tak zrobione, że można się rzeczywiście u nich odprężyć i wypięknić ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×