Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość gość
Drogie panie co myślicie na temat usieciowanego kwasu hialuronowego? Podobno utrzymuje się dłużej w skórze od nieusieciowanego. Znacie jakiś dobry kwas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że wszystkie zatwierdzone przez FDA są dobre. W Rynku Estetycznym są wymienione wszystkie, można sobie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpati
hej dziewczyny, mam pytanie czy wypelniala sobie ktoras nos kwasem hialuronoywm? moj nos jest ok ale mam maly garbek i bez niego byloby duzo lepiej natomiast boje sie poddac operacji nosa a wiem ze wypelnia sie tez ta przestrzen miedzy garbkiem na koniuszkiem nosa...jak dlgo utrzymuje sie efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na zabiegu z kwasu hialuronowego w Krakowie u P. Deviron, ale nie umiem Ci odpowiedzieć na pytanie czy u Ciebie się sprawdzi. Zadzwoń i zapytaj, 530 530 256. Wiem z doświadczenia, że chętnie odpowiada na pytania i może Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolki1
Zabiegi wypełniania kwasem hialuronowym są wykonywane w Princesse Centrum Estetyki, przy ulicy Przyjaźni we Wrocławiu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popil
Dokładnie, te centrum jest naprawdę dobre, a jakbyś chciała zrobić sobie makijaż permanentny to szczególnie polecam panią Anetę Polweiak. Można śmiało dzwonić do niej na tel: 666993888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglala
Ja w swoim gabinecie kosmetycznym używam obecnie tego kwasu: http://dermatic.com.pl/kwas-hialuronowy-5ml.html Aktualnie jest to moim zdaniem najczystszy oraz najbezpieczeniejszy kwas hialuronowy.Daj***ardzo długi efekt oraz klientki sobie go chwalą. Zabiegów nie trzeba powtarzać często. Nie jest to równiez bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, jak można używać kwasów hialuronowych, ktore nie mają badań klinicznych. Jeden z nich został wstrzyknięty w moją twarz.Pięknie się utrzymywał przez pół roku, po tym czasie zaczęły się dolegliwości bólowe, ktore trwają do dnia dzisiejszego. Lekarka, która go użyła A. L z PŁOCKA umyła ręce od problemu, przepraszam - zastosowała peleve, za które musiałam zapłacić 500 zł, gdy to nie pomogło wysłała mnie do neurologa. tam dowiedziałam się, że ta pani j.w płaci za tą wizytę i to dla niej ta dokumentacja jest tak skrupulatnie dokonywana - przez panią neurolog. Od tego czasu minęły 2 lata. Nie wydała mi kopii wszystkich zabiegów. Preparat, który mi wstrzykneła jest w trakcie badań klinicznych, Miałam do niej zufanie, którego nadużyła. Wcześniej 3-krotnie m iałam wstrzyknięty botoks w zmarszczki na czole. Za czwartym razem nie sądziłam, że podpisuję wyrok na siebie i swoje całe życie. Ból i zgrubienia na jednej części twarzy nie pozwalają mi normalnie funkcjonować.Dlaczego na jednej części twarzy? Lekarze wiedzą dlaczego. Nie łudżcie się. Żaden tani wypełniacz nie zapewni wam bezpieczeństwa, podobne problemy mogą mieć setki i jeszcze raz seeeetttki osób. Było to oszustwo z premedytacją, ponieważ miał być zastosowany tylko juvederm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam bardzo dobry salon we Wrocławiu, który oferuje tego typu zabiegi, a mianowicie l'bioline. Regularnie korzystam z ich usług i jestem zawsze mega zadowolona efektami oraz promocyjnymi cenami, które są codziennie w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troto
W Centrum Estetyki Princesse we Wrocławiu można się umówić na taki zabieg. Zadzwoń: 666-993-888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś może polecić mi klinikę ze Szczecina, w której można przejść taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_leona
Zabieg ten jest bardzo skuteczny i bezpieczny, gdyby nie on nie byłoby wielu zabiegów dzięki którym stajemy się młodsze. http://www.innaklinika.pl/oferta/32-kwas-hialuronowy Pamiętajcie, aby przed zabiegiem wypytać o wszystko swego lekarza. Ja wybrałam ten sposób na wyeliminowanie zmarszczek, bo ze wszystkich mi znanych był najmniej inwazyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczecin to Karboklinika. Do tej pory się nie zawiodłam. Dlatego będę polecać tam wszelkie wizyty związane z medycyną estetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka kwitnąca
Najlepszym kwasem hialuronowym jest stylage m, co potwierdza nagroda tegoroczna perła dermatologii estetycznej. Ja powiększałam sobie nim usta w gabinecie Skinfinity w Manufakturze w Łodzi www.facebook.com/skinfinity.medycyna.estetyczna i efekt utrzymuje mi się już 12 miesięcy, a wcześniej po princess volume miałam efekt na 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wypełniałam zmarszczki kwasem hialuronowym we wrocławskiej klinice Dermamed (Krzycka) i jestem zadowolona. Wszystko zależy oczywiscie od umiejętności i jakości użytego kwasu ale nic mi nie było, nic się nie działo i wszystko wygląda naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omijajcie szerokim łukiem dr tyrkę z kielc. kompletny partacz. a na dodatek nie bierz odpowiedzialnosci za swoje zabiegi. do tej pory borykam się z problemami po jej nieudanej mezoterapii w dolinę łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również byłam w Art Medical Center w Szczecinie , wszystko poszło dobrze, efekt ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może najpierw pomyśl o jakimś dobrym kremie, ja ostatnio byłam w http://aptekaswbarbary.pl/ i tam pani poleciła mi świetny krem pod oczy oparty na naturalnych składnikach i już widać efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dziękuję temu który wymyślił ten kwas ;). Dzięki niemu zlikwidowałam opadające kąciki ust na które już nie mogłam patrzeć jak spojrzałam w lustro. Grunt to tylko trafić na fachowca który potrafi się tym kwasem posługiwać. Jeżeli ktoś jest ze Szczecina to polecam w tym temacie gabinet Bochińska www.bochinska.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robaczysko
A mozecie polecic jakis gabinet/klinike w okolicach Dabrowy Gorniczej; sosnowca lub Katowic?. Mysle o wypwlnieniu zmarszczek kwasem hialuronowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam sobie zabieg z kwasem hialuronowym pod oczy (cienie, zmarszczki) w klinice Krajewski. Zabieg dobrze wykonany, trwał kilkanaście minut. Bezpośrednio po zabiegu miałam lekkie zaczerwienienie i opuchliznę, ale wszystko zeszło w ciągu kilku godzin. Cienie bardzo się zmniejszyły, twarz wygląda na wypoczętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijajcie szerokim łukim panią Gosię z mezoterapiagorzow. Poniewaź wypełnienie kosztowało dużo a efekt był przrz misiąc i jeszcze krzywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj topik pisany przez kosmetyczki. Uczą wstrzykiwać kwas hialuronowy z Chin. Może to jest przyczyną. A słyszałam też że drogo i brzydko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy też uważacie ze kosmetyki z kwasem hialuronowym coś dają czy to ściema? A klinika Aestheticmed? warto jest sie wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzięki kwasowi hialuronowemu pozbyłam się okropnej lwiej zmarszczki przez którą wyglądałam jakbym cały czas była zła. Jak ktoś ma ten sam problem to naprawdę polecam. Najważniejsze tylko żeby pójść do naprawdę dobrego specjalisty którą ma wprawną rękę. Od siebie mogę polecić klinikę Bochińska w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest teraz taka nowa metoda , do której nie potrzeba strzykawki, kwas jest wstrzykiwany pod bardzo wysokim cisnieniem i jest bezbolesny. Pracuje w salonie kosmetycznym i byłam na szkoleniu z tej nowej metody w Poring Method, teraz robie to moim klientka, efekty widac odrazu, bardzo fajna i innowacyjna metoda według mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jesteś spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×