Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość kajjjjetanka
Do tej pory najlepsze efekty dał mi krem Lift marki Nantes. U mnie okazał się skuteczny jeśli chodzi o nawilżenie skóry i ujędrnie. No i z kazdym miesiącem widze ze zmarszczki się wygładzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1960mila
do basik45 jeżeli jesteś zadowolona to napisz gdzie robiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1960mila
dziewczyny czy robiłyście wypełnienia u dr Socha Kaletka w luna med

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie skusiłam na kwas zeby zlikwidować świezo powstałe zmarszczki pod kącikami ust, które robiły mi nieestetyczne kąciki w dół. chciałam zrobiź botox, ale pani dermatolog z mielca powiedziała, że tu nie botox a kwas trzeba... no to posłuchałam fachowca... wpakowała mi tam całą fiolkę. wyglądałam jak chomik, kąciki były dalej brzydkie ale zmniejszyły się zmarszczki koło nosa :O kącili były nadal zmarszczkowane, ale znikneła nowa zmarszczka pionowa idaca od nich w dół. nie minęło jeszcze nawet 3 miesiące, a zmarszka jaka była, taka jest... 800zł na efekt przez 2 miesiące, chyba troche drogo... jednak dobry lekarz to podstawa, taki, który wie co robi i nie oszukuje z ampułkami, wpychając byle co, co zniknie po 2 miesiącach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1960mila
proszę was opomoc bez reklamy chcę zrobić wypełnienia ,ale chciałabym naprawdę trafić w dobre ręce.Będę robiła po raz pierwszy jestem po50+.czekam na wasze opinie .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1960mila
dziewczyny czy któraś z was robiła wypełnienia u dr Jóżwiak-Zimińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 50- tce mogę polecić zabiegi Thalgo z krzemem - Silicium Marine Treatment. Już po jednym zabiegu skóra moze wyglądać 5 lat młodziej. Zabieg jest niesamowity, składa się ze specjalnego innowacyjnego masażu i dwóch masek, w tym jednej gipsowej. Tani nie jest, bo około 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez korzystałam z usług kliniki8 beautymed mirackiego.Moj problem , to zasinienie pod oczami .Moje sińce były od zawsze ze mną . Wiele robiłąm aby się ich pozbyć ,ale bez większego rezultatu.Jakiś czas temu trafiłam do kliniki beautymed i do dr mirackiego .Po długiej konsultacji zaproponował mi stosunkowo nowy preparat Redensity .Jest to taka mezoterapia z kwasem hialuronowym i taki zabieg starcza na rok.Nie powiem pełna pesymizmu poddałam się temu zabiegowi. Jestem teraz bardzo zadowolona ,bo moje sińce ( przy moim bardzo duzym problemie ) zmiejszyły się o jakes 80% super ,naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.Bardzo proszę o malutką pomoc.Mam zamiar zakupić kwas hialuronowy i wstrzyknąć sobie w czoło,ktoś może powie pukni się w czoło, może i tak.Mam 42 lata twarz jak na swój wiek w miarę,dość zadbaną osobą jestem .Ale niestety nie stać mnie iść do gabinetu urody a bruzdy na czole mam dość mocne i żywą mimikę twarzy,botoksu nie chciała bym raczej coś naturalnego jak właśnie K.H.Nie wiem jaki k.h.jest odpowiedni na tą partię twarzy i skuteczność oczywiście.Z wykształcenia jestem pielęgniarką więc igły się nie boję ani bólu.Może ktoś ma jakieś doświadczenie,bardzo proszę o opinie i rady.Pozdrawiam i Dziękuje z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anelka75 - prosze, daj namiary na siebie - mam wazne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest tak jak ktoś napisał, że nienaturalny wygląd po wypełnieniu minie po 7 dniach wiem to z własnego doświadczenia, że twarz nabierze nowych rysów niekoniecznie lepszych, bo przecież najmniejsza ingerencja je zmienia. Po kilku latach przygody z kwasem hialuronowym jak również z botoxem gdybym mogła cofnąć czas nigdy bym nie skorzystała. Zawsze miałam ładną twarz teraz nienaturalną, wypchaną. Niestety każdego czeka taki efekt, ale każdy musi przekonać się na własnej skórze. Wystarczy spojrzeć na twarze lekarek medyc. estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy podchodzić ostrożnie co do miejsca wykonywania zabiegu. Kilka lat temu się pokusiłam i poszłam do kosmetyczki:( zrobiła mi wargi nosowo-wargowe. 2 tygodnie się nie pokazywałam, a później przechodziłam terapię antybiotykową. Nie popełniajcie tego błędu. Od dwóch lat stosuję preparat Neo-Look u swojej Pani dr n. med Trojanowskiej. Jestem bardzo zadowolona i co najważniejsze mam poczucie bezpieczeństwa:) szukajcie swoich lekarzy i związujcie się z nimi:) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamka234
Wstrzyknęłam sobie kwas hialuronowy jakiś rok temu w salonie we Wrocławiu. To była jedna z moich głupszych decyzji. Tylko straciłam pieniądze, a efektów nie było żadnych. Powiem Wam, że mam wrażenie, że krem odbudowujący z hb lepiej redukuje zmarszczki. Po kilku miesiącach stosowania widoczne są efekty. Na wstrzykiwanie kwasu szkoda czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejeska2
Jak widać własnie kremy z kwasem hialuronowym tez sa doskonały rozwiązaniem. Ja szczególnie jestem zadowolona z takiego kremu http://www.nantes.pl/seria-lift.html Polecam bo rzeczywiscie to super kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem z kwasem może tylko odrobinę poprawić jakość skóry, nic więcej. Stosowałam wiele różnych kremów z kwasem z wyższych półek i żaden nawet w najmniejszym stopniu nie zmniejszył nawet jednej zmarszczki. Nie ma takiej możliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Preparaty z serii princess to kwas hialuronowy do wypełniania tkanek miekkich taki jak sie stosuje w gabinetach medycyny estetycznej. Koszt jednego takiego zabiegu w gabinecie to ok 800-1200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1960mila
dziewczyny proszę was pomórzcie mi szukam dobrego lekarza w krakowie , piszcie też marzenaobitko@gmail.com dzieki ipozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa44
Ja już kilka razy byłam na zabiegach z użyciem kw. hialuronowego. Za każdym razem jestem spanikowana, ale ostatecznie efekt jest świetny :) Zmarszczek nie mam, a efekt utrzymuje się jakieś pół roku. Zawsze się bałam efektu maski, ale wyglądam bardzo naturalnie. Robiłam zabieg w Melitusie, pracują tam świetni specjaliści zwłaszcza dr Noszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula007
Ja się boję takich zabiegów :P dlatego zejdę trochę z tematu bo stosuje kwas hialuronowy w tabletkach razem z kolagenem rybim Noble health i jestem pod wrażeniem jego nawilżającego działania. Początkowo byłam sceptyczna i chciałam ogólnie wzmocnić włosy i paznokcie, a w jakieś super nawilżenie nie wierzyłam a tu taka niespodzianka.:) zmarszczki też podobno wypełnia więc stosuje i czekam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8022
czy któraś z Was moze polecic mi dobry gabinet w Pozaniu? chce zrobic bruzdy nosowo-wargowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Poznaniu jest dużo dobrych gabinetów ;-) i lekarzy - trzeba tylko dobrze trafić - najlepiej zapytaj koleżanek - osądź czy wg. Ciebie wyglądają OK i dopiero wybieraj. Pytając na forum przesyconym tandetnymi reklamami i naganiaczami możesz niestety nie uzyskać satysfakcjonujących odpowiedzi. Nie musisz przychodzić do Nas ;-) żeby nie było. Masz przecież jeszcze do wyboru dr Jankowiaka, dr Dębińską, dr Gray..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8022
Do "nas" tzn. gdzie ? nie orientuje sie za bardzo. bylabym wdzieczna za podpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać w podpisie: Biogenica Klinika Piękna, ul. Grunwaldzka 519C/2, Plewiska. Oczywiście jak zawsze zapraszam, ale nie zmuszam - stąd poleciłam innych, moim skromnym zdaniem dobrych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na zabieg zmniejszenia opadających kącików ust, tzn wypełnienia kwasem hialuronowym. Jestem ze Szczecina, a na zabiegu byłam tu: http://www.bochinska.pl/. Drogie Panie, nie ma się czego bać, ani czekać, aż zmarszczki się powiększą, trzeba działać. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów i polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aroamna
Dr Dąbrowska nie przyjmuje już w Neo lady, właścicielka wypowiedziała jej umowę, teraz jest nowa lekarz medycyny estetycznej z Gdańska, zrobiłam Volumę i usta - efekt rewelacyjny, bardzo naturalny- ma duże poczucie estetyki, świetną rękę i jest delikatna. Zabiegi nic mnie nie bolały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po serii czterech laserowych liftingach twarzy z kwasem w http://www.naturalnepiekno.eu/ Efekt? Rewelacja! Wyglądam świeżej i młodziej. A sam gabinet Naturalne Piękno jest bardzo przyjemny i w dobrej lokalizacji - blisko ronda Radosława w Warszawie. Panie specjalistki są bardzo uprzejme i wyjaśniają jak poszczególne zabiegi maja wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×