Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

Jestem 2 godz. po zabiegu z kwasem hiar i botoxem. Dla mnie rewelacja. Pierwszy raz robiłam w Krakowie, wydałam kupe forsy a efekty były marne. Teraz zrobiłam gdzie indziej, zapłaciłam 2 tyś ale opłacało się. Pani doktor mówiła co robi jakim kwasem o jakiej gęstości i dlaczego tam. Botox zastosowała w celu podniesienia powiek- bo niestety już opadały, W tejj chwili czuję lekki dyskonfort- takie małe pieczenie mad górną wargą, gdyż tam wiele razy mnie ostrzykiwała, ze znieczuleniem. Kwas daje efekt zaraz, natomiast botox po paru dniach. nNajlepszym "skalpelem" na zmarszczki jest jednak sculptra, gdyż jest to głebokie wstrzykiwanie kwasu polimlekowego (tak to się chyba nazywa). Jestem umówiona na ten zabieg, bo jedno (kwas) drugiemu nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola71
Proszę o pomoc! 5 dni temu miałam wypełnienie pod oczami tzw doliny łez. Pod jednym okiem mam zasinienie ( na to nyłam przygotowana) ale pod drugim mam spuchniętybwałek i co najciekawsze pojawiłsię dopiero w piątym dniu po zabiegu!? Czy to oznacza że mam za dużo podane kwasu czy to efekt przejściowy? Proszę omopinię kogoś kto miał taki zabieg. Ile utrzymuje się opuchlizna i kiedy jest widoczny efekt końcowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramonezzzka
A czy po takim zabiegu jeszcze warto stosowac kosmetyki z kwasem hialuronowym ? Czy lepiej stosowac serum czy krem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazzzzja
Mysle ze spokojnie mozesz nawet przed zabiegiem juz zaczą przyjmowac takie suplementy, zeby efekty były jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelka75
Ja przez 2 ostatnie lata co pół roku wstrzykiwałam sobie kwas hialuronowy dzięki uprzejmości mojej mamy która jest pielęgniarką, efekty wydawały mi się zadowalające. 4 dni temu zrobiłam wyjątek i wstrzyknęłam sobie kwas u osoby która zajmuję się tym zawodowo. Oczywiście kupiłam ten sam kwas,strzykawkę i ten sam krem znieczulający. Rezultat przekroczył moje oczekiwania. Jestem teraz przekonana że najważniejszą rzeczą jest wiedzieć gdzie go wstrzyknąć i w jakiej ilości. Wydaję mi się że nawet marka kwasu ma drugorzędne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoffiaa
Już od jakiegoś roku regularnie stosuję kwas, ale obecnie, jak jedna z dziewczyn powyżej, zaczęłam poważnie zastanawiać się nad sculptrą… moja znajoma zrobiła sobie ten zabieg na dłonie i efekt jest po prostu rewelacyjny. A do tego podobno utrzymuje się nawet do 3 lat (koleżanka jest już rok po zabiegu i dłonie wciąż wyglądają świetnie). Byłam już na pierwszych konsultacjach (Wrocław, Keramed, u doktora Markowicza, gdzie do tej pory wstrzykiwałam sobie kwas) i zapewnił mnie, że jak najbardziej kwalifikuję się do zabiegu, a fakt, ze wcześniej miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy w niczym nie przeszkadza. Niemniej, muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z tego jak wyglądałam po kwasie (stosowałam Restylane), ale czuję, że nadszedł już czas bym weszła na wyższy poziom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod koniec kwietnia ( ostania wizyta była ok. półtora roku wcześniej) znowu byłam u mojej ulubionej pani doktor - Danuty Dąbrowskiej w Elblągu. Tym razem robiłam usta juvedermem i policzki volumą i...jestem oczywiście mege szczęsliwa, bo wygladam rewelacyjnie - tak powiedziały moje koleżanki z pracy, które nie miały pojęcia o moich zabiegach ;) Najważniejsze jest to, że efekt jest NATURALNY: kości piliczkowe są pięknie zarysowane, podniósł się owal twarzy, a usta są pełniejsze i wygładzone. Cieszę się,że niedaleko ode mnie znalazłam tak świetnego lekarza medycyny estetycznej :) Na 7 stronie podałam namiary do Pani doktor. Na prawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój poprzedni pseudonim to zadowolona baaaaardzo, zapomniałam jakie miałam hasło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omanna333
do gosc witam serdecznie no nie bardzoe zgadzam sie z Toba... mysle ze poprostu robisz reklame... Ja robilam wypelnianie u Pani dr. Dabrowskiej w Elblagu w styczniu. i niestety juz na Wielkanoc twarz wygladala tak samo jak przed ..kwas sie wchlonal... i tyle kasy na darmo.. . jak uzbieram troche kasy poszukam kogos w Trojmiescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwas_hialuronowy
witajcie, mam do sprzedania Teosyal First Lines Puresense jakby ktos byl zainteresowany, dajcie znac. kupilam w hurcie i mam chwilowo za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj omanna333 Nie mam żadnego interesu w tym, żeby robić dr. Dąbrowskiej bezpłatną reklamę. Każdy na tym forum ma prawo opisać efekty swoich zabiegów i polecić dobrego specjalistę. To co napisałaś jest tylko Twoim prywatnym przypuszczeniem, na dodatek krzywdzącym i niesprawiedliwym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie sie zgadzam. Te kosmetyki sa swietne i naprawde jesli szukacie profesjonalnego kosmetyku to naprawde bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllkowska2
Jelsi juz decydować sie na dobry zabieg to polecam tez profesjonalny salon.Ostatnio wypełniałam usta w Elite na Pereca, a teraz własnie zastanawiam sie nad volumetrią. Z ust jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wykonywał ten zabieg w klinice Dr mirackiego beautymed ? Podobno bardzo profesjonalna klinika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,tak niedawno powiększałam tam usta i jestem bardzo zadowolona .Dr.Miracki dobrał mi odpowiedni preparat i wytłumaczył na czym polega zabieg (bo nigdy wcześniej nie wykonywałam tego ) ,a że jeszcze trafiłam na promocję to już wogóle byłam szczęśliwa :) .Zaskoczyło mnie profesjonalne i fachowe podejście do pacjenta i jest tam naprawdę bardzo sympatycznie.Dlatego z całą pewnością mogę polecić tę klinikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarujący_bogumił
przyjaciel zaproponował mi wypełnienie kwasem dziobów po trądziku, czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szerokim łukiem omijajcie dr Jerzego Studzińskiego, bierze dużą kasę, a efekty żadne, a przy tym mnóstwo siniaków na twarzy. Przyjmuje w Radomiu i Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delllicja2
Ja równiez mogę polecić salon Elite na Pereca. Nie wiedziałam ze jeszcze trafie w stolicy na tak profesjonalny i dobry salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omanna33
Do gosc... to nie jest przypuszczenie a fakt ..niestety po 3 miesiacach kwas sie wchlonal i juz wiec szkoda kasy u tej Pani Doktor... nie polecam..pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivien1214
Witam Mam takie pytanie czy ktos robil sobie jakies zabiegi u pani dr. Osadowskiej w Szczecinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei polecam AtrClinique na krakowskiej w Krk. Korzystam z ich usług już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Informacje o nich znajdziecie na stronie www.artclinique.pl Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wypełniania policzków kwasem hialuronowym to po samym zabiegu zawsze będzie obrzęk i efekt będzie nienaturalny .Po kilku dniach ( do 7 dni ) wszystko powinno wrócić do normy i policzki "pójdą " do góry.Wiem bo wykonywałam ten zabieg u Dr mirackiego w klinice beautymed i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omanna33 nie zrozumiałaś sensu mojej wypowiedzi...."mysle ze poprostu robisz reklame... "nie robie żadnej reklamy Dr Dąbrowskiej - i o to chodziło w moim poście,tak jak napisałam wcześniej : Nie mam żadnego interesu w tym, żeby robić dr. Dąbrowskiej bezpłatną reklamę. Każdy na tym forum ma prawo opisać efekty swoich zabiegów i polecić dobrego specjalistę. To co napisałaś jest tylko Twoim prywatnym przypuszczeniem, na dodatek krzywdzącym i niesprawiedliwym... Dodam tylko. że każdy ma inny organizm m.in. inną skórę(bardziej lub mniej nawilżoną czy jędrną), inne mięśnie twarzy("mocniejsze" lub "słabsze") dlatego efekty zabiegów "utrzymują się" w róznym czasie u róznych osób. Ocztwiście efekty zabiegów zależą też od wieku... To wszystko na ten temat, polecam czytanie ze zrozumieniem... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ni przytrafiła się "literówka" - powinno być - OCZYWIŚCIE a nie Ocztwiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i przytrafiła się "literówka" - powinno być - OCZYWIŚCIE a nie Ocztwiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wypełniałam na wyspiańskiego u pana Wojciecha Żarow. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja popieram osobę ,która napisałą cośo klinice beautymed .Myślę ,że to nie reklama .Ja też tam robiłam wypełniacz ,ale w usta i tez jestem zadowolona ,bo lekarz jest naprawde spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×