Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LIDER

rieter automotive katowice

Polecane posty

Gość LIDER

Witam! co myślicie o fabryce rieter w katowicach, pracownicy obecni i byli wypowiadajcie się, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amcyk
w rieterze jest kiepska atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy
jest tam teraz nieciekawie mała płaca praca na 2 zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrolowany
ale jest kryzys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klos
rieter to jedna wielka padaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były lider
tam lepiej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysy
szkoda tylko ludzi ze tak zasuwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klos
czasami tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulemanelo
Serwus 5 lot tam spedziołem jebaka je fakt atmosfera ujnia ale to sami wiecie Lidery fuuuu Sztab SZkoleniowy BEEEEE ale robic trzeba wiec Pozdro .........AHA Dalej tam sa Kableee........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były
to po prostu wesołe miasteczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARBUZ
Ludzie (operatorzy) spoko,roboty w ludzkich skórkach. Reszta banda kretynów i konfidentów. Ogólnie jeden wielki wyzysk.Polecam ludziom którzy lubią grać w piłkę nożną z kierownikiem produkcji przy okazji robiąc loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kos......
Rieter hmm było spoko ale się pojebało w glówkach co poniekturym normy tak wysrubowane ze nawet odsapnac nie idzie wyzysk i ....... a wulc skierski masakra skad tego kierownika oni wzieli nawet dobrze wyslowic sie nie umi i to kierownik produkcji ??????a o innym jezyku nie wspomne ...straszny mix sie tam zrobil a bylo tak pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly lider
na temat tej firmy to wiadomo wyzysk i nic wiecej .ludziska to jedza przy maszynach bo musza zrobic norme albo technik procesu odpisze 15 minut na awarie ale po znajomosci nic dodac nic ujac szkoda czasu pozdro dla liderów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuz
dymac liderów i ich wodza G.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio82
najlepiej to w pupe wchodzic tu bez wazeliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlop
Drodzy rodacy Może i pięknie tam nie jest ale pamiętajcie o tym że tych pieniędzy w doma nie wysiedzicie. Wiadomo każda płaca zła płaca. ludzie faktycznie pracują w weekendy (4dodatkowe dni pracy w miesiącu) brzmi okrutnie ale podbijają robotą fizyczną do 2k a po latach podbijanie stawek o kolejne kilka groszy. Da się tam żyć. Da się za tę pracę żyć. Ale zmienić całkowicie swoje podejście do pracy łatwo nie jest. Każdy chce łątwo, lekko i przyjemnie. Chcecie takiej pracy? Stańcie za kasą w sklepie. Kurcze no ciężka praca i nie widzę tam nikogo starszego bo trzeba mieć tempo:-(, ale lepsza praca od ręki i nieco ponad tysiąc co miesiąc przez pierwsze 3 miechy niż latać do urzędu po ochłapy. Za picie piwa all day all night. Pozdro dla bezrobotnych na których dupię właśnie teraz w rieterze. Z czasem mama przestanie podsuwać papu pod buźkę tylko wtedy za późno na dojrzewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziska a jak jest teraz? Jakie warunki pracy? Mam zostac przyjeta na operatora maszyn i nie wiem teraz czy rezygnowac z mojej dotychczasowej pracy, gdzie czlowiek nie ma kiedy do wc isc.. bo norma. Podpowiedzcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili przyjmują ok 90 nowych ludzi. Stawka 9 zł/h, jak ktoś chce niedzielę to 18. Umowa zlecenie na 3 miesiące podobno potem na stałe ale jest ogromna rotacja personelu. Co chwilę odchodzą pracownicy, przy odejściu bez przepracowania 120h naliczane karę 150 zł za ciuchy. Na hali gorąco, trudno wytrzymać, podobno jak jest bardzo ciepło to robią dodatkowe przerwy. Co 3 miesiące premia kwartalna średnio średnio 50-700 zł, co roku podwyżka. Premię obcinają za wolne w pracy, reklamację itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTYneum
Rotacja musi być ogromna, bo przyjmują na zlecenia do spółki córki zamiast na umowy u siebie. Praca za 9 zł netto, czyli realnie 200 zł ponad minimalną. Każdy powtarza, że normy łatwo wyrobić, ale realia są takie, że ludzie zapier... az się kurzy. Nie chodzi mi o to żeby leżeć w pracy, ale nie jestem maszyną żeby mnie o szóstej włączyć i tak fru do 14. Temperatury na hali bardzo wysokie, hałas także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie jesteście zadowoleni ze swojej dotychczasowej pracy to tutaj http://slask-praca.pl/ macie ciekawe oferty. Śląsk zawsze był kojarzony z przemysłem, ale w Katowicach czy w Gliwicach można znaleźć pracę w rożnych branżach. Ja np. pracuję w logistyce i nie narzekam…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×