Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bozee_załamana_narzeczona

ślub-dla nas? czy dla rodziny? ? JA chcę po swojemu

Polecane posty

Gość bozee_załamana_narzeczona
bardzo lubię i bez (ale nie wepnę gałęzi bzu we włosy;) i kalinę -której duże, pełne białe kule drobnych kwiatków kojarzą mi się ze ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllllka
a mi się sukienka podoba :) jak bogini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z kwiatem we włosach bardzo mi sie podoba. I bardzo pasuje do całości. Uważam, że będzie bardzo oryginalnie i nietuzinkowo. To Twój styl i tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kocham bez, ale racja, ciężko ładnie wpiąć we włosy... Ładnie by było we włosy kalinę, a bukiet z bzu i kaliny na przykład:-) Ach, szkoda, że już mam takie rozważania za sobą... A propos maja. My braliśmy w maju. Jesteśmy szczęsliwym małżeństwem 2,5 roku, a moi rodzice, którzy brali w lutym (czyli też bez R) są razem 27 lat i są bardzo udaną parą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozee_załamana_narzeczona
www.groszki.pl zaznacz ubrania i wpisz suknia femini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, coś dziwnego się dzieje z tym linkiem. Otwiera mi się, a po wklejeniu sie psuje... Spróbuj go przepisac po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana - jakoś przypomniał mi sie ślub Forrest'a Gump'a - tam Jego żona miala taki śliczny wianek na głowie -tez byłoby ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozee_załamana_narzeczona
no i byłby tradycyjny polski zwyczaj zachowany-zaden welon, diadem tylko wianek który oddam męzowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polka, dzieki wielkie :). Czyzby na forum ,,Sluby i wesela,, zaczynalo robic sie milo i kulturalnie ? ;) Autorko, sukienka rzeczywiscie bardzo skromniutka, ale jezeli odpowiednio dobierzesz dodatki to bedziesz wygladac bardzo ,,romantycznie,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana!!!!! Taaaak! I koniecznie warkocz do obcięcia ;) Ewelina - nie ma za co - cieszę się, że trafiłam na miła dyskusję, bo na niektórych topicach faktycznie czasem trochę robi się niefajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... śliczne... na szyję też coś planujesz? Ładnie by było gdybyś miała równiez podobny wisiorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozee_załamana_narzeczona
chciałabym coś na szyję ale cena powala z nóg takiego kompletu:( niestety-ale doszłam do wniosku ze skoro sukienka jest taka gładka to z kolczykami zaszaleję:) no i szafiry pasują do fioletu bzu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozee_załamana_narzeczona
wejdz na złoto zółte i model 201 to nasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak też myślałam :) Ja tez takie chcialam, ale Mąż stwierdził, że ładnie by było gdyby obaczka pasowała mi do mojej biżuterii (noszę tylko srebro), to mamy w środku cieniutki biały pasek z delikatnym "rowkiem". Pierścionek zaręczynowy tez mam srebrny więc.... I trochę Cie rozumiem bo tez słuchałam licznych "prychań", że Mąż kupił mi SREBRNY PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY! Ale mialam to gdzieś. Nikt nie powiedział, ze platynowy pierścionek z brylntem jest gwarancją Krainy Szczęśliwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana - poz. nr. 1!!!!!!!!!! SPRZEDANE!!!!! :) Proszę Cię zdecyduj się na Celin! Nigdy nie słyszałam tej piosenki ale uważam, ze jest śliczna! Pasuje do uroczystości i do Twojego romantycznego stroju również. I... dostałam "gęsiej" skórki a wierz mi - ja jestem bardzo wrzliwa na muzykę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się decydujemy na tradycyjnego walca :) No tak już mam, że są rzeczy, które w tradycji mnie urzekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozee_załamana_narzeczona
mi tez się podoba ta piosenka-właśnie ta a nie my heart will go one:) która jest bardziej znana (znańsza;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozee_załamana_narzeczona
a kiedy Ty masz ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I słusznie! :) Zastanawiam się, czy nie "podkraść" Ci jej i nie wrzucić jako podkład muzyczny gdzieś do Naszego Ślubnego filmu :) pozwolisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozee_załamana_narzeczona
jasne ze pozwolę:) zapytaj jeszcze Celin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy ślub 25 lipca :) tzn. kościelny, bo cywiny wzięliśmy 27 września zeszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×