Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bozee_załamana_narzeczona

ślub-dla nas? czy dla rodziny? ? JA chcę po swojemu

Polecane posty

Gość narzeczona_niezałamana
Polka 🌼!! hej kochana-ślicznie ozdobiony gorest ma Twoja sukienka i ładny tren(podpinany?) bardzo ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona_niezałamana
kretka🌼 co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara bida;-) Tak czytam te Wasze tematy i na wspomnienia mi się zbiera... Ech, to już ponad 2,5 roku... Czasem żałuję, że nie mieliśmy wszystkiego zgodnie z tradycją, że nie miałam sukni, że nie było wesela z prawdziwego zdarzenia... Ale potem patrzę na nasze zdjęcia ze ślubu, widzę, jaka byłam szczęśliwa i... jednak nie żałuję. Zrobiliśmy to tak, jak wtedy nam się podobało i naprawdę wspaniale wspominam ten dzień:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Matko - Narzeczona - dziękuję Ci bardzo.... Ja sama siebie zaskoczylam. Zawsze lubilam rzeczy proste, w tej podobał mi się tylko krój, ale w tamtych moich preferowanych wyglądałam beznadziejnie a w tej po prostu ślicznie. Tak - tren jest dopinany. (no widzisz... trenu też nigdy nie chciałam... a tu masz!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona_niezałamana
kretka i o to chodzi:) to był WASZ dzien:P dziewczyny nie wiem czy czytałście wczesniejsze posty ale powiedzcie co wolałybyście zupa cebulowa z serem i grzaneczkami czy zupę krem z groszku z groszkiem ptysiowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obie zupki pyszne... Jednak na wesele chyba bym wybrała cebulową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona_niezałamana
błagałam tylko nie to:O Ani ja ani Igor nie jemy mięsa:) a to było by dziwne gdyby na własnym ślubie para młoda miała jesc sam makaron jako"zupę" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona_niezałamana
buziaki dziewczyny:) idziemy do znajomych i się zbierać muszę papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona - powiem Ci że ja sama jeszcze nie wiem CO wybiorę, ale na pewno nie będę miała zup-kremów bo sama za nimi nie przepadam :) . U Was faktycznie - rosół odpada. Zupę z groszku (z groszkami) jadłam i była niezla. Ja chcialabym mieć chyba coś co zje i "super nowoczesna kuzynka" i "wujek Ziutek z Kurobzdowa". Na pewno tak chciałabym ułozyć menu ale co do zupki - jeszcze nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikss
narzeczona sukienka jest ładna taka delikatna ale niestyty nie w moim stylu ale każdy ma swój styl a buty moim zdaniem te 3 najlepiej by pasowały do sukienki ale poszukaj jeszcze. polka śliczna suknia zwłaszcza ten tren zrobił na mnie wrażenie powodzenia dziewczyny mnie też niedługo to czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona_niezałamana
hej anikss dzięki za wypowiedz:) sukienka Polki jest b. ładna kiesy Ty masz ślub? co do butów sama nie wiem:)poszukam jeszcze w koncu mam czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejkakohejka, Narzeczona - dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że suknia uzyskała Waszą aprobatę :) Bałam sie pokazać innym bo czytam jak tu dziewczyny krytykuja czasem niemiłosiernie, ale jakoś się odważyłam i teraz jest mi strasznie, strasznie miło :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleczko, ludzie, którzy głupio krytykują, tylko po to, żeby skrytykować, po prostu nie mają klasy, nie warto się nimi przejmować. Jeśli nawet się nie podoba, można powiedzieć, co konkretnie w sukience nam się nie podoba, a nie obrażać nabywczynię. Ja wychodzę z założenia, że jeśli Tobie suknia się podoba i dobrze w niej wyglądasz, to nie ma znaczenia, czy podoba się komukolwiek innemu:-) Trzymaj się i nie daj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Teraz dopiero zerknęłam na Twoją wybraną suknię. Mam mieszane uczucia, chyba jak dla mnie za duży i za długi ten tył. Ale z kolei gors (czy jak to się nazywa... no, góra w każdym razie) bardzo ładny:-) Głowa do góry. Jeśli Ty dobrze w niej wyglądasz i się czujesz, to ją bierz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tył na szczęście się podpina :) i to nie tak, że robi sie "kuper" ylko tak ładnie się go podciąga. Zresztą tylko w tej wygladałam naprawdę ładnie, a w moich preferowanych... brrrrr..... Kretko - bardzo dziękuję Ci za opinię. Pewnie, ze ludzie mają różne gusty i tu się zgadzam. Przecież zobacz jak różnią się sukienki moja i Narzeczonej ale skoro ktoś ma inne preferencje to trzeba na wszystko spojrzeć biorąc jego gust pod uwagę - takie moje zdnaie. I moim zdniem sukienka Narzeczonej jest bardzo romantyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super:-) Narzeczonej suknia romantyczna, to prawda:-) Też na pewno będzie w niej świetnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaaaa
Sukienka jest prosta, może ja bym w takiej nie chciała iść do ślubu, bo mam troszkę inny gust, ale moim zdaniem jest piękna. Po za tym bukiet i dodatki mogą naprawdę wiele zdziałać:) Jeżeli chodzi o maj - mam wielu znajomych, którzy brali w maju ślub i są szczęśliwi... precz z tymi głupimi przesądami:) Nie ma co się przejmować, to jest WASZ ślub, najważniejsze, żebyście to wy dobrze się czuli, a nie jakaś sąsiadka czy ktoś inny. A jeszcze kwestia sukienki - są różne gusta, nie przejmuj się opiniami innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona__
Hej dziewczynki🌼 trochę zmodyfikowałam nick:P Co u Ciebie słychać Polka? Hej Agata miło ze wpadałas - masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle 009
ze jezeli faktycznie Kościół miałby cos do slubow w maju to poprostu by sie wtedy nie odbywaly- wiecie o co mi chodzi taki zakaz odgórny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne!!!! A właśnie.... jak tam u Was dziewczyny w "tortowej" sprawie? jakieś preferencje? Narzeczona - ja tez nie mam bucików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona__
Hej :) dobry wieczór http://bucikowo.pl/p/pl/1066/wd+moma10+white.html te są śliczne ale 11cm:O http://bucikowo.pl/p/pl/606/wd+envy16+beige.html chyba zeby zaszalec i pod kolor bukietu http://bucikowo.pl/p/pl/1020/wd+girl15+lilac+purple.html :):):):):):)co do tortu-zamawiamy go u tej kobiety co piecze nam ciastka, najprawdopodobniej biszkopt z masą migdałowo-kremową mówiła mi ze na tyle osób co mamy to chyba zrobi 5 "spodów" i masę z 2,5l śmietanki 36 % i 2 kg migdałów-my mamy jej przywiezc składniki i ona liczy tylko za robotę koło 80zł za tort no i za ciastka , ciasta wyjdzie cos koło 270zł czyli łącznie 350zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kretka, no piekne!!!!! Ja bym chciała takie piękne satynowe właśnie. Jakies takie delikatniusie. Nie jestem wysoka , ale nie chciałabym pójśc na bardzo wysokim obcasie - cała noc do przebalowania - niestety musi być wygodnie. Nawet za cenę dużej różnicy wzrostu (mój Mąż jest wysoki, a ja kurdupelek ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×