Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bozee_załamana_narzeczona

ślub-dla nas? czy dla rodziny? ? JA chcę po swojemu

Polecane posty

Gość bozee_załamana_narzeczona
noo dobra:) a Ty masz juz wybraną sukienkę,buty itd moze się pochwalisz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd się przyznać, ale niczego jeszcze nie mierzyłam... Czasu brak.... ale oczywiście prześlę Ci moje "preferencje" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozee_załamana_narzeczona
:) chętnie pooglądam, skomentuję.Lubie te przygotownia w gruncie rzeczy tylko gdyby nasze rodziny odpuściły te ciągłe narzekania i uwagi w kółko na te same tematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozee_załamana_narzeczona
ta czwarta jest bardzo ładna:) a jeszcze zwróciłam uwagę na 3 od prawej w oststnim rzędzie, z tym ciemnym paskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozee_załamana_narzeczona
Hajohejka :) siedz siedz z nami:) napisz coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozee_załamana_narzeczona
a czym cię tak wkurzył?:) i ile masz tej gorączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozee_załamana_narzeczona
nie dawno zauważyłam tu na forum ładniutką sukienkę ślubną : http://www.lisaferrera.pl/product_info.php/products_id/245?osCsid=1c6a1eb32c3ec45e41662f88439e23fb to na którymś topiku ją dziewczyna pokazała:) ładniutka wg mnie ale ta cena...ech cięzko jest zrobić dobre wesele,kupić ładne rzeczy na ślub i nie zbankrutować:( :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innych Wam nie pokażę - mam w kompie ale na stronie juz nie ma! Kolekcję zmienili cholery... Hejkakohejka - nie łam się - ja tez leżę w łóżku z gorączką. A Mąż pojechał do pracy i wróci za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna :) Też widzialam parę ładnych na tej stronie. A jeśli chodzi o koszty to niestety.... wszystko co ma w nazwię "wselne" albo "ślubne" jest 5 razy droższe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... albo bukiet... ja miałam do cywilnego bukiecik kremowych róż i gdyby nie nazywał się wiązanką ślubną nie kosztowałby 200 zł z pewnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozee_załamana_narzeczona
pytałam faceta u którego wynajmujemy salę o ceny no i taki dialog ja- jaka jest kwestia ceny za wynajęcie tego lokalu na noc on-no to cena od 90-130 zł za osobę zalezy od ich liczby, rodzaju imprezy, terminu -no a na wesele? a on- aaa wesele to od 130-1560 zł osoba!!! mówię wam szok miałam niezły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tylko babka od lokalu wykazała się milosierdziem, bo wynajmujemy u Niej również pokoje i normalna cena to 63 zł/osoba, ale dla gości weselnych 35 zł. Miło mnie zaskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nadzieję, że jak tu zajrzę następnym razem to Was "zastanę"? :) Teraz musze się położyć bo już nic nie widzę na oczy... Cieszę się że tu "wpadłam" ") Buziaki! I mam nadzieję, że Załamana nie jest juz "załamana" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie załamana narzeczona
:) nieco zmieniłam nick-dzis spędziłam poł soboty na szukaniu butów do sukienki i wstępnie tego typu wybrałam: http://www.garbarniabrzeg.com.pl/2007/czolenka-slubne-na-wysokim-obcasie/ ładne, ale nie wiem czy pasowałby takie ? http://www.deezee.pl/shop,show,1165 te tez są niezłe http://www.deezee.pl/shop,show,873 i te trzecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaa
tak sie wtrace troszke....owszem to wasza decyzja co i jak i kiedy ile gosci kto i wogule.....u mnie ze strony meza wszytskim sie tesciowa zajela tzn lista gosci glownie i pozniej hryja bo jedych kuzynow meza napisala a innych nie bo po co, obraza bo nie zostali zaproszeni.... Ale co do miesiaca to nie dziwie sie ze namawiaja Cie do zmiany, ogolnie (nie wiem jakiej jestes wiary) ale w kosciele katolickim maj to miesiac Maryjny i raczej sie nie robi wtedy wesel....z dosiwadczenia wiem, jednej kolerzanki rodzice tez w maju brali slub po 12 latach jej tata zostal smiertelnie pobity, w drogim tez facet mlodo zmarl....nie strasze, ale mozliwe ze cos w tym jest. Ja tez nie bralam slubu w miesiacu z R byl to lipiec....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie załamana narzeczona
malaaa -dzięki za wypowiedz:) nie wierzę w te przesądy bo o tym czy małżeństwo jest szczęsliwe decyduje mąż i żona a nie fakt ze ona miała coś pożyczonego a on grosza w bucie:) wg mnie oczywiście A co do maja-czerwiec i lioiec był juz obstawiony a my w pod koniec lipca wyjeżdzamy na stałe raczej i chcieliśmy ten ślub zrobić jeszcze tu w Polsce - z najbliższymi, z "naszym" księdzem itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko z komentarzem. Śliczna sukienka-zupełnie inna od wszystkich tu pokazywanych. Dodatki też świetne. Nie wiem, jak wyglądasz, ale myślę, że będziesz piękną panną młodą Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka_zamęzna_juz
nie mój styl -taka prosta strasznie ja wolę inne-ale tez nie bezy ;) a raczej obcisłe z poszerzanym trenem ale masz racje slub to WASZA sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem katoliczką i zaintrygowało mnie to, co napisała malaaaa. Jaki miałby być związek pecha tych ludzi z tym, że wzięli ślub w miesiącu, jak piszesz, maryjnym? Matka Boska się zemściła, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, co napisała malaaaa jest po prostu okrutne i GŁUPIE! Jak można tak komuś napisać?!!!!! Moja siostra brała ślub w maju i jest bardzo Szczęśliwa. A jaki związek to,co napisałaś ma z misiącem Maryjnym to już kompletnie nie rozumiem. Idź Ty z tymi swoimi zabobonnymi wierzeniami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona_niezałamana
To ja:) jak juz pisałam zaden inny termin nie wchodził w grę (a raczej miesiąc)I mam nadzieję ze fakt wzięcia ślubu w maju nie wpłynie negatywnie na nasze małżestwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Narzeczona :) !!!! Cieszę sie ogromnie, że już NIEZAŁAMANA. Wczoraj były u mnie moje Baby, miedzy inymi w kwestii obgadania pewnych moich kwestii ślubnych. Opowiadałam Im o Tobie i pokazalam Im Twoją sukienkę :) Jedna z Nich ma nawet gust podobny do Twojego i powiedziała, że wybrałaś bardzo ROMANTYCZNĄ sukienkę i że jest śliczna! Z terminu ślubu w miesiącu bez "R" uśmiałyśmy się serdecznie, więc nie bierz tego do siebie co tu za bzdury niektórzy piszą. Przypominam że My mamy ślub w lipcu - zdecydowanie bez RRRRRRRRRRR.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona_niezałamana
dzięki Polka:) jak widać nie tylko mi podobają się "worki na ziemniaki";) a tak nawiązując do pytania kretki83 to w sumie nie pomyślałam dlaczego nie bierze się majowych ślubów (oprócz tego nieszczęsnego RRR?)- nawet ksiądz na to u nas nie gadał bo to znajomy nasz i wiedział ze nic się nie da zamienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub dla Was
ale dlaczego chcesz iść do ślubu w koszuli nocnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona_niezałamana
mi się taka sukienka podoba, zresztą mierzyłam i inne modele ale nie wyglądałam korzystnie w bezachczy rybkach, a to dlatego ze jestem dość niska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam propozycję, żeby ignorować głupie pytania... Narzeczona - bo tu NIE MA żadnych "przeciwwskazań kościelnych" odnośnie maja... To bzdura - co z tego, że miesiąc Maryjny - to chyba dodatkowo fajnie prawda? Moja siostra brała ślub w maju i nikt absolutnie w kościele nic Jej nie powiedział. Wtedy wchodziliśmy do Unii i ksiądz się cieszył nawet, że to pierwsze unijne małżeństwo w Jego parafii (moja siostra wyszla za mąż za Niemca). Wiem, że odnośnie ślubów i chrztów księża mają obiekcje jeśli chcesz wziąc taki sakrament w poście. Mojej Przyjaciółce robili problemy z ochrzczeniem dziecka, ale co do maja... pierwsze słyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona_niezałamana
mądrze mówisz :) a przeciez maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku-wiosenno-letni,no i maj miesiąc zakochanych w końcu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×