Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

zaczynam_od_nowa to zobacz mnie ja sie nawet cieszylam jak podpatrywał mnie na NK Jednej juz sie udało wiec pomału zaczyna sie Nasz topic zmieniac w szczesliwy?? Oby wszystkie z Nas tego zaznały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawka22 Widze jaka bardzo jestes szczesliwa :):):):) Jejku ja sie ciesze razem z Toba :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RamonaSama - wiesz wczoraj wieczorem to mi nawet pisał, że uwierz, że miłość jest niobliczalna i jeszcze wszystko może się zdarzyć i że nic wykluczyć nie można...i tego typu teksty... nie wiem tylko czy to jakas czasowa zmiana czy na dłuzej... zaczął normalnie do mnie pisać, widać że mu zależy bo od 3 tygodni ja pierwsza sms nie wysłalam ani na gg sie nie odezwałam... ani nie dzwoniłam i widzę ze on wykazuje inicjatywe, problem w tym że nie wiem czy będę w stanie znów zaufać... jeśli bedzie taka okazja by znów zaufać jak chłopakowi... boje się że strach przed rozczarowaniem i kolejnym bólem może to utrudnić albo nawet uniemożliwić... no ale narazie jest ok... wiec zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam_od_nowa no to u Ciebie kochana tez dosyc spore postępy ale cos czuje ze bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam_od_nowa pewnie jaksa lista typy Nam sie udało... A druga lisat - Zaczynam nowe życie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się przyłączyć do Was
Hej dziewczyny!:) Pewnie nie kojarzycie bo wczoraj tu pierwszy raz pisałam:) ale jednak mimo to postanowiałam napisać, że u mnie już się wyjasnilo:) Poszłam wczoraj spać poryczana oczywiście i obudził mnie sms od mojego faceta:D:D:D Pisał, że teskni, przeprasza i że mogę go nadal blokować na gg i pozmienaić numery, a on i tak znajdzie sposób żeby do mnie dotrzeć bo mu zalezy na mnie:) i nie będzie sie unosil dumą i homorem bo takich rzeczy się nie robi będąc z kimś w zwiazku, nie mógł już wytrzymać więc musiał się do mnie odezwać:):):):):) ahhh, ale jestem szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ale moze nie bedzie takiej potzreby i bedzie tylko lista nam się udało :D A co bedzie ze mna okaze sie... to nie zależy tylko ode mnie, a naszym zwiazku duzo spraw sie pokomplikowało... nie wiem czy nie za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się przyłączyć do Was no no 🌻 Gratulacje No to mamy juz 2 szczesliwa Dzisiejszy dzien szczesliwy jest bo juz 2 osobki sie pogodziły :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się przyłączyć do Was - widzę że Truskawka22 zaczęła sezon zmian na lepsze... i szczęscie i do Ciebi dotarło... gratuluje :):):). Pozdrowienia i powodzenia i zajrzyj kiedys do nas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam_od_nowa ochhhhhhh kochana jak wroci to wszystko przestanie miec taki zły wygląd i z wszystkim sobie poradzicie Napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli - no dwie to jak będą płakać to w ramiona faceta dla dwóch koleżanek szczęście w związku wróciło... a reszcie narazie zostaje poduszka... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam_od_nowa bolijakdiabli Nie bedziemy płakac tylko zrobimy stype i sie Upijemy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×