Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Aniu rozumiemy Cię, ja też miałam wspólne plany z moim byłym, wspólne mieszkanie, studia, wogóle wszystko było wspólne, jak mówiliśmy o przyszłości to dotyczyła ona nas razem, i to on zawsze to podkreślał, on zaczynał temat przyszłości, a teraz co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1986
troszke na pewno:) zastanawiam sie co moge zrobic.. ona wciaz do niego wysyła kartki itp.. a ja uniosłam sie honorem, ona go błaga, a ja.. nie wiem co mam robic. pomyślałam, że jedyne co zrobie, to wysle mu na płytce nasze zdjecia. i nic wiecej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1986
mała555 - przykro mi, ja teraz juz tez wiem jak to boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edziorek1111 Wszystkie kartki zdjecia listy itp zapakowalam w sliczna czerwona teczke a reszte w kartonik Schowam to glęboko do szafy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu w Twojej sytuacji facet dokonal wyboru tzn na razie chce byc sam (chyba ze wrocil do tamtej?) Mysle ze to lepiej nawet dla Ciebie, bo jesli byscie kiedykolwiek mieli stworzyc zwiazek to lepiej zeby on do tamtej nic nie czul, zeby nie mogla ona mu zamacic niczym w glowie i zebyscie mogli zaczac od czystej karty. Takie przeskakiwanie ze zwiazku w zwiazek nie jest dobre, emocje sie mieszaja i powstaje jeden wielki balagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz spogladam w bok i widze tego slicznego bialego misia z seruszkiem achhhhhhh jeszcze jego zapomnialam spakowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety moje drogie weźcie się w garść, bo nasz topik to tragedia, każda wyje, a miał być optymizm i czekanie na lepsze dni. Żyć mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jak mi zle :(:(:(:( Nie wiem ale widząc go dotarło do mnie że to juz Koniec Ze nie mam na co liczyc ani po co czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1986
zapominajki_satokfiatkiz_bajki nie wrócił do niej, zresztą jego przyjaciele na to nie pozwolą, nawet jeśli by wpadł na taki pomysł.. powinnam więc zapomnieć? ja wiem, że dla mnie to lepiej, ale chciałabym, żeby był taki jak wtedy.. mam odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edziorek1111 No szkoda ale by było picie ehhhhhhh Nie wiem niby nic bo szedł z kolegami ale widząc go straciłam optymizm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już rodzina i przyjaciele wiedzą, wszyscy go znienawidzili za to. Tylko teraz jak by się nagle odezwał i chciał pogodzić, to przecież nikt go nie zaakceptuje spowrotem po tym wszystkim :( Ale może to i lepiej, będzie mi łatwiej już do niego nie wracać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaaaa
hej, pamietacie mnie jeszcze? czytam was uwaznie i znajduje w waszych wpisach siebie wlasnie sie dowiedzialam, ze walentynki bede musiala spedzic z nim - stare zobowiązanie wobec pewnego klienta. boje sie tego dnia i ciesze sie na ten dzien. dowiedzialam sie tez ze kiedy bylismy jeszcze razem flirtowal z inną. nie wiem, czy jest miedzy nimi juz cos więcej musialam to komus powiedziec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Now I feel I'm on my road Now I feel I can change the world You're never die And you're all my life I say you're never die In my heart you're still alive Now I know I'm not alone Now I know I can touch my soul I dream of place where I could stay I say I dream of place Where I'll meet you once again One day we'll die Your love will stay As long as mine You are all my life It was fine to love you You'll be on my mind Forever Many times I looked in the sky Many times I looked in your eyes Cry baby cry Cause time's passing by I promise now I will never let you down One day we'll die Your love will stay As long as mine You're all my life It was fine to love you You'll be on my mind It was fine to love you Touchin' another real me (?) Say you need me one last time One day we'll die Your love will stay As long as mine You're all my life It was fine to love you You'll be on my mind Forever Now I feel I am on my road Now I feel I can change the world You're never die And you're all my life I say you're never die In my heart your still alive... Moja droga Teraz czuje, że jestem na mojej drodze Teraz czuje, że mogę zmienić świat Ty nigdy nie umrzesz Jesteś całym moim życiem Powiedziałam, że nigdy nie umrzesz W moim sercu, będziesz wciąż żywy Teraz wiem, nie jestem sama Teraz wiem, mogę dotknąć mojej duszy Śnie o miejscu gdzie mogę zostać Powiedziałam, że śnie o miejscu gdzie możemy spotkać się znów Jednego dnia możemy umrzeć Twoja miłość pozostanie Długa i moja Jesteś całym moim życiem Było mi dobrze Cię kochać Będziesz w mojej pamięci Na zawsze Wiele czasu patrzyłam w niebo Wiele czasu patrzyłam w Twoje oczy Płacz kochanie,płacz powoduje mijanie czasu Przyrzekam teraz Nigdy nie pozwolę Ci odejść w dół Jednego dnia możemy umrzeć Twoja miłość pozostanie Długa i moja Jesteś całym moim życiem Było mi dobrze Cię kochać Będziesz w mojej pamięci Było mi dobrze Cię kochać Dotykanie innej,prawdziwej mnie Mówili, że potrzebujesz mnie jeden,ostatni raz Jednego dnia możemy umrzeć Twoja miłość pozostanie Długa i moja Jesteś całym moim życiem Było mi dobrze Cię kochać Będziesz w mojej pamięci Na zawsze Teraz czuje, że jestem na mojej drodze Teraz czuje, że mogę zmienić świat Ty nigdy nie umrzesz Jesteś całym moim życiem Powiedziałam, że nigdy nie umrzesz W moim sercu, będziesz wciąż żywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie moge mowic Ci co masz zrobic, ale ja bym odpuscila dla Twojego dobra. Zycie zluszeniami to strata czasu. Mozesz wyslac mu te zdjecia, dac jakis sygnal ze o nim myslisz, ale jak on nic potem nie da z siebie to nie ma sensu za nim biegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam myśleć że ja nie potrafie żyć bez faceta... Tylko każdy wydaje się teraz taki marny przy moim byłym :( Ale z czasem pewnie wzrosną w moich oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endziorek, jak chcesz żeby się kiedyś odezwał to nie pisz! chyba że chcesz czekać od nowa drugie tyle czasu ile już wytrzymałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz zmarnować ten czas który już wytrzymałaś i te wszystkie swoje cierpienia? Nie pisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zaraz pójde za czyjąś radą i wypisze sobie wszystkie jego wady :P Albo powymyślam czarne scenariusze na nasza przyszłość związane z jego złym zachowaniem i wadami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie czego się boję? Że już nie będe mogła zaufać żadnemu facetowi :( Albo że jak będe kiedyś z kimś to będzie mi brakowało w nim jakiś zalet mojego byłego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×