Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

bolijakdiabli Dlaczego jestes tego pewna kochana?? elF... co sadzisz o tym jak facet usunął mnie ze znajomych na NK Co mysli facet robiąc takie cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocha sie tylko raz
RamonaSamotna chciałabym zeby ktos obalił moją teorie, ale niestety nie ma co oszukiwac samej siebie.Prawdziwa miłosc zdarza sie tylko raz, czasem jej niedostrzezemy, nie docenimy,odkryjemy za pozno albo cos innego stanie na przeszkodzie.Nie mozemy jednak pozwolic by to zdominowało nam reszte zycia.Trzeba wziasc sie w garsc i "zyc jak najlepeij tylko dlatego ze ta druga ososba z ktora juz nie jestesmy zapewne by tego chciała".Ja jestem takiej myśli.Nigdy nie powiem mojemu obecnemu lub przyszłemu mezczyznie ze "to nie to",dam z siebie wszystko w kazdym zwiazku ale serce oddałam na wiecznosc Jednemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisać Wam przyczynę końca mojego 6 letniego związku? jak by mi ktoś w sobotę rano powiedział że rozstanę się z facetem to bym nie uwierzyła... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocha sie tylko raz - Doskonale Cie rozumiem Te słowa co piszesz to to samo co ja twierdze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli czuje ze jeszcze sie odezwie ze to jeszcze nie koniec Mimo wszystko ciągnie nas do siebie to burzliwa miłosc ale jak on wkoncu zrozumie to niestety ale moze byc juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n a chwilę obecną musisz czekać teraz on musi wykonać ruch do walentynek nie rób nic, od dziś cierpliwość to Twoja najlepsza przyjaciółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli powiem Ci ze nawet nie mam ochoty do niego pisac Czy do walentynek sie odezwie hmmmm zobaczymy ale raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elF...
Ramona,to raczej normalne,że cię usunął. Nie jest to wyznacznikiem niczego. Ja zostałem przez moja była zablokowany,że nawet nie mogę jej profilu obejrzeć,a ona na mój wchodzi. Nie jest to jednak żadnym wyznacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o mnie to jeszcze nigdy nie czułam takiego spokoju po kłótni z nim. zawsze jak się kłóciliśmy wiedziałam że możemy tydzień nie odzywać się do siebie dwa... ale i tak będziemy razem. Teraz jest zupełnie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elF... bo moze usunął mnie bo mnie nie kocha i ma mnie gdzies, a moze zeby zrobic mi na złosc?? jak sadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocha sie tylko raz
RamonaSama - nigdy nie mozna sie bawic czyimis uczuciami,jesli Ciebie to spotyka to On po prostu nie jest Ciebie wart.Nie przyjmuj opcji "wahania, niepewnosci, czekania w nieskończonosc, niezdecydowania, a moze to a moze tamto" bo zwarjujesz, a im dłużej to ciągniesz tym bardziej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli Najwazniejsze jest to zebys byla szczesliwa 🌻 🌻 Bo masz dobre serduszko i Ono bedzie jeszcze szczesliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocha sie tylko raz masz racje ale wiem jedno jesli bedziemy mieli byc razem to i tak bedziemy :) Jesli co innego jest mi pisane to tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli spokoj spokojem ale kazdy pragnie szczescia I ono gdzies juz na Ciebie czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny i Elfa - i z Tobą chce sie zgodzić co do tego, że nie warto od razu odpisywać na sms na meile. Ja czasem jak dostałam od niego sms w pracy odpisałam po 5-6 godzinach jak wrócilam do domu. Od razu nie odpisuje...- też mi to jeden facet powiedział, że nie można facetowi pokazywać że jesteśmy do jego dyspozycji 24 na dobe... Ja od 3 tygodni nie odezwalam sie pierwsza do ex to on sie odzwya i od kilku dni zaczyna gadać normalnie, tak jak na poczatku zwiazku nie dogaduje mi itp. Od nie jednego faceta słyszałam ze kobieta nie moze dać wszystkeigo facetowi i byc na kazde jego zawołanie, bo wtedy przestania ja szanowac... nie wiem na czym do końca polega ten mechanizm meskiego zachowania, ale widocznie to trzeba przyjaąć, skoro tyle facetów o tym mówi. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas pokaże na dzień dzisiejszy chce tylko spokoju. Dobra napisze Wam dlaczego się rozstaliśmy... Gdzies na forum przeczytałam że żeby rozkochać na nowo w sobie faceta nalezy gdzies wyjsc bez Niego żeby nie spędzać wiecznie razem czasu. A my wszystko robilismy razem dosłownie zawsze wszędzie razem...Wiec pomyślałam że troszkę zazdrości mu nie zaszkodzi. i w sobotni wieczór leżymy sobie a ja mówie kochanie jutro wychodzę z koleżanka i nie wiem o której wrócę jedziemy robić objazd po knajpkach. a mój ukochany wpadł w szał zaczął krzyczeć że jade po knajpach żeby sie faceci ślinili na mój widok że chce go zostawić w domu że MAŁO czasu mamy dla siebie a ja mu jeszcze ten czas odbieram... zaczął rzucać rzeczami po czym powiedział jesteś k***ą i szmata. Wtedy ja zebrałam swoje rzeczy ubrałam się i wyszłam. Co Wy na to? rozkochałam Go że HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos od rana mam humor i nastawienie bojowe do życia :) Czas na zmiany :) zobaczymy jak bedzie wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elF...
"bo moze usunął mnie bo mnie nie kocha i ma mnie gdzies, a moze zeby zrobic mi na złosc?? " nie znam dokładnie twojego faceta i dokładnie Twojej historii... nie odpowiem Ci na to pytanie,bo nie da sie jednoznacznie na to odpowiedzieć. Jedyne co można zrobić to czekać,ale czekanie nie może być jedynym elementem Twojego zycia bo cię zniszczy to czekanie...To że Cię usunął to nic nie znaczy,ja bym go na Twoim miejscu zablokował,i usunął wszystkie zdjecia wasze razem (jesli jeszcze tego nie zrobiłas) Potem zadbaj o siebie i wstaw 1,2 zdjęcia na których wygkladasz swietnie-fajne sexowne ciuchy itp. dobrze jak zdjecia robione sa w jakims fajnym miejscu,może to być np wystawa jakiś obrazów lub jakieś fajne wnętrze(ale nie to ktre on zna) uwież mi on na nk nawet jak będzie zablokowany będzi ezaglądał z innego profilu. a i poukrywaj wszystkie komentarze do zdjęc. jesli nie jesteś w stanie go zablokowac to zrób chociaz z tymi zdjęciami tak jak mówiłem. pamietaj fajne zdjęcia i góra 5-10 nie 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, znów ciężki ranek :( Znów mi się śniło że jesteśmy razem i spędzamy wspólne chwile ;( Po tym co napisał Elf o tym że pomogłby mu kontakty z innymi kobietami i wychodzenie na randki, to ja się obawiam że mój były własnie w ten sposób szuka zapomnienia :( Ale przecież ja chcę żebyśmy byli dalej razem i on o tym wie i zgodził się zrobic przerwe, choć przyznał że nie wie czy potem będziemy razem... Nie wiem co mam o tym myśleć, wolałabym nie robić sobie nadziei ale nie potrafie bo wciąż sobie wyobrażam i przypominam jak to było wspaniale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elF...
chodzi o surowe awangardowe wnetrze,tak żeby uwydatnić Ciebie ;-) pamiętaj fryzjer troche solarium, te zdj mają promieniowac kobiecoscią,bo on predzej czy pózniej tam zajrzy,jesli Cię totalnie olał to i tak tam zajrzy,a wtedy minka mu troche zrzednie i chociaż humorek mu troszkę popsujesz ;-) zatem do dzieła RAMONA CZAS NA ZMIANY;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elF... No wlasnie wstawilam fajne nowe zdjecia I to wygladalo tak jak by zobaczyl te ostatnie zdjecie i mnie usunął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi myslałam że nie przeczytałas... Wiesz cieżko mi uwierzyc ze coś takiego mogło rozwalić 6 letni zwiazek i plany na przyszłość... no ale widocznie tak miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×