Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Ramona, zrobił okropnie! Wydaje mi się że zrobił to ze złości. Może facet jak przestaje kochać, to zaczyna nienawidzić.. :( Mój usunął nasze wspólne zdjęcia z NK, mimo że ustaliliśmy, że mamy przerwe, on to chyba potraktował jako przerwe od związku i czas na flirtowanie z innymi... Albo po prostu chciał już od dawna uderzyć do tamtej, co za cham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój były jak z nim rozmawiałam ostatni raz przez gg o tych rzeczach żeby sobie oddać, to też zachowywał się strasznie, jakbym mu zrobiła jakąś krzywde. Nigdy nie był dla mnie taki niemiły, potraktował mnie wręcz jak wroga, z taką nienawiścią, tak zimno, już dla swoich kolegów jest milszy i serdeczniejszy! Ale za to jak przyszedł po swoje rzeczy i zamieniliśmy pare słów to był taki cichutki i uprzejmy. Zawsze był tchórzem, pewnie bał się mi spojrzeć w twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej pokazuje że zachowuje się niedojrzale, jakby udawał że nigdy Cię nie znał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się, wypłakałaś się teraz troche więc połóż się już spać, szybciej zaśniesz. Ja też się już kładę, chociaż nie chce mi się bo najgorsze chwile mam z rana, budze się o 6 i nie moge zasnąć myśląc o tym wszystkim... :( Ale to minie, mam nadzieje że szybko... dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To popłacz sobie porządnie, ulży Ci. I wcale nie jak dziecko, tylko jak wrażliwa i kochająca kobieta która zasługuje na o wiele lepszego mężczyznę niż twój były. A swoją drogą to mój tez czasem przy mnie płakał, i myślałam wtedy że też jest wrażliwy i nie byłby w stanie mnie skrzywdzić :( Nie pojmuję jak człowiek może się tak zmienić wobec bliskiej osoby i to w jeden dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.Pojechałam do niego z kluczami i ...... niespodzianka!!! zmienił zamki. Połozyłam wiec klucze pod wycieraczką i poszłam sobie... Ja nie chce być z kims takim nawet rzeczy wszystkich nie zabrałam a on zmienił zamek?? cholera a kim ja jestem żeby mnie tak traktował?? zakładam nową tabelkę nr.3 \"mój ex to drań nie bedę po nim płakać\" czy któraś się dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RamonaSama - i dobrze ze sie wygadałaś trzymaj się jakoś... ja rozumiem usunąc zdjęcia ale ze znajomych to jest prostackie... i chamskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RamonaSama - trzymaj się! Widać że to cham i prostak nawet nie umie sie godnie zachować... :) a kiedys moze nas sobie dodasz do znajomych na naszej klasie niech wie ile masz znajomych i jaką fajną osobką jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj hehe co bał sie ze cos mu ukradniesz... jejku faceci sa żałosci... widze ze moj ex jest w maire w porzaku oddal mi sam rzeczy, spokojnie pogadalismy, kontaktuje sie ze mna... chyba zaczne mu wierzyc ze nadzieja która mi dal jest szczera... A tabelke zakładaj pewnie sie ktoś dopisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona strasznie mi przykro ale może on to zrobił żeby nie widzieć że jestes itd... Pewnie będzie wchodził na Twój profil jako fikcyjny ;)nie załamuj się On albo to robi żeby Cie zdenerwować albo tez jest mu ciężko i woli nie widzieć Cie w kazdym razie swoim zachowaniem pokazuje że nie jesteś mu obojętna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czego ten dureń sie bał chyba wiedział że to mnie zaboli ale pomylił się poza wściekłością chciało mi się śmiać. Ja przeżyję bez tych rzeczy kupie sobie nowe a On niech zatrzyma je na pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona ja skasowałam nr. ex czy to znaczy że go nie kocham? Pomyśl... dajmy na to że masz koleżanke którą jako tako lubisz i czymś Ci zawiniła.. czy wywalasz ją od razu z listy znajomych,czy jest Ci obojetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli - może Kolezanka ma racje kolezanka usunęła kiedys exa z naszej klasy nie dlatego ze go niec kochala ale dlatego ze chciala zapomiec i działala pod wpływem emocji. Wiesz co sprawdź moze czy Ty mozesz wejsc na jego konto... bo jeśli Cie tylko usunął ze znajomych a nie dodal na czarną liste... to znaczy ze do końca nie jestes mu obojetna i moze jak podpowiada kolezanka chciał Ci na złosc zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona tak On jest facetem i jakbyś była mu obojętna to by Cie zostawił w spokoju. a On Cie usunął to znaczy że albo jest zły na Ciebie -czy to mozliwe? albo nie chce wiedzieć kiedy Ty jesteś na NK Mój facet non stop jak się kłocilismy blokował mnie w telefonie,nie dochodziły nawet smsy ode mnie do niego a potem dzwonił i błagał żebym wróciła bo nie daje rady beze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nie możesz do niego pisać!!!! Jesli on już nie wróci niech przynajmniej godność Ci zostanie!!! Co da że napiszesz? jak nie odpisze będziesz się czuła jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj to On ma zrobić coś nie Ty. Ty masz sprawić żeby zatęsknił a jak będziesz się odzywać to jak on ma tęsknić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętasz co Ci pisałam... Każdy Twój sms oddala Cie od niego a przecież chcesz żeby wrócił tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×