Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

czasami mysle ze czym wiecej czasu mija to sie wiecej oddalamy od siebie i nie bedzie lepiej,czasami mysle ze nie daje mu powodu do tego aby sie odezwał bo boi sie odrzucenia skoro milcze i nic nie robie...sama nie wiem co lepsze ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelli4 dokladnie mam takie same mysli jak Ty Ale wtedy mysle... Tyle razy to ja staralam sie o Niego Bo Kocham Jesli i on Kocha to powinien teraz On sie starac O miłosc nie mozna prosic A co nam by dalo teraz blaganie ich i proszenie plakanie?? Ze wrócili by z Litosci.... Ja chce by wrocil z milosci dlatego ze mnie kocha a nie z litosci jak bym go prosila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie wroca... to znaczy ze jest im tak dobrze My tez kiedys sie podniesiemy i zaczniemy nowe zycie Jak nasza Żałoba minie I NASZE SERCA STANA SIE TAK ZIMNE JAK ICH WOBEC NAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam _od_nowa
Witam Dziewczyny... a mój ex dzisiaj od 7 mi sms wysyła...:P ale odpisalam dopiero teraz i na jedengo... ja zjem coś i na dwór ide... a u mnie dziś słoneczko... W Walentynki tez nie mam zamiaru siedziec w domu... jak nie bede miała z kim wyjsc i sie spic to sie spije z czescia rodzinki... zawsze to lepsze niz siedzienie samemu w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elF...
czy dziewczyny mają tak,ze odchodza od faceta bo np tesknią bo są daleko i widują sie np tylko tydzień w miesiacu? czy odchodzą tak troche wbrew sobie,nie że do kogoś innego tylko tak żeby być same? jesli tak to po co to robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
Ramona - masz niestety racje. jezeli sie nie odezwa, to znaczy, ze im tak dobrze. a gdybysmy blagaly, to co to bylby za powrot, z litosci. a nie z milosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umnie dochodzi juz okres 2 tygodni z jego strony Wiec chyba nawet te 9 dni tez nic nie dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem myślę że jak się tak nie odzywam to on się na mnie wkurza i sobie myśli że widocznie mi już nie zależy i też to olewa :( Ale nie ma wyjścia, tylko czekać, sam wcześniej powiedział że nie chce rozmawiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla niego zostawiłam swoje zycie w innym kraju bo byłam tego pewna ze chce ze bedzie dobrze ...wszystko postawiłam na jedna karte i nie moge tego zrozumiec tak bym chciała zeby cofnac czas ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karut no wlasnie i myslmy tak Jesli naprawde tak latwo uda im sie zapomniec co coraz bardziej widac To czy warto czekac za osoba ktora nas nie chce pamietac i widocznie nie kocha bo dobrze jej sie zyje bez Nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dla niego zmieniam swoje plany, a raczej wspólnie ułożyliśmy swoje plany, tylko że u niego się teraz niewiele zmieni, jedynie dziewczyna jeśli już... A ja musiałam pozmieniać wszystko, studia, mieszkanie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elF... Robią to wtedy np kiedy czuja sie zaniedbywane przez faceta itp Ale Kobieta odchodzac od faceta liczy na To ze On bedzie o nią walczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja wiem że mój były jest silny i może się tak męczyć będąc beze mnie i da sobie rade, a może sobie nawet wmawiać że lepiej mu beze mnie i że sobie mnie zastąpi kimś innym aż w końcu w to uwierzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elf tez tak mysle nawet jesli doszło do rozstania,,,pragniemy aby facet pokazał ze mu zalezy bardo ,aby nas upewnił ze sam jest pewien czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Witam . dziewczyny a może jest tu jakaś co mieszka blisko Ostrowa Wlkp. Chętnie bym się spotkał i pogadał. nie szukam partnerki , czy miłości . Mój świat nie tak dawno , przed świętami się zawalił. Nie chcę się spotykać z koleżankami lub nowo poznanymi dziewczynami , nie chcę dawać nikomu nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elF...
dziwne bo ja dbalem i to coraz bardziej,gdy powiedziałem,że mi zalezy to odeszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest juz koniecznosc w czynach kobiety bo jesli prosi by np sie zmienil bardziej dbal okazywal uczucia A nadal jest tak samo Wtedy kobieta odchodzi ale w glebi serca chce aby Facet zabiegal o nia i pokazal jej ze naprawde ja kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kiedyś mnie upewniał, i kiedy chciałam się rozstać on dzwonił, pisał, prosił, i powiedział że nie da mi odejść i zrobi wszystko. I ja zawsze dawałam mu szanse :( Może ja teraz też powinnam o niego walczyć, i mu przypomnieć że tak jak on kiedyś, tak ja teraz nie dam mu odejść? A on sam czasem mówił że lubi jak o niego troche zabiegam, a nie że tylko on... Ale jak mu teraz już nie zależy to tylko bym się wygłupiła i bardziej wszystko pogorszyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elF... Powiedziec a okazac to kobiecie jak ona tego chce to jest roznica :O Kazda kobieta jest inna jedna bardziej wymaga a druga mniej Jednej wystarcza piekne slowa a druga chce czynow i chce przekonac sie ze to co facet jej mowi potrafi takze pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
elf, przykro to mowic, ale ja pol roku spedzilam za granica bez niego i do glowy mi nie przyszlo odejsc. wiec moze ona nie kocha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_NEW
RamonaSama Fajnie by to było żeby twoje teorie były prawdziwe, odnośnie walczenia o nie. Ja sadzę że tą walka my faceci tylko przeszkadzamy, wam i nowym partnerom, no chyba że ich jeszcze nie ma to inna sprawa. Ale to i tak nie wychodzi bo jak walczyć??? Nie ma skutecznej metody na to......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam _od_nowa
mała555 - a ja już powiedziałam sobie... ze nawet jak do niego wrócie... z reszta on to wie... nie zmienie miejsca pracy, studiów, mieszkanie moze tak ale tak bym mogla do tej pracy dojeżdzać... kiedys byłam gotowa rzucic dla niego wszystko... na szczęscie sie w pore opamietałam... kiedys zaproponowałam mu rzucmy razem wszystko wyjedźmy gdzies zacznijmy od nowa... on się nie zgodził, choc miał duzo mniej do stracenia niz ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karut ale kazda kobieta jesli jest spelniona w zwiazku i szczesliwa nie odejdzie. Moze nie ze odrazu nie kochala lecz moze czegos jej brakowalo?? To tak samo my teraz bysmu musialy uwierzyc w to ze jesli od nas odeszli to nas Nie Kochali a to chyba bolesne co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elF...
nowłaśnie,może nie kochała...bo wiem że naprawdę byłem ok, w starałem się...cóż szkoda ...to już pół roku a ja nadal się męcze...wiem że ona sobie tez życia nie ułożyła więc tym bardziej tego ni emogę skumac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam _od_nowa
Nie wiem dlaczego nie moge sie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elf słuchaj tego co mówi ja kiedys powiedziałam byłemu prosto w oczy ze go nie kocham i nic z tego nie bedzie a on dalej wydzwaniał i nie rozumiał co mówie wydzwaniał po 15 razy dziennie horror poprostu słuchaj co mówi jak sie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam _od_nowa
elF... - mnie też ja sama on sam... kocha mnie podobno ja jego na pewno a nie jesteśmy razem... jakby pojawiła sie w jego życiu inna kobieta... fakt bardziej by zabolało ale wtedy pozbyła bym sie nadziei... i mogla zaczać od nowa... P.S. Nie wiem dlaczego narazie jestem na czerwony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amor_NEW Oj tu sie nie zgodze Jesli kobieta zostawia faceta dla innego rozumiem wtedy walka nie ma sensu Ale jesli odchodzi Bo zostala zraniona lub niedoceniona Chce aby facet ja przekonal ze jest inaczej ze naprawde kocha Jak ma ja przekonac?? Powoli starannie nic odrazu Mily sms typu jak sie czujesz co u ciebie To kobiecie daje do myslenia ze jednak sie troszczysz martwisz Kobiety to romantyczki duzo jest sposobow aby je zaskoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta docenia kazde slowo kazdy kawalek papieru kazdy maly płatek kwiatka Kazdy gest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×