Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

całkiem niezły pomysł, jesli nie on ... w co osobiscie nie wierze....to da mu do myslenia a jesli on to powinien dalej działac a co o tym myslisz hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie napisac do niego :( I raczej nie napisze i nie podziekuje Boje sie ze sie wygłupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
do Neli Moja rada odzywać się . Moja ex się nie odzywa i naprawde się gubię ? Czemu, ja piszę do Niej proszę o spotkanie i nic. Nie było zdrady , ani nawet kłutni przy rozstaniu. O co tu chodzi. ból straszny:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Nie wygłupisz sie bo jeśli to nie on to nie będzie wiedział o co chodzi i czy czasami nie wysłałaś teg sms przypadkiem, przez pomyłkę. Nie masz nic do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 Ale jeśli ta druga osoba jest nastawiona raczej na rozstanie, to takie odzywanie się tylko wszystko pogorszy i zniechęci. Lepiej dać sobie trochę czasu, może coś zrozumie, przemyśli, zatęskni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 mam do stracenia duzo Znowu pokaze mu ze jestem slaba Wyslalam mu ze 100 smsow w dniu rozstania i w nastepnym Nie odpowiedzial na zadnego Wiec ja juz sie nie odezwe pierwsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku było odwrotnie on mnie zostawił ,ja pisałam on nic ,oddałam mu rzeczy i wtedy patrzył tak na mnie jak by na cos czekał.??potem juz nic ja nic on tez .co moge jeszcze pisac ze chce ze czekam ?jesli by tego chciał to powinien jakis ruch zrobic czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelli4 my juz dosyc zrobilysmy Nie mozemy sie teraz złamac elF nam cos radził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Może i masz rację . Nie chcę dawać Ci nadzieji , ale jeśli to On to zaczyna coć iskrzyć, to napewno jeszce się odezwie.Tego Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 Dziekuje :) Mam nadzieje ze bedzie ciąg dalszy :) Bo początek tej wiadomosci był taki ""Do Walentynek daleko ale ..." to poczatek wiadomosci ktora ktos dla Ciebie zostawil w naszym serwisie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie wysle nic na ten numer Pisalam wczoraj Kim jest i ze to chyba pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Ramona wiesz myślę ze Twój ex chce wrócić w wlentynki. Gdybm ja odszedł i chciał wrócić to tak właśnie bym zrobił.Ale..... ja niestety nie dostałem takiej szansy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelli4 kochana ale ja nie wiem czy to On Jesli osobiscie nie zrobi zadego kroku to nie bede pewna ze to On

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elF...
jesli ktoś was zostawił to naprawdę nie odzywajcie się przez te 2-3 tyg musicie wytrzymac. byłyści etyle czasu bez tej osoby w życiu że 2-3 tyg to mało. wytrzymajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Ja do mojej ukochnej to w dwa tygodnie wysłałe nie wiem , ale setki sms .I tylko Ją tym denerwowałem , błagałem tłumaczyłem i co . Nic. A teraz to juz nawet nie pisze. Czy tak się waszym zdaniem robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma odrazu osobiscie faceci najpierw male co nieco dla sprawdzenia czy wolno jesli tak to ida dalej jesli nie to lepiej nie robic z siebie idioty zachowanie zachowawcze my tez tak mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
2,3 tygodnie i ta osoba pomyśli że mamy jaą w d.... A chyba nie o to chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 oj chciala bym zeby bylo tak jak napisales ale nie chce sie rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
jak ma odrazu osobiscie faceci najpierw male co nieco dla sprawdzenia czy wolno jesli tak to ida dalej jesli nie to lepiej nie robic z siebie idioty zachowanie zachowawcze my tez tak mamy Neli wybacz ale nie rozumiem co chcesz przez to powiedzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelli4 no ale ja nie moge teraz nic zrobic Nie mam pewnosci ze ten filmik jest od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
załóż nowy numer na GG i odeślij ten filmik z podziękowniami , że swietny , bez podpisu oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 2 ,3 tygodnie zero kontaktu i jeśli zależy tej osobie to przestraszy się braku kontaktu i sama zacznie się odzywać no chyba że to juz z jej strony naprawdę koniec to wtedy nie ma znaczenia czy piszesz czy nie i tak nic się nie zdziała. ale czas na przemyślenia należy dać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Może i racja, ale czy kobieta z która byłes tyle czasu i sama chce odejść , Nie może chocby z szacunku dla Ciebie pogadac. Na początku jeszcze odpisywała że jestem wspaniały i napewno ułożę sobie życie, przecięz nawet jesli kogoś by miąła to wolał bym usłyszec to od Niej że się po prostu zakochała. Szczerosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×