Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość krzycho40
No to dzisiejszym sms conęłem się o tydzień:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
A jesli się odezwie to co dalej milczec czy zaraz odpisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
dziewczyny zawiodłyście się na facetach a mi pomagacie, dzięki serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 Od Teraz zero kontaktu z Nia Bedziesz mial ochote pisac do niej to wejdz na ten topic i napisz wszystko tutaj To pomoze Ci przetrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 jak Ona sie odezwie to poczekaj nawet kilka godzin Niech poczeka Niech sie troszke przestraszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona no właśnie magiczny... tyle że Ona jest pewna ze Krzycho jest na jej skinienie palcem a my kobiety umiemy to wykorzystać ;) więc Ona musi poczuć się zagrożona żeby zrozumieć że tez może go stracić ze być może On nie będzie czekał w nieskończoność, tak mi się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
mam neta tylko w pracy dlatego prosże o kontakt na maila, jeśłi któraś z dziewczyn zeche mi pomagać. I tak dużo dla mnie robicie. A od teraz milczec, postaram się , ale jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wszedl na GG i ma taki Opis "aaaa w pizdu z tym wszystkim wQrwionyyyyyy nie pisac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
wiecie już nawet nadzieja we mnie umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
a jak myślićie spróbować pogadać z Jej siostrą( no co mysli, a może coś wie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Czy to głupi pomysł, a bardzo bym chciał wiedzieć co u dzieci i co? I nie wiem, nawet nie wiem co im powiedziałą, zę czemu mnie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho daj czas dwa tygodnie a potem zobaczymy co dalej tyle ze kobiety są mniej uparte od facetów więc wydaje mi się ,że dwa tygodnie w zupełności wystarczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho dziś pogadaj z siostra jutro z koleżanka itd...a za rok dalej będziesz w tej samej sytuacji tak chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
wiesz chyb tego potrzebuje żeby ktoś na mnie nakrzyczał, nie porzebuję litości , chcę zeby ktoś pomógł mi zejść na ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Pewnie ze nie chcę , chcę ich odzyskać, chcę być z Nimi na zawsze, tylko gotuje się we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 NO Wiec Ja na Ciebie NAKRZYCZE Do cholery Jasnej chcesz ja odzyskac tak?? Wiec Nie rob Nic Nie dawaj znaku Zycia Zadne siostry Kolezanki Nic Nie wypytuj o nią Zamilcz Zobaczysz Ze to Ci Pomoże Chcesz zrozumiec Kobiete?? Wiec SŁUCHAJ RAD KOBIET!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Każdy dzień bez nich jest do d..... A pozaty naprawdę chciałbym wiedzieć co u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Jednak zastosuję się do waszych wskazówek, myślę że nie ma innego wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No No My dobrze wiemy ze jest ciezko A co my biedne tu czekajace mamy powiedziec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja... no cóż chwilami ryczę chwilami myślę sobie że widocznie mnie nie kocha wiec dobrze się stało... za chwilę zastanawiam się jak będzie wyglądać moje życie za miesiąc dwa... i znowu ryczę i tak w kółko... generalnie bez zmian :) jutro mieliśmy wyjechać na weekend żeby się odstresować ciekawe czy on pamięta o tym czy już ma inne plany, inne życie i w ogóle nie myśli o mnie no i oczywiście co robię ? ryczę.kretynka ze mnie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
dzieki Ramona- chyba tego potrzebowałem. Kogoś kto by mi wybijał głupie pomysły z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczyna_od_nowa
Witam ponownie... krzycho40 - dziewczyny mają racje poczekaj troche pomilcz niech zatęskni... ja wczoraj wiedziałam ze moj ex jest na gg ale nie wchodziłam... ja sie z nim odywam ale chce zachowac dystans... wiedzialam ze wieczorem jest i wiedzialam ze jak wejde sam sie odezwie... ale nie zrobilam tego... by nie myslał ze cały czas siedze na necie i czekam na niego... pisalismy dzień wczesniej wieczorem i wczoraj tez mialam ochhote i przemiliczalam... i wiesz jaki byl efekt dostałam późnym wieczorem życzenia na dobranoc sms... wtedy odpisałam ale tez po prawie 2 godzinach... wiem jak sie kocha to trudne... ale czasem tak trzeba... zeby zatesknili... P.S, nie było mnie jakieś 1,5 godziny i już 4 strony mialam do nadrobienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli wiem kochana ja tez co chwile placze ;( Dlaczego to musi tak bolec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli - wiesz co mi kolega poiwedział jak sie rozztsałam jak chcesz płacz wyrzuć to z siebie ale przy nim uśmiechaj sie choćby na siłe, pokaż że umiesz sobie bez niego poradzić... że jakoś żyjesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Zaczyna to ja wam tak zaśmiecam wasz topik, sorki, ale myślę ze nikt nie potrafi tak dobrze udzielić rad jak kobiety( jeśli chdzi o te sprawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×