Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

to takie sprawdzanie gruntu ...czy ona on juz naprawde niechce?ogólnie rozumowanie jest takie wysle, napisze,itp cos nie zobowiazujacego takiego co ma znaczenie posrednie ,kazdy to zna pomyłkowy es niby do kol niby do kolez ze sie fajnie bawimy,albo ze jest nan smutno i czekamy na reakcje jesli on albo ona odpisze cokolwiek ...to juz nie jest tak zle wtedy mówimy ..ufff nie jest az tak zle..znowu troche pomilczymy czekajac co dalej ja tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiem ze gdybym wyslala mu cos podobnego z nowego GG On i tak by sie domyslil ze to ja A jesli ten filmik nie byl by od niego To tylko znowu pokaze mu ze jestem taka slaba i szukam kontaktu z nim Chce by sam od siebie odezwal sie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyżurnaa
Strasznie podoba mi sie ta piosenka, smutna..:-( Piosenka: Iwona Węgrowska \"Kiedyś Zapomnę\" Gniewny wzrok , ostry ton Kiedyś zapomnę Gorycz łez , samotny sen Kiedyś zapomnę Oddałam Ci , Ty sercem mym Rozbiłeś je Zapomniec chcę Nawet to , że ja Kochałam Cię To koniec , koniec Skończyło się To koniec , koniec Znów chcę żyć To koniec , koniec To nowa ja To koniec , koniec Nadszedł nowy dzień Przepędzi zło , przegoni mrok Nadszedł nowy czas Moja siła , to jest mój cel Już nie zatrzymam się Tysiąc kłamstw , złudzeń smak Kiedyś zapomnę Słowo my , mroczne sny Kiedyś zapomnę Nie wołaj mnie , nie cofnę się Przegrałeś grę Ja poczuć chcę Jak cudownie tak , Smakujesz mnie To koniec , koniec Skończyło się To koniec , koniec Znów chcę żyć To koniec , koniec To nowa ja To koniec , koniec Nadszedł nowy dzień Przepędzi zło , przegoni mrok Nadszedł nowy czas Moja siła , to jest mój cel Już nie zatrzymam się Wiem , że ja znajdę niebo Nie ma w nim już miejsca dla Ciebie Nie myśl , że wciąż będę tęsknić Utonąłeś w niepamięci Na mojej drodze stanie znów ktoś Ktoś już nie Ty Kto przywróci wiarę w moje sny , w moje sny To koniec , koniec Skończyło się To koniec , koniec Znów chcę żyć To koniec , koniec To nowa ja To koniec , koniec Nadszedł nowy dzień Przepędzi zło , przegoni mrok Nadszedł nowy czas Moja siła , to jest mój cel Już nie zatrzymam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Ramona rozumiem że się boisz, ja też się w tej chwili boję do niej zadzwonić, tylko piszę. Ostatni w poniedziałek , a teraz to dziś. i niestety echo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelli4 ale jesli napisze nawet z innego nr GG on i tak bedzie wiedzial ze to ja A chyba mialysmy 3mac sie tego ze nie napiszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prestan tak pisac krzych bo ja wku...ysz nadgorliwosc jest gorsza od sabotazu albo zadzwon i pogadaj umów sie gdzies w knajpce albo zamilcz na jakis czas daj jej odpoczac bo tak nic nie wskórasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze robie zle, moze na tym strace Ale nie odpowiem na ten filmik Obiecalam sobie ze po raz 1 pokaze mu ze moge byc taka jak On Wielka milosc czy jej chcemy nie pyta nas wcale..... Bedzie chcial wrocic to doczekam sie odezwu od Niego Jesli Nie to znaczy ze tak mu lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowie zebys z nowego gg odesłała cos podobnego na to z którego to przyszło i bez podpisu nic a skad ty wiesz ze to on ???pewnie ze on !!!a le ty nie wiesz przeciesz bo niby skad he ale zanim cokolwiek postanowisz zastanów sie dobrze poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To konto GG z ktorego dostalam ta wiadomosc juz jest nieaktywne Bylo zalozone chyba tylko po to by wyslac ta wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Nelli chyba masz rację, ale jak już wysłałem??? Na ile się wstrzymac?? Wiesz ja tesknie nie tylko za nią ale za jej dziećmi też, pokochałem je jak swoje i nawet nie wiem co u nich. Proszę Cię o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 rozumiem ze Ty tak byś wolał ale widocznie Twoja kobieta potrzebuje czasu żeby zatęsknić wiesz jak kiedyś kłóciliśmy się z moim facetem to im więcej pisał tym bardziej byłam wściekła a jak przez dwa dni milczał to ja pisałam bo bałam się ze już się nie odezwie... Sam widzisz zero w tym logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
zresztą pytnie nie tylko do Nelli, może ktoś inny potrafi mi pomóc? A w walentynki wysłać życzenia? No ile dac jej spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Bolijakdiabli Dwa dni... Ale ile ja mam czekać, żeby nie pomyślała że olewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzycho40 na razie to w ogóle dałabym spokój, bo im bardziej będziesz ją naciskał, tym bardziej ona będzie czuła się osaczona, bardziej będzie ją to wkurzało i skutek będzie odwrotny niż chciałbyś. Na siłe nic nie zmienisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 poczekaj do walentynek Odezwij sie wtedy Wyslij kartke A potem zadzwon i zapytaj czy ma ochote na kolacje lub cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ile będzie potrzebować czyli czekaj jak Ona się odezwie :) a czas daj sobie np. jeśli nie odezwie się do Ciebie przez dajmy na to.. miesiąc to za równy miesiąc pomyślisz co robić dalej dasz rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Wiesz może zachowuję się jak "cipek" ale serce pęka. Myśłe ze potrafię bez problemu poderwac dziewczynę , ale je tego nie chćę, ja nie jestem zakochany , tylko kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona wydaję mi się że w wypadku Krzycha Jego kobieta jest pewna że On się odezwie w walentynki myślę więc że nie powinien tego robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
A może anonimowy sms z neta. Njlepsze życzenia i tyle, bez podpisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zachowujesz sie jak cipek każda z nas tu piszących oddała by wiele żeby to właśnie jej facet robił to co Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Boli.. No może ale efektu tego co robię zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
jak zrobić żeby wiedziała że czekam tesknie i jedno jej słowo i jestem z nią na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho pisałam już to którejś z dziewczyn teraz pisze Tobie: każdy dzień bez kontaktu z Twojej strony to o jeden dzień bliżej do ukochanej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 ale zrozum gdy role sie odwroca to Ona sama zacznie sie odzywac Poprostu zamilcz nie dawaj znaku zycia Ona sie tego nie spodziewa wtedy wlasnie moze zacznie sie bac ze cie straci Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×