Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawi mnie

czy po wycieciu macicy,

Polecane posty

Gość gość
do jasmin, proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahaha dobre dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
violtry, dla faceta też niesie, bo musi szukać innej ...., niewyoperowanej a może chciałby być z tą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górolka
faceci niemajapojecia ooperacji gościu - dla nich zadnej roznicy nie ma!!! a wreczlepiej, bo jada na calego hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. 1,5 tyg temu przeszłam usunięcie macicy. Zdarzenie to zaowocowało tym, że założyłam grupę na facebooku o nazwie histerektomia - jestem po. Serdecznie zapraszam do nowej grupy, gdzie będziemy mogły porozmawiać o tym i o innych tematach. Razem będzie nam łatwiej. Pozdrawiam. Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
górolko, nie zawsze tak jest że dla faceta lepiej jak kobieta jest po operacji bez macicy. Może gdy nie wie, to tak, albo jest pozbawiony wrażliwości byle na całego i bez konsekwencji ? są tacy faceci, co jak wiedzą , to zmienia się im nastawienie, albo się boją że coś uszkodzą, poza tym nie ma już takich samych skurczów podczas orgazmu i subtelne odczucia i faceta są inne, a na suchość zakładam że bierze sie ze sobą do łóżka tubkę żelu, atmosferka inna, jak się musi wspomagać żelem podczas miłości, to rozprasza, i trzeba sie starać żeby nie bolało. Zapomnieć się w takich warunkach raczej trudno, cha cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudny temat .Wszystkie które to przeszły wiedzą . Kobiety to nie koniec nadal jesteście piękne i nadal jesteście kobietami .Trudno zmienić myślenie ,ale mi się udało .Powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chocbym nie wiem jak pozytywnie myślała, to i tak operacja swoje zrobiła, dosyc szybko po.... wyglądam jak stary szkrep, a nie "piękna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślenie można jeszcze próbować zmienić, ale co zrobić z faktami i zmianami fizycznymi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze podczas badań u ginekologa nawet pochwy powinien być maż.Często naskakują ginekolodzy na samą pacjentke i chca nie zawsze uzasadnione usówanie jajników z macicą.Są one czesto zbędne lecz polki sięwstydza męża i dlatego tak marnie kończa na własne życzenie!Mówi sie czesto,ze ginekolodzy wykonują tylko te operacje które są dobrze płatne przez szpital!!!!Podczas porodu powinien być mąż i przy każdym badaniu nawet pochwy może to uratowac od zbędnej operacji wiem po sobie.Chciano usówac prze mięśniaka jajniki i macice okazało się,ze maż spytał czy można poczekac spijżał na męża gin odpowiedział,że tak i okazalo się ,że chyba sie wystraszył bo nie ma traz takiej potrzeby.Powiedział,że to była pochopna decyzja.Szokkkk więc nie łazcie sama na badanie pochwy ,a uratujecie skórę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dokładnie tak jak piszesz post wyżej ! Takie "bezpańskie macice" ginekolodzy wycinają chętnie i zbyt łatwo, nawet gdy nie ma takiej potzreby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po takiej operacji i uprawiam sex dwa razy dziennie i jest wspaniałe jak nigdy partner o niczym nie wie uwielbiamy to robić. Czuje się kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu lekarzy bezpodstawnie okalecza kobiety wycinając jajniki i macicę! ! Dlatego Zawsze podczas Każdego badania ginekologiczne go mam męża i wspierał porody mam do takiej obecność prawo nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów Zawsze decyduje Pacjent nie lekarz! !!! Gdy są problemy i wchodzi w grę jakiekolwiek zabieg który zawsze jest Ostatecznością konsultacjemy z kilkoma lekarzami by nie zaszło pomyłki. Często polki pochopnie się decydują na usuwanie macicy i jajników bo wstydzą się męża przy badaniach ginekologiczny cipki! !! Potem cierpią okaleczone ciemnota! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak może zmienić się Twoje życie seksualne po operacji! Postprzez administrator Inanna » Pn sty 20, 2014 20:50 Przed operacją usunięcia macicy lekarz powinien poinformować pacjentkę, że: usunięty zostanie narząd wewnętrzny płciowy odpowiedzialny za gospodarkę hormonalną, menstruacje (macica produkuje ważny hormon prostacyklinę) anatomicznie dający wsparcie dla pęcherza i jelit. Pozostawione jajniki nie będą już tak samo wydolne, lecz bardziej narażone na tworzenie się cyst /torbieli/ zwapnienie. Macica jest narządem seksualnym, po operacji nie będzie możliwy orgazm wywołany skurczami macicy (bo przecież jej nie ma), może pojawić się jedynie jego namiastka, obniży się poziom libido, wilgotność pochwy. Zmniejszy się odczuwalność bodźców seksualnych w łechtaczce, wargach sromowych, pochwie, piersi ponieważ przy wycięciu macicy przecina się splot licznych sieci nerwowych (hypogastryczny / hypogastric plexus) unerwiający także pozostałe narządy. HTZ nie zastąpi funkcji utraconego narządu i ma wiele skutków ubocznych. Uszkodzenie nerwów może być dalej idące, jak neuropatia udowa, utrata czucia w stopach, drętwienie, mrowienie, nerwobóle nóg. Ponieważ macica znajduje się obok pęcherza (układ moczowo-płciowy) typowym skutkiem po usunięciu trzonu /macicy jest nie prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego, obniżenie się pęcherza, przedniej /tylnej ściany pochwy. Przecięte zostają więzadła podtrzymujące narządy układu moczowo-płciowego, Pozostaje puste miejsce po macicy, gdzie lokują się jelita, mogące uciskać na pęcherz. Zmiany anatomiczne skutkują nienaturalnym poszerzaniem się kości miednicy (skutkiem zmian ciśnienia brzusznego)....dlatego kobiety po histerektomii z czasem tracą sylwetkę (szerokie talie, poszerzenie w biodrach, duży brzuch). Wiele kobiet po histerektomii reaguje depresją, co wynika ze zmian fizjologicznych, hormonalnych, braku menstruacji i utraty orgazmiczności , energii seksualnej, motywacji, Macica jest narządem szczególnie ważnym dla kobiety przez całe jej życie i spełnia wiele istotnych funkcji, poza rozrodczością. Dla wielu kobiet psychologicznie wiąże się z ich poczuciem tożsamości, kobiecości, atrakcyjności, A do jakich informacji ginekolodzy się często ograniczają?: "po usunięciu macicy nie będzie pani miała już miesiączek i nie zajdzie pani w "niepożądaną ciążę". Jeśli Twój lekarz nie ma czasu cię poinformować w szczegółach, to można wszystkiego dowiedzieć się w "Te Linde's Operative Gynecology"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak może zmienić się Twoje życie seksualne po operacji! Przed operacją usunięcia macicy lekarz powinien poinformować pacjentkę, że: usunięty zostanie narząd wewnętrzny płciowy odpowiedzialny za gospodarkę hormonalną, menstruacje (macica produkuje ważny hormon prostacyklinę) anatomicznie dający wsparcie dla pęcherza i jelit. Pozostawione jajniki nie będą już tak samo wydolne, lecz bardziej narażone na tworzenie się cyst /torbieli/ zwapnienie. Macica jest narządem seksualnym, po operacji nie będzie możliwy orgazm wywołany skurczami macicy (bo przecież jej nie ma), może pojawić się jedynie jego namiastka, obniży się poziom libido, wilgotność pochwy. Zmniejszy się odczuwalność bodźców seksualnych w łechtaczce, wargach sromowych, pochwie, piersi ponieważ przy wycięciu macicy przecina się splot licznych sieci nerwowych (hypogastryczny / hypogastric plexus) unerwiający także pozostałe narządy. HTZ nie zastąpi funkcji utraconego narządu i ma wiele skutków ubocznych. Uszkodzenie nerwów może być dalej idące, jak neuropatia udowa, utrata czucia w stopach, drętwienie, mrowienie, nerwobóle nóg. Ponieważ macica znajduje się obok pęcherza (układ moczowo-płciowy) typowym skutkiem po usunięciu trzonu /macicy jest nie prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego, obniżenie się pęcherza, przedniej /tylnej ściany pochwy. Przecięte zostają więzadła podtrzymujące narządy układu moczowo-płciowego, Pozostaje puste miejsce po macicy, gdzie lokują się jelita, mogące uciskać na pęcherz. Zmiany anatomiczne skutkują nienaturalnym poszerzaniem się kości miednicy (skutkiem zmian ciśnienia brzusznego)....dlatego kobiety po histerektomii z czasem tracą sylwetkę (szerokie talie, poszerzenie w biodrach, duży brzuch). Wiele kobiet po histerektomii reaguje depresją, co wynika ze zmian fizjologicznych, hormonalnych, braku menstruacji i utraty orgazmiczności , energii seksualnej, motywacji, Macica jest narządem szczególnie ważnym dla kobiety przez całe jej życie i spełnia wiele istotnych funkcji, poza rozrodczością. Dla wielu kobiet psychologicznie wiąże się z ich poczuciem tożsamości, kobiecości, atrakcyjności, A do jakich informacji ginekolodzy się często ograniczają?: "po usunięciu macicy nie będzie pani miała już miesiączek i nie zajdzie pani w "niepożądaną ciążę". Jeśli Twój lekarz nie ma czasu cię poinformować w szczegółach, to można wszystkiego dowiedzieć się w "Te Linde's Operative Gynecology"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę lekarzom i zgadzam się że w większości okalecza się kobiety a mogli by leczyć bez usuwania czegokolwiek . również zawsze mąż towarzyszy przy badaniu krocza wtedy wiem że ginekolog ma niewygodne go świadka męża i nie krępuje się męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy panie po wycięciu macicy i jajników wszystkie tyją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy ale w większości tak bo bierzesz szkodliwe leki! Usuwanie macicy i jajników jest po zarażeniu ludzkim brodawczakiem przy zabiegu lub nawet profilaktycznym pochwy. Już jest około 100000 kobiet zarażonych i do usuwania macicy. Tak się dzieje gdyż kobiety są tępe i wstydzą sie swojego faceta podczas badań cipki i intymność maja wyłącznie z ginekologiem nie z partnerem! Ja mam zawsze przy każdym badaniu cipki i zabiegu jak i porodach swego faceta który pilnuje sterylnośc***atrząc na ręce ginekologowi by po założeniu rękawic nic nie dotykał w gabinecie a potem chce badac cipke. Gdy coś dotyka mąż prosi o zmianę na czyste rękawiczki! A do obecności osoby bliskiej mamy prawo gdy wyprasza ginekolog to jest zboczencem i odchodzę od niego z mężem! Bo może tak skończyć sie tak badanie jak u tego ginekologa g****iciela z Zabrza lub .. " Ginekologa ukarano wyrokiem czterech lat więzienia i 10 lat zakazu wykonywania zawodu (fot. Shutterstock/Romaset) Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza." I wielu innych. Chodzę raz na trzy lata zawsze jest mąż kiedyś jako chłopak przy calym badaniu. Nawet można złapać wirusa typ C wątroby itp... co do seksu tp faktycznie nie sięga mąż do macicy chyba że pozycja ginekologiczna lub seks na krześle wtedy tak gdy jesteś szczupła jak ja. A odczucia nie mam bo dbam by nie zarażono mnie syfem przy badaniach cipki. Tak samo mammografia uaktywnia raka itd. . Nam ginekolog doradził masowanie piersi po okresie i to robi mój ukochany. Nigdy nie brałam tabletek anty ani wkładki bo szkodzą. Tylko prezerwatywy i kalendarzyk jest nieszkodliwy i nigdy nas nie zawiódł. Planowana dwójka dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16.01 i ta terapia hormonalna rozwala organizm i tyjesz! Uważamy by nie zarażono nas u ginekologa mając kogoś bliskiego ! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To partner powinien pilnować sterylnosci przy badaniach i zabiegach cipki i nie ma potrzeby usowania macicy i jajników! A gdy ty jesteś zarazona przez ginekologa co często sie zdarza przekazujesz mężowi i ma problemy drogi moczowe i z prostatą!!!! Więc partner powinien pilnować sterylnosci badań cipki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Higiena i nie stosowanie tampony jak i szkodliwych leków i szkodliwej antykoncepcji. Unikanie zakażeń przy badaniu pilnuje tego chłopak. Gdy nie ma konieczności nie chodzimy po profilaktycznych badaniach by nie złapać syfa! Wtedy mamy macie i jajnikii nie ma problemu z tyciem i kolejnymi chorobami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im więcej profilaktycznych badań pochwy tym szybszy zgon. Powinno sie robić chociaż raz w roku wyniki morfologii itd. A na badanie do gina jak już to z ukochanym by bacznie patrzył na łapy ginekologowi i niczym nas nie zarażał. Gdy gin wyprasza ukochanego to zboczeniec i odchodzimy od niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że też tego głupka od zbiorowego badania pipy jeszcze Uj nie strzelił, wszędzie się wp..la z tym badaniem u gina z mężem glupiciul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.26 a ty jesteś jednym z g****icieli pacjentek gdy przyjdą same. ja chodzę ze swym misiem i on nie pozwoli mnie gwałcić Ani zarazić bo zawraca na wszysto uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy już to do kobiety ginekolog. A jak zaczniesz chodzić po badaniach to napawno coś znajdą i usuną i masz z górki do piachu. Higiena miejsc intymnych oboje przed seksem. Tampony i podpaski syntetyczne powoduj stany zapalne i potem problemy. A co do zarażenia to jest ryzyko przy badaniu, zabiegu, porodzie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wycięcie jest dramatem i powinno się unikać by nie doszło tak jak piszą przedmówcy. Ale do tematu gdy jest brak to tylko w niewielu pozycjach sięga członek średniej wielkości do samej macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama nie chodziła po ginekologach prawie wcale a używała jako podpaskę watę. A leczy się sposobami babci i nic jej nie dolega. Tak niestety chodzą do ginekologa poszukujemy sami u siebie choroby. A również rodziła z mężem dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×