Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zadowalacz dzikusek

WITAM NIEWYŻYTE KOBIETKI

Polecane posty

no tak teraz bedą rozmawiac o moich rózyczkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkocz normalnie mnie zaskakujesz :) opowiadaj o tych jego myslach :classic_cool: szykuje juz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne w wazoniku na biurku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vcia, bo twoja różyczka, to nie byle jaka różyczka, jest o czym pisac ;) Zadowalaczu, nie wszystkie Twoje myśli mozna tu przelać, niektóre z nich sa zbyt smiałe i rozpustne, a my przyzwoite kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkocz juz mi wyobraznia buzuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadowalacz a paluszki kontrabasisty masz?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rana czy do rana bo to znaczna róznica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6:58 jejcia, zanim Was powitam to pozwolicie, że wyrażę swój osobisty podziw.... o takiej porze .....takie tematy?? A może tak najpierw śniadanko zjeść ....spacerek w pieskiem.... haha.... do sklepu po bułeczki... ? ;-) No, ok. przemawia przeze mnie z trudem skrywany żal, że nie będę mogła z Wami posiedzieć.... :-( przywożą mi dzisiaj meble do kuchni.... w setkach części i śrubków..... i muszę to jakoś opanować.... ale piszcie .....będę o Was myśleć, a przeczytam na spokojnie, jak minie już u mnie ta zawierucha:-) Pozdrawiam z Nadzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak tak
v33 masz ochotę zeby ktoś ci possał cipke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja8---> napewno dasz radę, bdziemy wspierać cię myslą ;)🖐️ Zadowalaczu, palce masz długie, a czy język Twój jest giętki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkoczyku, fenksik.... Witaj miło V33 Zadowalaczu ....haha.... ale mi są potrzebne takie plastyykoowe... /czy Ty masz właśnie taką śruppkę?;-)/ Dziewczyny opiekujcie się Zadowalaczem ....;-) jejcia..... mam nadzieję, że jakoś przeżyję ten dzień .../nawet listwy do szafek są oddzielnie....masakra...../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzijo, napewno to meble Black Red White skora takie w częsciach :) Trzeba było zamówić ze skręcaniem, bo się urypiesz przy tym strasznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę tego pomysła strumykiem, bo jak mam przed oczami zdjęcie oryginału z reklamówki /gdzie już wszystkie śrubki i listwy są na miejscu/ to od razu nabieram optymizmu .... a wczoraj nawet ....jak załatawiałam sprawy finansowe, to już chyba jakiegoś chorego, biorąc pod uwagę cenę ;-) No ale cóż, dobry towar musi mieć odpowiednią cenę;-) Oki, idę rozpakowywać... Pozostańcie w radości i żeby wasz optymizm trwał cały dzień ....! Hough!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×