Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Gość Anntonina
hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anntonina i Anitka Wawa):) Anntonina ja tez sie staram 8 miesiecy. Anitka a Ty jak dlugo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Paczus może bedziemy mialy prezent na Walentynki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
za 9 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
najgorzej to wytrzymać z testem. Chciałoby się już go robić :) Przynajmniej ja tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci szczerze ze ja mam tak samo:)chetnie juz bym sobie zrobila ale jak zobacze jedna kreske to znowu zalamke strzele:)a tak to czekam na @:)Mam malenka nadzieje ze nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) dzis jak nigdy wstalam wypoczeta i usmiechnieta :) oby caly dzien był taki sam :) Milego dnia wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:):)lady lave ja dzisiaj juz o 7.00 oczeta jak 5 zl. tez wstalam wypoczeta:0 i mam nadzieje ze nikt humoru mi nie popsuje ..paczusiu to ty jednak @ dostalas?? lady lave wiesz ja mialam tak samo powiem ci tak ze ja jakos przed@ mialam taki atak bolu podbrzusza ze myslalam ze pojde na pogotowie bo akurat mam 150 metrow do szpitala:) taki straszny bol jak na @ cala noc sie meczylam niewiedzialam co mi jest ...ale rano wstalam jeszcze troszke mnie bolalo a pozniej przestalo ale i tak czulam pobolewania podbrzusza i tak jest do tej pory...a kiedy przyszedl dzien spodziewanej miesiaczki to stracilam nadzieje znowu ze sie udalo bo brzuch mnie tak bolal ze myslalam ze potop taki przyjdzie ze hej:):):) i zaparcia tez mialam mnie dopiero teraz zaczyna kluc w pobrzuchu aaa lady lave a jajniki mnie tez kluly wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonino a ty kiedy masz dostac @?? za ciebie tez trzymam kciukasy i mam nadzieje ze tobie tez za 9 razem sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:)ja tak na momencik:) dzisiaj mam wolne:)i zaraz lece po koncentrat do pomidorowki:):) Karmelku jeszcze nie przyszedl do mnie @:):) i mam podwyzszona temp.(36.7).Nie wiem...moze owulacja mi sie przesunela.A moze to moj miesiac.HI!Dzisiaj 32dc. Karmelku daj znac czy bylas u gin. buziole dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Karmelku u mnie 8 dni do @. Dziś tempka skoczyła na 37st. Oby się to utrzymało :) Paczus na pewno jest to twój miesiąc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczusiu ale ochoty mi narobiłaś ta zupka:) a ja się zastanawiam co tu zrobić na obiad:D:D paczusiu nie bylam u gina ..dzwoniłam dzisiaj ale mój lekarz pracuje tez w szpitalu i jego zona kazała dzwonić po 14.00. wiec zadzwonię i się zapytam czy mam dzisiaj przyjechać cz w umówiona wizytę w poniedziałek:) paczusiu a iludniowe cykle masz??? A może teścik dla sprawdzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Paczus to ile trwają u ciebie cykle?? Chyba dość długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Widzę niunia że w tym samym czasie odpowiedziałysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio trzymam kciukasy:D wszystkie mi tutaj się zapładniajcie bo na razie jestem tu rodzyneczkiem:) było by super jakbyście zaszły w tym samym prawie czasie przechodziły ciąże i urodziły nasze szczęścia:) kobietki jak można zapytać skąd jesteście?? Ja jestem z Mrągowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
lady Love ile masz dni do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonino mam nadzieje ze temp. tak zostanie:)a ilu dniowe ty masz cykle?? ja wczesniej mialam 30 dniowe i juz 1,5 tyg.przed spodziewana @ mnie bolal podbrzusze i jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
28,29,30. To zależy jak zawieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami u mnie tez bywalo ze moj cykl mial humorki i sie @ spoznila 2 dni a ja wniebowzięta ze jestem w ciązy:)kobietki ide cosik zrobic na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do lekarza ..kazal mi dzisiaj do niego przyjechac:( powiedzial ze bole brzucha to jest normalny objaw ...:( strasznie sie boje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze nie boj sie :) wiem ze latwo mi sie mowi pewnie tez bede panikowac jak bede w ciazy :) ale przeciez nic niepokojacego sie w twoim organizmie nie dzieje :) bole brzucha sa, bo macica sie rozrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×