Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

ok dziewczyny ja teraz mykam :) zajze tu jeszcze wieczorem mysle ze tak ok 22 ;) pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pora rozruszać ten topik:D Bo odejdzie w zapomnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety:) Ale mam nadzieje, że się to zmieni:D Ja też zaraz idę spać bo rano wstaje:( I zajrzę tu chyba dopiero jutro wieczorem:( Ale mam nadzieje, że za to będę miała dużo do czytania:D Z tego co widzę to mamy już dwie przyszłe mamusie, a większość ma termin @ za jakiś tydzień... tylko paczus sie wybija:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Alutka :) o nia ci chodzilo? no tak w sumie to racja :) moze zrobimy juz jakas tabelke co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie mam nic przeciwko:D Choć spotkałam się też z oburzeniem na forum z powodu wpisywania do tabelek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love......20.............1................18.02.............Ruda Śląska skopiujcie ja i sie wpiszcie :) a tu dla zaciazonych NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kasia :) zawsze mozesz tu wpadac pogadac :) my pewnie tez Cie o wszystko wypytamy bo jestes bardziej doswiadczona np ode mnie :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Ale sie nasmialam z tymi sutkami:)od razu sprawdzilam :) ale tez nic nie widze:(I dalej czekam na @:) Witam nowe kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love......20.............1................18.02............. Ruda Śląska celownik.......20.............7................19.02.............ok. Wrocławia Lady Love nie wiem czy wiesz ale pod tymi nikami to już jesteśmy skreślone na tym forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* paczus ukłony podziwu w Twoją stronę:) * kasiulka, Lady ma reacje zaglądaj jak najczęściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ,,dlatemu", że wiele kobiet nie toleruje matek w tym wieku, jeszcze wpadke mogą wybaczyć ale, że ktoś planuje na poważnie w tym wieku... nigdy w życiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak paczus z tymi sutkami to wiedziałam, że która przeczyta to będzie się oglądać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love......20.............1................18.02............. Ruda Śląska Paczus11.....24.............8................10.02.................W skopiujcie ja i sie wpiszcie a tu dla zaciazonych NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no racja :D nie no bo to przestepstwo jest przeciez :P nieodpowiedzialnosc i gowniarstwo :P lubie te gadki :d rozbawiaja mnie do łez czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love......20.............1................18.02............. Ruda Śląska celownik.......20.............7................19.02............okWrocławia Paczus11.....24.............8................10.02.......... .......W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love......20.............1................18.02............. Ruda Śląska Paczus11......24.............8................10.02.......... .......W celownik.......20.............7................19.02.............ok. Wrocławia skopiujcie ja i sie wpiszcie a tu dla zaciazonych NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc paczus myślałam, że jesteś sporo starsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczus to do kiedy czekasz na @ ? Masz jakiś określony termin robienia testu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celownik a dlaczego myslalas ze jestem starsza?:) wiecie co...zawsze jak robilam test i widzialam jedna kreske to caly tydzien chodzilam do tylu:)dlatego wole poczekac jeszcze troszke.Jak @ przyjdzie to trudno.Ale jak za tydzien sie nie pojawi to mykam po tescik:)@ powinnam dostac 10.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×