Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

ja juz chyba jutro ten test zrobie... jutro albo pojutrze.. myslisz ze moze juz wyjsc 2 czy 1dzien przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno różnie to bywa... każdy ma inne stężenie HCG. Możesz próbować:) Ja napewno nie zrobię przed @ choć bardzo mnie korci:P Mam itak złe przeczucia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Cze dziewczyny, dawno mnie nie było tutaj :) Ale przykro mi było jak przeczytałam że Paczus miał jedna kreseczkę... Chyba nie będę robić testu. najwyżej miesiąc po spodziewanym @ :) Witam nowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love to myślę, że możesz próbować:) Witaj Antonino:) Może choć Ty powiększysz naszą tabelke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety:)jak tam po Walentynkach?ja wlasnie siedze szobie i popijam piwko:) Temp.znowu mi skoczyla do 36.7:/jaja:)cos mi sie rozregulowalo... Annntoninko moze w 9 miesiacu mi sie uda:)A co tam u ciebie? Karmelku jak zdroweczko?:) Lady love a ja jakos nigdy nie moge wyczuc szyjki.Raz mi sie wydaje,ze jest twarda potem,ze miekka.Niby w dni plodne ma byc miekka i wysoko. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Co u mnie? Tempka w normie czyli 37st równiutkie. Ale nie spodziewam się za wiele. Żadnych objawów. Choć muszę powiedzieć że przy pierwszej ciąży pierwsze objawy były bardzo późno, gdzieś 2 tyg po spodziewanym okresie. Paczusiu tempka mogła skoczyć po piwku :) Ale nie poddawaj się, nic jeszcze nie jest przesądzone! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
czesc a o co chodzi z ta szyjka macicy jak sie ja bada?nigdy tego nie robilam i nie mam zielonego pojecia a ciekawa jestem dziewczyny o co chodzi z ta tabelka o której mówicie zeby ja powiekszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love......20.............1................18.02............. Ruda Śląska Paczus11.....24.............8................10.02.......... .......W celownik.......20.............7................19.02.... .........ok. Wrocławia Anntonina......30...........8.................21.02.............Cz-wa skopiujcie ja i sie wpiszcie a tu dla zaciazonych NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc Ps: Trochę stara jestem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
madziaczek.......31 ..... 1...... 23.02.....Cz-wa nie wiem czy to dobrze skopiowałam antonina ty jestes stara a co ja mam powiedziec? no wiec co z ta szyjka czekam na jakas odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Nie wiem o co im chodzi z ta szyjka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
widze ze obie jestesmy z cz-wy fajnie czy masz juz jakiegos bobaska w domu czy dopiero sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Mam synusia 2 latka a teraz chciałoby mi sie córusi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
to zupelnie tak jak mnie tylko moj synus to juz pieciolatek, a masz teraz jakies objawy które wskazywalyby ciaze?ja mam miec okres 23 i juz nie moge sie doczekac czy sie udalo czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love......20.............1................18.02............. Ruda Śląska Paczus11......24.............8................10.02...... .... ..W celownik.......20.............7................19.02.... .........ok. Wrocławia Anntonina......30............8.................21.02.............Cz-wa madziaczek....31 .......... 1................. 23.02............Cz-wa skopiujcie ja i sie wpiszcie a tu dla zaciazonych NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc Dziewczyny szyjkę bada się w środku palcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
i co ma wyniknac z tego badania chyba nie umiem wyczuc czy jest miekka czy zamknieta czy tydzien przed okresem jest sens jej badania w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc na początku ciężko jest to określić. W ciąży powinna był twarda, zamknięta i wysoko, a na @ się obniża, otwiera i mięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiowane z innego topiku: Dziewczyny starające poczytajcie: Zawsze badanie robisz np. podczas prysznica, jedna noga wyżej dwa palce wskazujący i serdeczny... wkładasz jak najgłębiej aż poczujesz napór... i gładką powierzchnie, owal, takie jakby jajko... to jest szyjka. Jeśli wyczuwasz malutkie wgłębienie, i macica jest nisko i szyjkę super dobrze wyczujesz to masz dni płodne... Jeśli szyjka jest słabo wyczuwalna, masz kłopot ze "znalezieniem" to dni niepłodne... Ale żeby dojść do wprawy musisz to robić codziennie, zaraz po skończeniu miesiączki do kolejnej.. zapisuj sobie to! W następnym cyklu juz będziesz miała obraz tego jak zachowuje sie szyjka, macica podczas cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
hello dziewczyny czy już wszystkie poszłyście się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Ja pierwszy raz słyszę(czytam) o badaniu szyjki i też spróbuję. A jak macie dni płodne to jak często się kochacie. Co noc czy co drugą jaką na to macie teorię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nigdy nie mialam problemu z wyczuciem szyjki to tak jakbym dotykala czubka nosa :P ja kocham sie wtedy kiedy mam na to ochote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
No właśnie ja też tak się kocham kiedy mam ochotę ale lekarz mój powiedział, że jak są dni płodne to trzeba często bo jajeczko za krótko żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za czesto to znowu nie wolno bo plemniki musza dojzec, mowi sie ze optymalnie to tak co 2-3 dni :) najlpepiej zaczac jakies 5 dni przed owulacja np od dnia 10, pozniej 12,14,16dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro lece do apteki po test :) i zobacze czy poczekam z nim do wtorku czy jednak zrobie w srode w dniu spodziewanej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
A ja właśnie zmieniłam lekarza na takiego który zajmuje się problemami ciąży. I pytałam go o to to mi powiedział że mam bardzo starą teorię i trzeba kochać się codziennie bo większa jest produkcja plemników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie ja sie poddaje :) hehe, najlepiej sprobuj raz tak raz tak i zobaczysz sama ktora przyniesie owocny koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
I dokładnie teraz mam dostać @ początkiem tygodnia i wiem że na 100% dostanę i jak mi coś znowu nie spieprzy się to tak spróbuję. Nie rób testu wcale bądź cierpliwa. ja nie robię zbyt mocno to przeżywam rozczarowanie że znowu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sie zastanawiam czy robic czy nie, bo wlasciwie nie czuje sie jakos inaczej.. w sumie tak samo jak przed kazda miesiaczka, ale wrazie czego test i tak kupie, najwyzej polezy mi jeszcze z miesiac czy 2 na półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×