Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Gość Anntonina
Ja niestety czuję pobolewania w brzuchu, typowe dla @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pobolewania to rowniez moga wystapic we wczesnej ciazy wiec sie tym nie sugeruj :) ja czuje tylko jak mnie leciutko jajnik kłuje i jak mi sie z lewej strony nad jajnikiem takie zgrubienie zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love......20.............1................18.02............. Ruda Śląska Paczus11.....24.............8................10.02...... .... .......W celownik.......20.............7................19.02.... .........ok. Wrocławia Anntonina......30...........8.................21.02..... ........Cz-wa Asiok78.........30............15...............18.02..............ok.B-B skopiujcie ja i sie wpiszcie a tu dla zaciazonych NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc karmelek amada...24......7................ok.10.10.2009.....Mrągowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
No tak, ale przy pierwszej ciąży tego nie czułam i jak tempka strzeliła w górę, tak cały czas była ponad 37st. A dziś np mam 36.8. I nie podoba mi się to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Ja sobie zaczęłam też badać tą szyjkę i faktycznie że idzie to wyczuć Jeszcze tego nie rozróżniam czy jest twarda czy miękka ale się nauczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
co do temp to też zacznę tylko muszę kupić zwykły bo ten na baterie to chyba nie zabardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykly jest najlpeszy :0 mnie przynajmniej jeszcze nie zawiodl tylko mam pecha bo w tym miesiacu to juz chyba ze 3 strzaskalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Ja też kupiłam ze dwa mies temu i nie zdąrzyłam donieść do domu a wogóle to ciągle zapominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Chyba trzeba sobie powiedziec"co ma być to będzie". Bo przez te obserwowanie objawów można ześwirować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
oj można ja się wlaśnie edukuję co do tej szyjki w jakim cyklu jaka ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
A robiłyście badania już jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na badnaich na morfologie i cukrzyce bo lekarz podejzewal u mnie anemie, ale wszystko jest w porzadku i na tsh ( badania na tarczyce ) tez wyszly mi bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Ja żadnych. Może po roku starań zacznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Ja teraz miałam iść na drożność jajowodów ale zmieniłam tego lekarza i on powiedział że spróbujemy najpierw jego sposobami dwa cykle a jak coś to mi zrobi laparoskopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Asiok długo sie już staracie... Ale moi znajomi starali się 3 lata i maja teraz bliźniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Ja często powtarzałam że następna ciąża mnoga no i tak nieraz sobie myślę czy to się tak nie skończy. Sama już nie wiem. Wszyscy mówią że najlepiej o tym nie myśleć i wtedy wyjdzie ale to nie takie łatwe ot tak poprostu zapomnieć że się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Myślałam zawsze o trójce dzieci i to by bylo nie złe od razu bliźniaki nie musiałabym się męczyć psychicznie przy trzeciej ciąży( w sumie to czwartej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Nie da się nie myśleć, szczególnie jak wiek nagli ... Ech, idę spać. Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Ja rowwnież zmykam do spanka miłe nocki i jutrzejszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
czesc dziewczyny miłego dnia zyczę wszystkim, ja juz do pracy niestety sie zbieram, najgorsze ze mysle tylko o jednym i na niczym nie moge sie skoncentrowac a do tego mam zle przeczucia, nie wierze juz ze moglo mi sie udac za pierwszym razem, temp 36.9 to tez chyba nie oznacza nic dobrego, jeszcze jakis tydzien musze przetrwac i bedzie przynajmniej wiadomo, strasznie marudze przepraszam trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
Cześć Dziewczyny! *Po pierwsze: Miłego dnia z WIELOMA PRZYJEMNYMI NIESPODZIANKAMI, *po drugie: dużo uśmiechu, *po trzecie: (dla tych, co dalej od swoich mężczyzn) szybkiego powrotu w ramiona Ukochanych, *po czwarte: odpowiednich temperatur, *po piąte: prawidłowych oznak :) :):):):):):):):):):):) :D ŻYCZY ASIA ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnialo mi sie cos....jedynym objawem jaki mam to jest mi ciagle zimno...na poczatku myslalam, ze nie grzeja itd...ale teraz zauwazylam, ze to ma zwiazek z ciaza...wiec spie pod kadra i kocem i jest mi ciagle zimno...natomiast w poprzedniej ciazy bylo mi ciagle goraco...w grudniu i styczniu spalam przy otwartym oknie....wiec uwaga ..to funkcjonuje w dwie strony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane:) Mała fi u mnie jest teraz tak, że mi cały czas zimno i musze spać w skarpetkach (czego wcześniej bym nie przeżyła) no ale nie ma się co nakręcać... w końcu zima jest:P Pozdrawiam Miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) ja tez sie szykuje do robotki.@ dalej nie mam.Temp dzisiaj36.9.Ale jakos sutki mnie bola,pewnie @ sie zbliza.Badan jeszcze sobie nie robilam,tylko nasionka badalismy. Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celownik no ja tez spie w skarpetkach....wiesz co...mi sie wydaje, ze ty zaliczylas wpadke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala fu gratuluje Tobie:):):) Dziewczyny znowu lapie mnie dol:(:(i jak na zlosc cykl sie wydluzyl:( 38 dc szok!te czekanie mnie dobija:( cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczus może dostaniesz wynagrodzenie za to czekanie:P mala fi bardzo bym się cieszyła z tej ,,planowanej wpadki\" ale czuje jak bym miała zaraz dostać @... ale nadal czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek kobietki:)) ale nas sie tu nazbierało:) topik sie rozwija:) jak tam u was kobietki??paczusiu ty jeszce nie dostalas@?? paczusiu sutki mnie to do tej pory bola od samego poczatku jak tylko zaszlam....i bol brzucha tak jak na @ i tak zostalo tez do tej pory...lady love a jak tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×