Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

to sa kapuslki(olej z wiesiolka)Bierze sie go od 1 dc do owulacji.Nie dluzej.Ja biore 3-4 tabletki dziennie. Ide kapu kapu:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
dzieki paczus alesmy sie rozpisaly zagladaj tu i pisz co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Co tam slychac u Was kobietki?:)ja niedawno wrocilam od lekarza.Mam tylko jeden pecherzyk.:(I wcale nie jest duzy jak na 17dc:((17.5mm)Lekarz mowil ze bedziemy robic badanie hormonow.A w sierpniu badanie droznosci jajowodow.Z inseminacja jeszcze sie wstrzymamy.Powiedzial ze sie mna porzadnie zajmie:)Dzisiaj test owul pozytywny.Musimy zadzialac:)he! piszcie co tam u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus czemu ty jeszcze nie spisz??? :) Wiesz, z tymi testami owul to u mnie lipa. Przez 4 dni kreski były równe. Wkurzyłam się i w tym mies nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anntonina! az cztery dni rowne?:)a dzialalas cos?:)ach jakos nie chce mi sie spac:)ale lece juz do mezulka:)Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam żdnych badań bo problem to trochę tkwi w pracy męża. Często musi wyjechać no i lipa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam moje kochane:) jak tam ida przygotowania do swiat??? ja jakos zbytnio nie odczuwam tych zblizajacych swiat:/ a co tam u was kobietki slychac?? paczusiu kurcze tyle sie staracie i nic:(:( ale trzymam za was kciuki:):) napewno keidys musi sie udac. u mnie juz minol miesiac od zabiegu a ja dalej @ nie dostalam. :( tylko od dwoch mam takie plamienia. w sumie prawie nic. nie wiem co sie dzieje . ale i tak po siwetach jestem umowiona do lekarza na kontrol to pewnie mi powie dlaczego tak jest:O caluski dziewuszki:*:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobiety:) Karmelku ja wlasnie skaczylam malowac jajeczka:):)ale pieeekne!:)ciesze sie jak dziecko:)hi!Karmelku szybko zleca i te dwa miesiace i do robotki:)Ach Karmelku to juz 10 miesiac.Ale mam super lekarza i mam nadzieje ze mi pomoze.Po swietach lece do niego i bedziemy robic badania hormonalne. Anntonina a u mnie dzisiaj na tescie owul. jedna krecha.Nie lubie tych testow paskowych.Zawsze godzine sie przygladam czy kreski sa takie same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALLELUJA ALLELUJA!!!!! A ŚWIĘTA TUŻ TUŻ:) WITAM KOBIETY WY MOJE:) ja juz na nogach od 7. ide zaraz ze sieconkiem chociaz na sniadanko wielkanocne jedziemy do moich rodzicow. Życze wam moje kochane wyjątkowych Swiąt. Wiary wiary, i raz jeszcze wiary, abyście nabrały siły,To wyjątkowe święta. Więc wyjątkowo Was ściskam. buziole:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowi zajac do baranka,jaka piekna to pisanka,wtem z jajeczka wyszla kurka,nastroszyla swoje piorka.Teraz biega,glosno krzyczy ze Wesolych Swiat Wam zyczy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
czesc dziewczyny wesolych swiat i spelnienia tego najwazniejszego marzenia paczus bylam wczoraj u ginka to byl moj 10dc pecherzyk mial juz 17 mm wiec chyba dosc wielki jak na ten dzien cyklu z reguly mam 29 wiec myslaalm ze owulacja pozniej a lekarz powiedzial ze w niedziele powinien peknac wiec to bedzie moj 12dc wczesnie jak na owulacje moze to jest nienormalne sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamis to piekny mialas pecherzyk!:)Wczesie owulacja,to super.Szybko urosl.:)A ja taki mialam w 17dc.We wtorek ide na usg.Dzisiaj znowu test owul pozytywny.Hmmm...nie wiem o co chodzi.Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Hello, dziewczyny dawno tu nie zaglądałam ale taka moja praca, że są takie okresy kiedy nie daje rady. Ale czytam Was na bieżąco. Ja jestem na etapie 2dc od jutra zaczynam brać clo. Dziś miałam w domu trudny temat :( Córcia pożaliła się że jest ciągle sama a ona nie chce być sama chce siostrę lub brata :( ............. I co tu zrobić jak to nie takie proste Powiedziałam jej tylko tyle że musi o to poprosić Bozię Czuję się bezradna :(:(:( Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was po świętach! No to ile w pasie więcej ? :) Bo ja jadłam przez 2 dni non stop :)) Asiok, rozumiem cię. Nie są to łatwe rozmowy. Ale Bozia na pewno wysłucha twoją siostrę i jeszcze będzie niańczyc braciszka :) U mnie kurcze jakas słaba ta temperatura, tylko 36.9 :o Nie wróży to nic dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Asiok w koncu musi sie udac!Ktory to Twoj cyk bo nie pamietam? 9? Asiok ja mam straszny apetyk po Clo:(Ciebie tez dopada? Dziewczyny bylam dzisiaj na usg,pecherzyk pekl:)ciesze sie:)Teraz czekamy...Jak sie nie uda to musi byc inny powod.Badamy droznosc jajowodow. A co tam u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Hejka, który mój cykl ?????????? sama już nie wiem będzie około 1,5 roku Nie mam apetytu większego przy braniu clo. Jem raczej normalnie chociaż dziś zjadłam całą czekoladę to nie normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
paczus11 trzymam kciuki za Ciebie, żeby się tylko udało :) To obłęd czy wokół was też jest dużo ciężarnych gdzie się człowiek nie obejrzy tam brzuch A my co ....do roboty bierzmy się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiok ja tez wszedzie widze kobietki z brzuszkami:)jedna z malym druga z duzym:)Hi! mi sie tak ciaaaagle chce jesc po Clo:(masakra! Dziekuje za kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki jak tam mienely swieta?? ja sobie troszke odpoczelam w koncu z moim mezulkiem:) dziewczyny w koncu dostalam @ :D:D kurcze nigdy tak sie nie cieszylam z @ jak dzisiaj :) troszke sie zaiepokoilam bo prez tydzien znowu mialam plamienia wiec myslalam ze to moze taka moja bardzo skapa miesiaczka. tyle sie naczytalam o jakis komplikacjach po łyżeczkowaniu. nie wiem po co to czytam tylko sie sama nakrecam a pozniej sie martwie. a jak tam u was kobeitki starania?? mi jeszcze zostalo 2 miesiace do astepnych staran :D mam nadzieje ze szybko minol i znowu sie z wami zawitam w gronie staraczek:D caluski:* zycze milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Karmelku zobacz jak szybko mija czas. Niedawno były 4 mies do twoich starań a tera juz 2 :) Paczuś niższe to 36.6. albo 36.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Anntonina w takim razie temp.36.9 jest oki.Wazne zeby ta wyzsza sie utrzymywala :)Ja mam podobnie jak Ty:) Ale jak narazie nie mierze tempki:) Karmelku zleci szybko:) Po swietach 2 kg do przodu:o he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko 3 dni do terminu miesiaczki :) tempka skacze ładnie do gory.. juz nie moge sie doczekac :) karmelku ale ten czas leci.. jeszcze tylko 2 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×