Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Karmelku ja tez sie nie moge doczekac lata.Kocham morze!:):) Na weekendzik w domku:oZiiimno nawet do parku nie mozna isc:o Karmelku mozesz zaczac pic siemie.Jest zdrowe:)i poprawia sluz:)Pamietam jak kiedys moja babcia dodawala sobie do mleczka:):) Nie slyszalam o tej oszustce.O czym to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn.jak będzie trzeba to pójdzie Idę spać pozdrawiam i życzę udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiok pare miesiecy temu poszlam do gin.na usg i nie mialam pecherzykow.Powiedzialam ze staram sie o dziecko 7miesiecy i nic.Wiec przepisal mi CLO.A w tym cyklu nie bralam bo mialam robione badania hormonalne.I ponoc nie mozna.Ale zaczynam od nastepnego cyklu.Bede robic testy owul.zeby sprawdzic czy mialam owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz kupic w sklepie spozywczym.To sa takie ziarenka swiecace albo juz mielone i odtluszczone.Ja dodaje sobie mielone do jogurciku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze faktycznie sobie je kupie:) po @ paczus zaczynam mierzyc tempke:) i po miesiacu zaczynamy staranka:) w koncu:) tylko ciekawi mnie ile one beda trwac:( oby nie jak poprzednio 9 m-cy:( paczus ja juz lece spac bo jestem strasznie zmeczona:O dobrej nocki :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jak weekendzik kobiety?:)wlasnie wrocilismy z mezem z parku.Cieplusio dzisiaj:) Od paru dni mierze temp. i dzisiaj mialam skok:)Test owul.pozytywny:)Jutro powinna byc owulacja:)Szybko jak na moje cykle.(14dc) Anntonina jak tam walka?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Matko Paczus ja dopiero dzis zauwazam skok a mam 20dc ! No przeciez ileż można??? :) Pytalas o cykle. Ostatnio miałam 29dniowy, a wcześniej 32. Teraz mam nadzieję że 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi!walka na calego:)Anntonina powiem Ci ze my juz walczymy pare dni :):):)i jeszcze jutro by sie przydalo:)hi!Ale w tym cyklu nie mowie mezowi kiedy mam owulacje.Ach niech sie biedny nie stresuje:):)Oby nam sie UDALO Anntonina!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............Wiek .....cykl staran.......termin @.....miejscowosc karmelek amada 24 ..............................ok.15maja...... Mrągowo paczus11.........24............11.................27.05..... ........W asiok78...........30..........ok.16...............07.05. ............P-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............Wiek .....cykl staran.......termin @.....miejscowosc karmelek amada 24 ..............................ok.15maja...... Mrągowo paczus11.........24............11.................27.05..... ........W asiok78...........30..........ok.16...............07.05. ............P-ce Anntonina........30...........11..................19.05..............Cz-wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus to pozno zwykle masz owulacje...A ile trwa wtedy cykl jak masz ok 19dc owul.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od poniedzialku ide na basen:)Tak mi sie przytylo!:oJak zaczelam brac Clo i duphaston dostalam straszny apetyt:o i wszystko idzie w brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny:) jak tam minal weekend?? mi to strasznie leniwie:) ale chociaz sobie z mezem odpoczelam:):) wczoraj bylismy na grillu u moich rodzicow tak sie zasiedzielismy ze o 23 bylismy w domu. asiok78 a jak tam u ciebei , widze po tabeli ze mialas dostac @?? mam nadzieje ze nie przyjdzie juz przez 9 m-cy:D paczus antonino w tym m-cu musi sie udac..trzymam kciuki.Antonino a czemu masz tak pozno w tym m-cu owulacje??wazne ze w ogole jest:) kobietki my za miesiac zaczniemy starania...jupi!!!! u mnie w koncu zaczelo swiecic sloneczko:) wczoraj troszke zimno bylo:O zycze milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest mi dzisiaj smutno:( wczoraj jak wczesniej napisalam ze bylam na grilu u rodzicow , takim rodzinnym... bylo bardzo fajnie bo juz nie pamietam kiedy tak wszyscy sie zebralismy rodzenstwem u rodzicow...zawsze to ktos nie ma czasu. przyjechal brat ze swoja roczna pociecha , moja chrzesniaczka i siostra z synkiem( tez moj chrzesniak) i corka. i jej corka w pewnym momencie mowi ze ona chce dzidziusia takiego malego w domu...a siostra( teraz wiem ze troszke bezmyslnie) mowi , zeby poszla do cioci bo ona juz nie chce wiecej:(:( a mnie wrylo ze zaniemowilam:(:( tak mi sie przykro zrobilo , ze chcialam isc do domu mamy i sie poplakac:(:(:( przeciez ona wie cos sie stalo, a mimo to tak powiedziala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!:)Karmelku nie smuc sie:*Napewno powiedziala to bezmyslnie. Do mnie ostatnio do pracy przyszly 3 znajome mojej mamki.I gadaly kto w ciazy a kto rodzi lada dzien.I do mnie z tekstem ze moglibysmy sie postarac.Ze juz rok po slubie jestesmy.Ze czas na nas :oI usmieszki do mnie:oA ja nigdy nie wiem co mam powiedziec:(Babki nie wiedza ze mamy problemy.I nie moge byc zla na nie.Przykro mi sie zrobilo strasznie:(:(Pozniej caly dzien o tym myslalam.Zawsze jak gdzies jestesmy u znajomych i temat pada:CIAZA to modle sie zeby mnie nie spytali A KIEDY TY EWA? Karmelku juz tylko miesiac Ci zostal!Ale fajnie:) Dziewczyny dzisiaj wyczytalam ze przed owulacja trzeba pic 2l wody poniewaz poprawia sluz plodny.Juz butelke sobie przygotowalam.Hehe!smiac mi sie chce z samej siebie:)No co trzeba probowac wszystkiego:):)Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczus obys po starankach wszystko nie wysiusiala:P:P:P paczus kurcze ale dla mnie to jest strasznie draznacy temat:( a najgorsze jest to jak pojde do jakies kuzynki w odwiedziny bo urodzila..jak sie zachwycam tym bobaskiem to zaraz rzucany tekt do mnie: no a teraz czekamy na was:(:( ale to jeszcze nic w porownaniu jak z moim mezem poszlismy do mojej ciotki a tam byla moja kuzynka ktora w grudniu urodzila coreczke...(wiedzieli ze bylam w ciazy ale nie wiedzieli ze poronilam, dopieor pozniej sie dowiedzieli os osob trzecich) i na dzien dobry padl tekst: ale ty sie zmienilas na twarzy, zobaczysz bedzie wdziewczynka...a ktory to tydzien?? a widac juz brzuszek??? myslalam ze mi serce peknie:( od tamtej pory nie chcialam do nikogo chodzic:(:( chyba to sobie wszystko przypominam bo jakos tak mi smutno:(:( paczus wy juz sie staracie 11 m-cy , slyszlam ze jak para nie moze zajsc w ciaze do roku czasu to sie mowi o bez plodnosci...przepraszam ze tak bezposrednio pisze.ale czy jezeli wam sie nie uda w tym m-cu to lekarz wysle was na jakies konkretne badania?? paczus a jak sie nazywaja te badania zeby spr czy jajowody sa drozne??czy robilas te badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku to jest HSG albo laparoskopia.Ja bede miala HSG w sierpniu.Robilismy jak na razie badanie nasienia i badania hormonalne.No i chodze na monitoring i owulacje mam.Jak nam sie nie uda przez koleje pol roku chyba zdecyduje sie na inseminacje.Juz jestem zmeczona:(A slyszalas o wrogim sluzie?plemniczki sie sa w stanie w nim przezyc:(Moj lekarz mi mowil ze jeszcze duzo badan mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest ten wrogi śluz?? sa jakies badania na to?? ze nie mozna zajsc w ciaze bo plemniki nie przezyja dlugo w tym sluzie?? nie slyszalam o tym?? wiesz co ja slyszalam ze po lyzeczkowaniu mozna miec jakies zrosty i po nich nie mozna utrzymac ciaze:( boje sie tego...co najgorsze ze gin ne moze powiedziec ze sa zrosty przy usg tylko jest potrzebna histeroskopia....mi juz sie w krowie kreci jak slysze ile badan trzeba zrobic zeby wiedziec ze wszytsko jest ok. paczus ty chyba masz fajnego ginekologa co?? bo moj to taki troszke jest mulowaty...jak mu powiedzialam ze po tych m-cach bede przychodzic na monitoring, bo nie chce czekac nastenych m-cy zeby zajsc to on do mnie a nie lepiej taki spontan?? to ja mu mowie ze lepiej , ale nei wydaje mi sie zeby spontan az trwal 9 miesiecy. slyszlam ze kwas foliowy sie lyka 3-6 m-cy przed planowaniem ciazy a on mi kazal miesiac przed ze wystarczy..nie jest w ogole opiekunczy. chyba bede musiala zmienic gina. ale tutaj u mnie to ciezko na dobrego trafic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej rodzajem jest tak zwana niepłodność immunologiczna. Polega na występowaniu przeciwciał przeciw plemnikom lub składnikom nasienia w wydzielinie z dróg rodnych kobiety, lub też własnych autoprzeciwciał przeciwjądrowych u mężczyzny. Spotykamy ją w 6-12% przypadków niepłodności. Rozpoznajemy po wykonaniu testów penetracji plemników w śluzie szyjkowym (test Simsa i Huhnera, test Kurzrocka-Millera, test kapilarny). Sposobem jej leczenia jest wyeliminowanie przeciwciał skierowanych przeciwko plemnikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku ja mam fajnego gin.Jest opiekunczy.Zawsze po wizycie sciska mi dlon i trzyma kciuki.:)Teraz jest na urlopie.W tym miesiacu nie ide na usg.Dopiero w czerwcu.Slyszalam o tych zrostach.Ale napewno jest wszystko oki.Za duzo czytamy Karmelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×