Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Gość mamis
paczus testy wyszly pozytywne jeszcze w pon robilam niestety dzis potworny okres ze skrzepami prawdopodobnie to poronienie samoistne widac jeszcze nie moj czas bardzo mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj przykre:(:(a moze to ostatnia miesiaczka?tez tak bywa... Jesli bedzie to poronienie samoistne to musisz powiedziec o tym lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Halo!!!!!!!!! witam was kobietki:) ale piekna wiosna za oknem:D:D madziaczku bardzo mi przykro:( wiem jak jest tobie smutno.....mysle ze i tak powinnas isc do lekarza, pewnie powie ze to poronienie samoistne ale zobaczy czy jest wszystko dobrze. mysle ze mimo to ze lekarz tobie moze powiedziec zebyscie sie narazie wstrzymali ze staraniem to wydaje mi sie ze czekanie w takiej sytuacji nie bedzie konieczne...mi lekarz powiedzial ze mamy czekac 4 m-ce:O:O ale staranka zaczniemy po trzech regularnych cyklach . kochane zycze milych dni tych wiosennych. buziole:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Jakie macie kobiety plany na weekendzik?:)Ja jutro rano do lekarza pedze a wieczorkiem chyba wyskoczymy z mezusiem do pubu na piwko:) Madziaczku co u Ciebie? Asiok czy Ty tez masz taaaki ogromny apetyk po tych tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
to ja czyli madziaczek tak juz bede pisac u mnie znacznie lepiej dzis chociaz jak widze te wszystkie mamy z wozkami chce mi sie plakac z zalu i bolu lekarz pow ze to bylo prawdopodobnie poronienie samoistne jutro ide na kontrolne usg a dzis robialm bete i z wyniku pow ze wszystko sie ladnie zagoilo i organizm sam sie oczyscil wiec mam nadzieje ze bede mogla dalej sie starac nie rozumiem czemu tak sie stalo ale tak juz chyba zostanie nie wszystko musze rozumiec w zyciu chociaz 1 kwietnia niby prima aprilis bezdie mi sie kojarzyl juz z ta tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze nie musisz sie wstrzymywac od staran.Nie mialas zabiegu.Organizm sam sie oczyscil.Madziaczku mnie czasami tez plakac sie chce jak widze kobiety w z brzuszkami.Ale tylko dlatego ze tak dlugo musze czekac.Ale uda nam sie wszystkim:)Trzeba byc cierpliwym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kobietki.... madziaczku czyli mamis nie martw sie ty masz ten plus ze ty dalej sie starac mozesz...widzisz mamis taka sprawiedliwosc...jest mi zle jak ide z mezem przez miasto i widze jakas rodzinie (widac juz z daleka ze o prawie patologia) targa za soba piecioro dzieci i widac ze kazdy o rok od nastepnego starszy( czyli co rok to prorok) a my nie mozemy miec naszego wymarzonego dzieciotka. madziaczku jest mi przykro i smutno jak przeczytalam twoja wypowiedz:(:( wiem ze to jest tragedia, bez roznicy czy bylam w 6 tyg czy w 11 , zylam juz przez chwile z ta swiadomoscia ze bedziesz miala dziecko. wiedzialas ze tobie sie udalo...i tragedia tez jest to ze nie mozesz zrozumiec dlaczego tak sie stalo????? kochane ja wczoraj bylam po wynik histopatologicznego...i teraz z tym wynikiem mam is do lekarza... nic tu konkretnego nie jest napisane bo po lacinie, ale wczoraj sciagnelam z innego topiku slownik lacinski- wyniki badan. wiec na mojej karcie przetlumaczylam i jest napisane: fragment doczesnej czesciowo ropiejacy. niewiem co to znaczy ale ten ropiejacy mnie trochce zaniepokil. paczus niestety weekendu jeszcze nie mamy zaplanowanego , ale napewno nie chce siedziec w domu, jest taka piekna wiosna , ze w dzien sie nie chce w domu siedziec a wieczorem zawsze ktos nas pewnie odwiedzi:):) od tamtej pory kiedy wrocilam ze szpitala nie chce siedziec samej w domu, czuje sie zle kiedy zostaje sama ze swoimi myslami :( czekam teraz na @ i po @ pojde do lekarza ... mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. kochane zycze wam milego weekendu, madziaczku nie zalamuj sie , chcial bym miec juz tak jak ty synka, on pewnei w takiej chwili daje ci duzo otuchy, chociaz on o tym nie wie. paczusiu moze wiosna jednak bedzie tobie sprzyjala i bocian do ciebie przyleci:):) caluski :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. ja też jestem starczaką od jakiś 2-óch tyg.już robiłam test ale narazie nic. za oknem piękne słońce:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piekny słoneczny dzien :) Przykro mi madziaczek z tego powodu.. nawet nie zdazylam Ci pogratulowac a tu takie wiesci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
czesc dziewczyny karmelku rzeczywiscie syn to dla mnie ukojenie i wielka pociecha niby juz sie wydaje ze jest ok a za chwile zobacze jakiegos bobasa albo przypomni mi sie i juz rycze nie wiem kiedy to minie, nie zazdroszcze innym mamom absolutnie tylko tak mi przykro ze w rodzinie gdzie tak sie pragnie dziecka czasem nie mozna tego pragnienia spelnicdzis bylam u lekarza jest wszystko dobrze organizm sam sie oczyscil mam znowu brac kwas foliowy i brac sie do dziela w pt mam jechac na usg zbadac czy jest pecherzyk na moje pytanie czy mozna sie starac lekarz powiedzial ze trzeba a nie mozna tak bede wlasnie myslec dziewczyny milego weekendu bo pogoda jest cudna i piszcie tu mnie to naprawde pomaga jak czytam co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam od lekarza.Moje pecherzyki sa jeszcze male:(:(najwiekszy to 11.65mm a dzisiaj to moj 12 dc.Lekarz powiedzial ze urosna.Slyszalam ze na dobe rosna okolo 2mm.W tamtym cyklu mialam owulacje w 18dc.Jejku zeby urosly...Dziewczyny my mamy czas do lipca.Jak sie nie uda to jade do kliniki na badanie droznosci jajowodow a potem czeka mnie inseminacja.Trzymajcie za mnie kciuki zeby nie byla mi potrzebna.U mnie tez sloneczko swieci:) Evaa hejka:) Lady love fajnie ze jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
paczus ja mam jechac na ta kontrole pecherzyka w piatek to bedzie moj 10dc ile ma miec ten pecherzyk zeby mozna bylo dzialac?czy do zaplodnienia moz edojsc tylko w jeden konkretny dzien i wtedy trzeba wspołzyc?ja juz sama nic nie wiem chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stwierdzilam juz ze kocham sie wtedy kiedy bede chciala, nie licze juz kiedy mam dni plodne,bo to bez sensu.. w tamtym cyklu wszystko wskazywalo na to ze kochalam sie dzien przed owulacja, pech chcial ze dostalam okres 17 dc :/ widocznie dziecko jeszcze nie jest mi pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) mamis pecherzyk powinien miec 20mm zeby pekl.Ja jeszcze robie testy owul. i wtedy zaczynam dzialac:)Od pozytywnego testu owulacja powinna byc za 24-36godz.Chodze jeszcze na usg po owulacji sprawdzic czy pecherzyki pekly.Wydaje mi sie ze w tym miesiacu bedzie lipa z tymi moimi pecherzykami bo jakies male byly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) nie moglam sie oprzec zeby sie z wami dzisiaj nie przywitac:)och widze ze starania w stopniu zaawansowanym:) tak bardzo bym chciala juz dolaczyc do waszego grona staraczek:( madziaczku wiem co czujesz , potrzebujesz czasu. ja tez go potrzebuje:( wiem ze nie powiinismy sie zalamywac , ale jak ide na miasto na spacer jest mi ciezko jak widze ze co druga osoba idzie przed soba z wozkiem:(:( prawie wszyscy moi znajomi juz maja bobasa:( a inni maja swoje zycie imprezuja, podrozuja :( musza zaczac znowu cieszyc sie zyciem.... Hej evaa83 jednak dolaczylas do naszego grona:):) tobie tez zycze zeby na wiosne wszystkim tutaj sie udalo za bobosowac:D:D zycze wam milego dzionka kobietki ...piekna wiosna:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Co tam u was?? Ja zakończyłam starania na ten miesiąc. Nie wiem czy owulacja była czy nie, ale mąż wyjechał :( Szansa jest ale dopiero przekonam sie 20.04. I zaś to czekanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Anntonina i w kolko to samo!:(ja w czwartek do lekarza ide zobaczyc czy wogole pecherzyki urosly.Boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
paczus a kiedy te pecherzyki sie pojawiaja?tzn ile od okresu?ja w srode ubieglam dostalam okres w sobote bylam u gin ale nie mowil ze juz sa kazal przyjsc w przyszly piatek czyli za trzy dni zobzyczyc czy bedzie pecherzyk i ile dni po pojawieniu one pekaja?ja sie na tym zupelnie nie znam a ty chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamis ja chodze okolo 12dc.W tym cyklu pecherzyki byly jeszcze male(11mm)wiec ide w czwartek.To bedzie moj 17dc.Pecherzyki rosna okolo 1.5mm na dobe.A zeby pekl musi miec okolo 20mm.Robie tez testy owul.:)A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
ja w ubieglym cyklu robilam testy chyba pomogly bo zaszlam w ciaze no ale niestety dlugo sie nie cieszylam bo w ubieglym tyg dostalam okres lekarz to nazwal ciaza biochemiczna pisalam jako madziaczek no i teraz w pt mam isc na usg zbadac czy jest pecherzyk nigdy nie bylam na takim badaniu i jestem ciekawa czy bedzie i jak duzy i kiedy moze byc ta owulacja dzis mam dopiero 7dc w pt bedzie 10 a w zeszlym cyklu owulacje mialam ok 13dc czy owulacja jest zawsze tak samo? tzn w ten sam dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile dni po@ pecherzyki sie pojawiaja.Mamis a jak dlugie masz cykle?ja mam co 32 dni.Czasami mi sie spoznia pare dni.Dlatego owulacja jest okolo 18dc.Wiec do lekarza chodze okolo 12dc,17dc a potem po owulacji zobaczyc czy pecherzyk pekl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
do tej pory mialam ok 29 czasem 30 a teraz to nie wiem jak bedzie ale wiem ze w tamtym cyklu owulacja byla naprawde wczesnie a co to oznacza jak ten pecherzyk peknie ze sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to Ty Madziaczku:)Jesli w tamtym cyklu owul.mialas w 13dc to pecherzyk w 10dc powinien byc duzy.Okolo 17mm.Tez nie moze byc za duzy z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
czyli jak uwazasz paczus kiedy zaczac staranka w którym dniu?mam jeden wielki metlik w glowie siedze mysle wyliczam i zaraz zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak peknie pecherzyk to uwalnia sie jajeczko gotowe do zaplodnienia:)ktore wedruje do jajowodu.Ja tez nigdy nie wiem kiedy bedzie owulacja:oDlatego tez robie testy.Zacznij starania w 12dc.Ja jeszcze nie zaczelam bo test negatywny.Ale moze od jutra:)Dzisiaj to moj15dc i ciiiisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
paczus w 12 to chyba za pozno gdybym miala ta owualcje w 13 dc niestety nie kupialam testow szkoda pewnie by mi pomogly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze od 10:)a badasz sluz?ja czasami po sluzie poznaje.Jest jego wtedy duuuzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
a ja nie mam wcale sluzu na razie a zawsze mam go bardzo malo wiec po tym nie poznam tez dzis boli mnie troche jajnik ale to chyba niemozliwe zeby na owualcje przeciez nie moze byc w 8 czy 9 dc chyba sama juz nie wiem a sluzu nie mam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamis kup sobie wiesiolek.Poprawia sluz:)ja widze duzo poprawe.Jak sluzu plodnego jest malusio to plemniczki szybko obumieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis
jezeli nic nie wyjdzie w tym cyklu to kupie i zaczne od nastepnego brac paczus jaki ma byc nasiona jakies czy cos? i jak sie go bierze tzn od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×