Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mushellka

Miejsce zamieszkania - Niemcy

Polecane posty

emi , fajnie :-) ja wlasnie wystawilam znowu kilka rzeczy... przestalam wierzyc, ze "wejde" w kostium, ktory mialam raz na sobie... ;-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie dalej wierze w to ze wejde w moich 15 par spodni .....dlatego ich nie sprzedaje......chociaz powinnam sie juz moze przestawac oszukiwac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja lepsza jestem :) na swoim koncie mam 361 ( i kilka w drodze ) a wczesniej uzywalam konta meza i tam milam 145 ... taki maly maniak zakupowy ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Picasa - rzuc link ana gg to se lobejze ach wysle Ci gg mamuli dostalam wlasnie pozwolenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi jak rozroslam sie o dwa rozmiary przestalam marzyc :D i dlatego wymienilam pare rzeczy. dzis przyslali mi zamowione rzeczy. w kwietniu chrzesniak ma komunie, trza sie pokazac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi-nie poddawaj sie,jak sie \"zaprzesz\",to napewno uda Ci sie schudnac. Poczytaj sobie jak Limesiatko pieknie schudlo:) Ja nie mam duzo do zrzucenia,no moze kilo lub dwa,ale wiem,ze gydbym miala wiecej,to napewno byl schudla-ja tak mam:) Zatrzymaj jeszcze te spodnie,teraz moda znowu la lata 80 ,wiec napewno cos sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem dzisiaj zdolowana?...chce wracac do polski do mojej rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny ja namowie Was jeszcze raz do sprobowania Kopenhaskiej ! ja juz mam 14 kilo mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowalam diete kopenhaska 13 dni i scisle wedlug wskazowek nie mozna zrobic chocby najmniejszego odstepstwa od planu bo jojo gwarantowane :( Śniadanie Lunch Obiad Dzień 1 1 kubek czarnej kawy 1kostka cukru 2 jajka na twardo gotowany szpinak 1 pomidor 1 duży befsztyk sałata z olejem i cytryną Dzień 2 1 kubek czarnej kawy1kostka cukru 1 duży befsztyk sałata z olejem i cytryną 1 świeży owoc 1 plaster szynki 2-3 szklanki jogurtu naturalnego Dzień 3 1 kubek czarnej kawy 1kostka cukru 1 (kromka) grzanka gotowany szpinak 1 pomidor 1 świeży owoc Jajko na twardo 1 plaster szynki sałata z olejem i cytryną Dzień 4 1 kubek czarnej kawy 1kostka cukru Jajko na twardo 1 tarta marchew, małe opakowanie twarożku naturalnego 1 mała puszka mieszanego kompotu z owoców, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego Dzień 5 Duża tarta marchew z cytryną 1 duża chuda ryba z cytryną z odrobiną sosu do pieczenia 1 duży befsztyk sałata (tylko) i brokuły Dzień 6 1 kubek czarnej kawy 1kostka cukru 1 (kromka) grzanka Kurczak (kawałek) sałata z olejem i cytryną1 kubek czarnej kawy 1kostka cukru 1 (kromka) grzanka 2 jajka na twardo 1 duża marchew Dzień 7 1 kubek herbaty bez cukru 1 kawałek gotowanego chudego mięsa 1 świeży owoc Nic Dzień 8 1 kubek czarnej kawy 1kostka cukru 2 jajka na twardo gotowany szpinak 1 pomidor 1 duży befsztyk sałata z olejem i cytryną Dzień 9 1 kubek czarnej kawy 1kostka cukru 1 duży befsztyk sałata z olejem i cytryną 1 świeży owoc 1 plaster szynki 2-3 szklanki jogurtu naturalnego Dzień 10 1 kubek czarnej kawy 1kostka cukru1 (kromka) grzanka gotowany szpinak 1 pomidor 1 świeży owoc 2 jajka na twardo 1 plaster szynki sałata z olejem i cytryną Dzień 11 1 kubek czarnej kawy 1kostka cukru Jajko na twardo1 tarta marchew, małe opakowanie twarożku naturalnego 1 mała puszka mieszanego kompotu z owoców, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego Dzień 12 Duża tarta marchew z cytryną 1 duża chuda ryba z cytryną z odrobiną sosu do pieczenia 1 duży befsztyk sałata (tylko) i brokuły Dzień 13 1 kubek czarnej kawy 1 kostka cukru 1 (kromka) grzanka kurczak (kawałek) sałata z olejem i cytryną 2 jajka na twardo 1 duża marchew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niemczech mam tylko meza...i roczna coreczke...wlasnie jutro mialam isc do pracy, ale maz nie moze z nia zostac..mimo, ze wczesniej umawialismy sie, ze 1 dzien w tygodniu bedzie z mala zostawal.....jego siostra tez odmowila, bo stwierdzial, ze mala jest za "trudna" dla niej...mimo, ze sama ma 3 dzieci ..dwojka jest w szkole i przedszkolu a trzecie jest o 2 miesiace strasze od moje corki i moglyby sie razem bawic....w takich momentach brakuje mi mojej rodziny ...gdybym mojego brata o cos takiego poprosila...to nie robilby problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes-inferior juz po pierwszym dniu odwiezliby mnie na intensywna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo jesssooo a coz to wyszlo ? tak czy siak poszukaj sobie w necie Dieta Kopenhaska - szybka i efekt gwarantowany. Schudlam po niej ponad 8,7 kg a potem zrezygnowalam z weglowodanow ( chleb, ryz, makaron, kluski, ziemniaki, frytki, warzyw straczkowe, czesciowo owoce ) na rzecz bialka i tluszczow zwierzecych i spadlam o dalszych prawie 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala fu jak bys mieszkala kolo mnie sama bym ci popilnowala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywisicie nie wesolo .... a jakas opiekunka tylko na ten 1 dzien ? A mama jest juz w wieku przedszkolnym lub zlobkowym - moze by tak inna mama sie zgodzila zaopiekowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wlasnie bylam na gorze ..... chyba bede musiala spedzic noc na kanapie w duzym ! Moje dzieci leza w moim lozku rozwalone w poprzek a pomiedzy nimi na tym skraweczku na ktorym bym ewentualnie mogla sie zmiescic kulac sie do pozycji embrionalnej lezy rozwalony kot ! Za to pies lezy na swoim miejscu ale chrapie jak pila lancuchowa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIMES fajnie ze schudlas ,tylko mi brak tej silnej woli.....jakos brak mobilizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zawsze i wszedzie zajme sie maluszkami-kocham male i nie tylko male dzieciatka:) Jestem teraz sobie w Polsce-jaka ja jestes szczesliwwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi generalnie tez ale powiedzialam sobie, ze to tylko 13 dni i dam rade ! Po 3-cim dniu juz bylo ok! Bez problemu gotowalam obiady dla rodzinki nic mi to nie przeszkadzalo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala ma rok i 2 tygodnie....wlasnie chodze z nia do tagesmutter...tam sa 3 tagesmutter i jest duzo dzieci, ale dopiero zaczela...tydzien...dzisiaj probowalam zostawic ja sama, ale zaczela bardzo plakac i uznano, ze jeszcze za wczesnie...jak dziecko przez caly czas jest praktycznie z jedna osoba, to bardzo sie do niej przywiazuje...jak jest wiecej osob w rodzinie, babcia, ciocia, kuzyni...to dziecko lepiej reaguje na rozstania...a tak...opiekunka nie wchodzi w gre....jednynie siostra mojego meza, bo ona ja zna....ale pech, ze ona akurat nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malafu a moze popytaj wsrod znajomych ? ja tez mam ten problem, maz pracuje w takich godzinach, ze nigdy nic nie wiadomo, do pracy w kokretnych godzinach zatem isc nie moge. czekam wiec na miejsce w przedszkolu dla mlodszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego nie ma po kilka dni .... np teraz wyjechal we wtorek rano a wroci jutro po poludniu i tez zero rodziny na miejscu a o pracy to nawet snic nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×