Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mushellka

Miejsce zamieszkania - Niemcy

Polecane posty

wir leben lebensmittel - my zyjemy zywnosc wir lieben lebensmittel - my kochamy zywnosc Egal to nie jest ,w pierwszym tlumaczeniu to \"indiana Deutsch\" bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wir leben lebensmittel
juz czarna - dzieki!! nie znalam tego slowa "lebensmittel" wiec nie wiedzialam ktore - leben czy lieben - pasuje ;) Dzieki wielkie!! to byl napis na torbie z Edeki, sklepu, ot tak z ciekawosci spytalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze pomaranczowa
Lebensmittelpunkt- ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studencie! Doprowadź do chaosu w swojej okolicy! Poczekaj, aż kiedyś zauważysz młodych robotników drogowych pracujących. Zadzwoń na policję i powiedz, że grupa studentów, przebranych za robotników robi dziury na ulicy z powodu zakładu. Potem podejdź do robotników i powiedz im, że jacyś studenci, przebrani za policjantów będą próbowali ich aresztować. Usiądź, obserwuj i baw się.....chetnie bym te scenke obejrzala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wir leben lebensmittel
sorry, juz czarna, ale nie wiem co Cie tak smieszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewazne kazdy ma rozne poczucie humoru,moze bys cos napisala co z szefem jaka atmosfera ,lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka06
Czesc. Jestem tu nowa, ale fajnie ze ktos zalozyl taki topik :) Ja od roku mieszkam w Berlinie. Pozdrawiam wszystkich emigrantow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna powiem jedno
jestes niezle PIER..DOLN...NIETA i to w tym nagatywnym znaczeniu tego slowa ! Wcale nie uwazam ze jestes cool - jestes arogancka idiotka ktora z powodow nie do zrozumienia dla innych ( pewnie jestes zapyziala jedynaczka, ktora mimo ze miala IQ ziemniaka, uwazana byla przez matke za bog wie jakie cudo ) mysli o sobie, ze jest lepsza ! Dno z ciebie straszne laska i jak widac nie tylko ja mam takie zdanie, wszyscy z ktorymi zaczynasz tu dyskutowac i robic sie za cos lepszego niz jestes uciekaja w poplochu - z glupimi trzeba ostroznie !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna powiem jedno jestes niezle PIER..DOLN...NIETA i to w tym nagatywnym znaczeniu tego slowa ! Wcale nie uwazam ze jestes cool - jestes arogancka idiotka ktora z powodow nie do zrozumienia dla innych ( pewnie jestes zapyziala jedynaczka, ktora mimo ze miala IQ ziemniaka, uwazana byla przez matke za bog wie jakie cudo ) mysli o sobie, ze jest lepsza ! Dno z ciebie straszne laska i jak widac nie tylko ja mam takie zdanie, wszyscy z ktorymi zaczynasz tu dyskutowac i robic sie za cos lepszego niz jestes uciekaja w poplochu - z glupimi trzeba ostroznie !!!!!!!!!!!!!! Nigdy nie pytalam Cie co o mnie myslisz,nie znam CIe. W ktorym to zdaniu ktore napisalam jest arogancja? W Twoim wpisie w kazdym ,polaczone z chamstwem i brakiem wychowania. Rodzenstwa mam dwoje a wychowala nas babka bo mama zmarla jak bylismy mali. Jak rozumiesz pojecie glupi moze wytlumaczysz?? Wszyscy uciekaja?? Jak tu weszlam prawie nikogo nie bylo za to ty ciagle na strazy i to nie tylko tutaj. Zanim cos napiszesz zastanow sie,ublizajac,ponizajac znanych czy nie znanych osob niczego nie osiagniesz chyba ze sprawia Ci to przyjemnosc no to by tlumaczylo Twoj wpis ,pomoglo Ci ? Ciesze sie, milego dnia Ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna powiem jedno
MA RACJE"" Przemadrzaly babsztyl z Ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tilusia
Czesc Dziewczyny jestem tu nowa :) Mam takie pytanie. Chce wyjechac na stale do Niemiec do mojego chlopaka a nie mam pochodzenia. Czy bede miala tam jakies prawa?? Jezeli tak to jakie?? Prosze o pomoc :) Odpiszcie. Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tilusia
Czesc Dziewczyny jestem tu nowa :) Mam takie pytanie. Chce wyjechac na stale do Niemiec do mojego chlopaka a nie mam pochodzenia. Czy bede miala tam jakies prawa?? Jezeli tak to jakie?? Prosze o pomoc :) Odpiszcie. Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomalekkkkkkk
masz prawo cicho być i nic ni gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tilusia
aha spoko :) ale chodzi mi o konkrety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilusia poczytaj tutaj moze Ci pomoze :) http://www.justlanded.com/english/Germany/Forums/Health/Jak-mam-uzyskac-prawa-niemieckie http://www.niemiecki.ang.pl/Przeniesc_sie_do_Niemiec_10224.html Glupia laska,przemadrzaly babsztyl moze sie zastanowicie?? Po ostatnim wpisie nie trudno sie domyslic z jakiego topiku tu zagladacie mozecie byc z siebie dumnne ze tak zawziecie i wszystkimi srodkami o niego walczycie?? Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda to jest
Gdzie "Limesek" tam i "Mamula" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilusia - jako obywatel panstwa nalezacego do EU masz prawo mieszkac gdzie Ci sie podoba ( na terenie EU ) i na tym wlasciwie Twoje prawa sie koncza niestety :( Mozesz zameldowac sie w niemczech na stale. Potem powinnas udac sie do Urzedu dla Obcokrajowcow i tam sie zarejestrowac. Potem mozesz udac sie do Urzedu pracy i probowac zalatwic sobie piozwolenie na prace - z tym moze byc trudno :( Mozesz tez sie ubezpieczyc ale jako osoba nie pracujaca mozesz to zrobic jedynie w prywatnej ubezpieczalni lub panstwowej ale w charakterze ubezpieczaia dobrowolnego to tyle co mi tak na poczekaniu do glowy przyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tilusia
Ale z tego co wiem to moge byc zameldowana tam 3 mieisace a potem co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tilusia
Dziekuje bardzo za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tilusia
a nie mowilam,ze Limesek ZAWSZE pomoze??? Jest THE BEST!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooop
a ja mam takie pytanie co myślicie o Niemcach? co oni myślą o Polkach? z jakimi opiniami się spotkałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kooop
wszystrko nt.temat przeczytac w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mysle o niemcach? Narod jak kazdy,msciwy zazdrosny,kolezenski,przyjazny na kazdego z tej kategori mialam zaszczyt trafic,co sadza o nas? Trudno powiedziec slyszalam rozne opinie. Moze rozwiniesz temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooop
Chodzi mi o to, że spotykam tu różnych ludzi i nie potrafię ocenić ich zachowania. Kobiety w szkole które witają się tylko z moim dzieckiem, a ze mną nie (?). Nauczycielka, która nie chce ze mną rozmawiać o dziecku (tylko z mężem bo po niemiecku, a ze mna mogłaby przeciez po angielsku).Z drugiej strony spotkałam tu takich ludzi, których w Polsce nigdy nie miałam okazji i to mnie najbardziej gryzie, bo nie umiem określić, czy oni to robią ze szczerego serca (pomoc), czy z innych pobudek. Ostatnio gdzies wyczytałam, że Polki są tu postrzegane jako kusicielki, które tylko myślą , aby zaciągnąć facetów do łóżka. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilusia - nie, tak bylo kiedys przed majem 2004 teraz mozesz sie zameldowac na tak dlugo jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×