Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mushellka

Miejsce zamieszkania - Niemcy

Polecane posty

Mamula, to tez fajny pomysl dla uczacych sie niemieckiego - krzyzowki dla dzieci. Wprawdzie to dla bardzo poczatkujacych ale kazdy jakos gdzies zaczynal. P.S. Prosze nie zasmiecajcie topiku pomaranczowymi wpisami. Kazdy sam najlepiej wie jak mowi i nie ma co o tym debatowac ani o tym kto byl na starym topiku i kto jest kim. Dajcie sobie na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana, racja, z okresleniem Tandem tez sie spotkalam. A jesli tak sie trafi, ze ludziom po drodze to czemu nie ;) Ja na szczescie partnera nie szukam ani do Tandemu ani na kobierzec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... ale moze Sloneczko rozejrzalaby sie za Tandemem w sieci? Tak nie ryzykujesz a jak facet bedzie mial kamerke to nawet obejrzysz towar bez wychodzenia z domu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mushellki
czy moglabys podac pare linkow tych rozmow z partnerem-jestem zieloniutka-pliiiissss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! czytam, czytam...i tez sie dolacze;) bo wlasnie moj temat...nauka niemieckiego z ktorym nie moge sobie poradzic.... Mamula.....mowisz ze na ebay kupowalas plyty??? musze kuknac, bo wlasnie tez szukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mushellki
serdecznie dziekuje:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydze sie byc orange
ile miesiecznie kosztuje najtansze utrzymanie pre-paid telefonu (nie abonament!!) w niem.sieci? ktora siec sie najbardziej oplaca, jesli chce tylko smsowac po niemcach i do polski? i ile kosztuje starter-tzn sama karta sim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to daj znac jak wystawisz.....moze akurat je kupie;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana - moj maz od jakich 10-ciu lat cierpi na wredna chorobe skory, cos w rodzaju liszaja. Jest to przypadlosc autoimmunologiczna ( tak sadza lekarze, bo do konca nikt nie zna etymologii tej choroby ) Przetestowalismy juz chyba wszystko poczawszy od naswietlan i witamin w duzych dawkach po sterydy i tylko jedna rzeczy przyniosla znaczna poprawe, a minanowicie placenta extract ( ludzka ). Specyfik ten produkowany jest wlasnie na Ukrainie przez firme Biofarma. Udalo mi sie kiedys kupic to na ebay ale juz od ponad 2 lat nie widzialam. Dlatego szukam kontaktu z Ukraincami, zeby moc w ten sposob to sprowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydze sie byc orange
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydze sie byc orange
ja rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy ktoras z Was ma jakies doswiadczenie z olejem arganowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydze sie byc orange
nikt nie moze odpowiedziec na moje pytanie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simyo 9centow za min i sms 10 euro starter limes a na ukrainie nie ma czegos takiego jak ebay albo allegro,na pewno tam bys znalazla, albo jakis sklep ktory robi przesylki za granice to ze ktos zna osoby z ukrainy nic ci za bardzo nie da, bo nie wiem jak inni,ale moi znajomi b.rzadko jezdza na ukraine o ile w ogole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simyo to nazwa sieci
wow, nie slyszalam! znam ino vodafone, t mobile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simyo nalezy do e-plus jeszcze tak tanio jest congstar albo cos w tym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hallo dziewczynki
Mam prosbe, Czy moze mi ktos powiedziec gdzie tzn w ktorym niemieckim sklepie moge kupic galaretke, taka w torebce albo cos w rodzaju galaretki? Niestety w poblizu nie mam polskich sklepow a tyk mi sie chce galaretki. Dzieki za odpowiedz🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiecie normalnie wszystko
niczym prawdziwi niemcy? tv, radio, rozmowy t autobusach, pracy? da sie tak to osiagnac jakos? zazdroszcze wam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
A ja do was z pytaniem, gdzie moge kupic w Niemczech material na zaslony????Bo szukam i nic nie umie znalezc. Czy w Hornbachu albo w Praktikerze dostane cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Mamula 2 corek: U mnie niestety nie ma alfatexu:(:(:(, a bardzo zalezy mi na materiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Bardzo dziekuje za pomoc, musze sprobowac z tym Hammerem, bo tam jeszcze nie bylam, w Karstadzie nic ciekawego nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego alfatexu tez nie znam. Na metry w okolicy u mnie to Ikea, Karstadt, Teppich Domäne, a najlepsze ma maly sklepik bez nazwy ;) Jesli chodzi o komorke to ja w abonamencie zyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na probe
potem sie zaloguje, chcialam tylko wiedziec czy jest Ktos ze stolicy Niemiec? Pozdrawiam. Tez szukam kontaktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Bardzo Wam wszystkim dziekuje za pomoc!!!!Jutro ruszam na sklepy, Ikea ode mnie jest troche daleko (60 km),ale katalogi sa w Internecie:):):):)I tam wlasnie bede szukac, tego, co potrzebuje. Jeszcze raz bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hallo dziewczynki
Bardzo pieknie dziekuje za odpowiedz🌼naturalnie w sprawie galaretki:P A w ogole ten topik zaczyna mi sie podobac. Tak trzymac dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×