Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mushellka

Miejsce zamieszkania - Niemcy

Polecane posty

Jestem w Hamburgu bo moj malzowinek dostal prace tutaj..wczesniej mieszkalismy w Bayreuth wiem wiem..nikt nie zna:)) A to takie piekne i kulturalne miasto....A co Ty studiujesz i dzie pracujesz?? Ja skonczylam Biologie w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiuje bwl i pracuje w biurze aaa to znasz niemiecki i pewnie juz w niemczech jestes troche zadomowiona,myslalam ,ze calkiem "swiezynka" :) ja tez w polsce historie skonczylam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widziz..obydwie skonczylysmy studia w pl..wiemy co to za kawalek chleba:)) Ja chyba tez bede musiala jeszcze isc na studia..chociaz wolalabym pracowac..stary kon ze mnie:))ale mowia ze jary..jeszcze..no ale nie bedziemy na weekend o pracy rozprawiac:) W ktorej czesci hamburga mieszkasz? Witamy nowa kolezanke!!tak apropo...:) Jak sie masz? :P No i dziewczyny z poprzednich potow co z Wami?? Halooo!!! My tu wino pijemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dopiero teraz zauwazylam co o forum napisalas,ze kiedys sie o tym mieszkaniu wypowiadalam a to bylo do ciebie? tak myslalam,ze skads cie chyba znam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie pije winka, na abstynecji jestem;) tylko napisalam,ze tez lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam caly dzien w domku spedzilam, wiec jak tylko maz wrocil z pracy, od razu wybylam, na spoznione zakupy. Jest ktos z Was z BW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no kurde..ale to nie bylam ja..z tymi dochodami:)))...ale obserwowalam ta dyskusje..i zgadlam ze studiujesz BWL:))))) Ale tez bylam kiedy studentka Sokratesa wiec wiem co to znaczy 4oo euro \"stypendium\"...musialam dazu zaiwaniac w greckiej knajpie..:)) ale to byly super czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo..zgadza sie zgadza:)) ale sie usmialam....bo na miejscu kolezanki bym sie jeszcze zastanawiala:)))lubie konkretnych ludzi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lepiej nie obudzic sie ze złudzen ,ze tu wszystko na ulicy lezy:) a ty masz niezla pamiec, skoro tak dokladnie pamietalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) bo ja wszystko kontroluje..jak Pani Adela spod 5tki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipan31
Witam ja tez z polnocy niemiec (Bremen).Mieszkam tu prawie 10 lat na stale z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipan31
Nana c .Moje dzieci maja po 9 lat (blizniaczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z miasta to widać
Witajcie, myślę o wyjeździe do Niemiec na stałe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Co porabiacie? U mnie takie tam...nic nowego:)) Widze ze nas przybywa.. Ktos sie zastanawia nad emigracja??..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno ten ktos powaznie sie zastanawia:)) czy warto...bo ja nie wiem..czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z miasta to widać
jestem, jestem... chcę się tam wynieść, chcę zacząć nowe życie, chcę by nikt mnie nie znał, chcę sama sobie coś udowodnić, chcę zmienić środowisko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z miasta to widać
językowo srednio. uczylam sie wieeele lat. napisac napisze, wygadac sie wygadam, ale rozumiem piąte przez dziesiąte...... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z miasta to widać
studiować i potem pracować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nie
lepiej nie !!! Przez ciebie padl juz jeden topki a na nastepnym udzielasz sie na pomaranczowo wiec tez pewnie niedlugo padnie :( Chcesz znowu dyktowac innym co im wolno a czego nie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morlinka
hej, mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×