Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mushellka

Miejsce zamieszkania - Niemcy

Polecane posty

Gość buhahahahahahah uhahahahahaha
swoj interes to ty masz ale miedzy nogami ! I z niego tez uzytku nie umiesz zrobic :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -D -D -D
tak, tak ty masz KRZYWE NOGI JAK SRASZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studie Polen berholt in 20 J
Deutschland wird zum "Land der Hilfsarbeiter Studie: Polen überholt in 20 Jahren die deutsche Wirtschaft Ein Schicksal, das der Boss des einflussreichen Brüsseler Thinktanks CEPS, Daniel Gros, der Bundesrepublik prophezeit. Demnach überholt die Wirtschaft des osteuropäischen Nachbarn die der Bundesrepublik bereits in 20 Jahren. Reformscheu und fehlende Investitionen in Bildung verwandelten Deutschland vom Land der Dichter und Denker in ein "Land der Hilfsarbeiter". Nur beherzte Investitionen in Bildung könnten Deutschland vor dem Abstieg bewahren. Osteuropa holt rasant auf Die gewagte These des wirtschaftlichen Absturzes der Bundesrepublik vertritt Gros gemeinsam mit der Journalistin Sonja Sagmeister in seinem Buch "Nachkrisenzeit". Demnach könnte die deutsche Wirtschaft bis zum Jahr 2040 europaweit absteigen und hinter das derzeit noch schwache Polen zurückfallen. Schon jetzt wachse die polnische Wirtschaft im Schnitt zwei Prozent schneller als die deutsche. So werde Polen schon in 20 Jahren wirtschaftlich besser dastehen als Deutschland. Denn der Aufholprozess gehe in den neuen EU-Ländern Osteuropas deutlich schneller voran. Deutsche Bildungsmisere führte zum Untergang "Die Prognose lautet: Deutschland wird im Jahr 2040 nur noch im unteren Drittel des EU-Rankings gelistet sein", so Gros. Deutschland sei "alt, satt und behäbig geworden". Zudem seien die Deutschen selbst in der Krise nicht gezwungen gewesen, radikal umzudenken, um so an einem neuen Aufschwung aktiv zu arbeiten. Zudem gebe es zu viele Schulabbrecher und zu wenige Uni-Absolventen. Das werde Deutschland in der nächsten Generation "zum Land der Hilfsarbeiter" machen. Verknüpfe man die Akademikerquote mit den Resultaten der Pisa-Studie, liege Warschau vor Berlin. Fast nirgendwo in Europa seien so wenige Arbeitskräfte in Kindergärten, Schulen und Universitäten beschäftigt wie in Deutschland. Mit einer Quote von sechs Prozent liege Deutschland weit hinter Großbritannien mit neun und Polen mit sieben Prozent. Jeder fünfte Jugendliche komme nicht über das Hauptschulniveau hinaus. "Die Facharbeitertradition und die Spezialisierung auf Industriegüter sind in der Krise ein Nachteil", warnte Gros. Der Volkswirt forderte eine Bildungsreform. Deutschland müsse mehr Ingenieure und andere Akademiker ausbilden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy artykul
ale czytalam ostatnio, ze Niemczech w ostatnich latach studiuje duzo wiecej, niz jeszcze 20 czy 10 lat temu. Czyli wprowadzenie oplat za studia chec studiowania jeszcze zwiekszylo. A reszte dozyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obraz emigracji
Rozumiec to tak ze kolezanka kroczem pól niemiec ogarnela, taka spryciara z niej? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunt to umiec
zaszparowac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limers sobie poprawila
Matki Boskie- co by byl wartal jej interes bez korepetycji w niemieckim :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja LIMES a propos naucz sie wreszcie ! Moja ksywka pochodzi od matematycznego pojecia oznaczajacego granice. Piszac ja niepoprawnie sugerujesz jedynie to, ze straszny glab z ciebie! NIe zdziwie sie wcale jezeli zaczniesz pisac fliperbola zamiast hiperbola :D Serdecznie dziekuje za wskazowki i rady ( i za nieswiadoma reklame ). No coz nikt z nas nie jest doskonaly, kazdy sie myli a niemiecki nie jest moim jezykiem ojczystym, mieszkam tu dopiero ( jak wiesz ) 9 lat i uczyla sie go samiusienka wiec mam prawo popelniac bledy - niemniej jednak dziekuje za ich wskazanie ! Dziwie sie jednak, ze taka wszystko wiedzaca osoba dala sie tak latwo rozszyfrowac ! Chodzi mi o to, ze dzieki twojej ciekawosci wiem kim jestes ! NIe moglas sobie odposcic i nie wlezc na moja strone i tym samym zostawilas tam widoczny slad swojej obecnosci ! Jak sie domylasz jestem administratorem tej strony i wchodze na nia od zaplecza, widze ile osob odwiedzila ja w ciagu dnia, w jakich miastach zarejestrowane sa ich komputery i jakie maja adresy IP ! Porownalam je z IP osoby ktora kilka razy tu na kafe zaszla mi za skore i ....BINGO !!! Sciskam cie bardzo serdecznie L.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wchodze
na strone poogladac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh
dobre! Niestety sam numer ip namierza tylko serwer a nie klienta. Zreszta w dobie zmiennych numerow i bramek te wszystkie programy namierzajace mozna sobie wsadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura do kwadratu
IP to indywidualny numer KOMPUTERA a nie serwera ! Czesto na forach widac informacje np "wiadomosc wyslana z komputera o numerze IP ...." A skoro Limes mowi, ze ma jeszcze statystyki odwiedzajacych ze wskazaniem miasta z ktorego bylo polaczenie i jezeli zupelnie "przypadkowo" numer IP i nazwa miejscowosci zgadzaja sie z numerem IP i miejscowoscia ktorej mieszka naprzykrzajaca jej sie osoba to ... serdecznie wspolczuje tej osobie, poniewaz poszkodowana moze zastosowac konsekwencje prawne. Niestety wiele idiotow w necie sadzi, ze siedzac po drugiej stronie kabelka sa anonimowi i moga mwic wszystko co im slina na jezyk przyniesie bez obawy o to, ze moga za to poniesc kare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za glupoty
kto komu i czym zaszkodzil? Ktos daje link do swojego sklepu netowego w ramach reklamy i rozwiniecia interesu, ktos tam klika w ten link i oglada towar. Trudno to nazwac naprzykrzaniem. Wezcie wy zalaczcie sobie logiczne myslenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajna zadyma
a od kiedy to przy ip wyskakuje nazwa miejscowosci? Moze i zdjecie osoby po drugiej strony monitora :-P Jak ktos ma taki swietny program, to marnuje sie na kafe- powinien zaczac wspolprace z polica i pomagac zwalczac pedofilie w necie :-D Numery ip osob prywatnych sa zmienne, i czesto pokrywaja sie pierwszymi dwoma czlonami w danym rejonie. Kto tutaj wlasciwie sie osmiesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do co za glupoty
jak nie rozumiesz o czym gadka to sie nie wtracaj ! Albo idz do tlumacza niech ci przetlumaczy z polskiego na nasze ! Przeciez jest napisane jak byk : ze porownala IP z IP osoby ktora KILKA RAZY TU NA KAFE zaszla jej za skore !!!!!!!!!!!!! No i widac jasno ze nie chodzi o to ze tak stuknieta odwiedza jej sklep tylko o to, ze bruzdzila tu Limesce na Kafeterii juz wczesniej dlatego dziewczyn sie stad wyniosly !!!!!!! Jezu, ze tu wszystko trzeba przyglupom lopatologicznie tlumaczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezla zadyma poducz sie
kazde oprogramowanie majace statystyki pokazuje takie informacje a w szczegolnosci SKLEPY czy E-Sklepy. JAk bedziesz cos nastepnym razem nawet na glupim ebay sprzedawala to sobie sprawdz! Mozesz sprawdzic nie tylko kto to jest osoba licytujaca ale nawet tego kto obserwuje sobie Twoja aukcje - a to tylko glupi ebay ! A w jaki sposob wlasciciele sklepow online moga sprawdzic prawidlowosc danych swoich klientow ? JAk jeszcze nigdy w necie nie handlowalas to sie nie wciskaj ze swoimi piecioma groszami ! Udowadniac ci nikt nie musi a jak nie wierzysz to otwoz sobie wlasny interes i sprawdz. ja mam swoj sklep w vistaprint ( oferuja odplatnie homepage i sklepy wraz z oprogramowaniem ) i tez tak mam jak Limes, widze ktorego dnia ile osob bylo i skad one byly. No ale zawsze znajda sie tacy co lepiej wiedza ...... pozdrawiam Viola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezla zadyma poducz sie
a pedofile nie kupuja swoich niedozwolonych materialow w sklepach, tylko z tego co mowia w tv sciagaja je z netu lub wymieniaja sie nimi korzystajac w tych celach z internetkafe zeby nie pozostawic sladow IP !!!!!! Ostatnio bylo o jednym na Pro7 i wlasnie tak to policja wytlumaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam malutkie
Od kiedy kafe udostepnia userom numery IP innych userow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam malutkie
a tak na marginesie, mieszkam w bloku, i wszyscy korzystajacy z providera deutsche Telekom mamy ten sam numer IP- znaczy 2 pierwsze czlony, róznia sie ostatnimi czlonaki, a te zmieniaja sie raz na dzien. Tak przypadkiem sie zgadalismy. Jak ten fakt zbiorowego IP wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam pytanko
a kto i gdzie tu napisal ze Kafe udostepnia adresy IP forumowiczow ? - Nigdzie sie nie potrafie czegos takiego doczytac ? A swoja droga skoro IP tak czesto sie zmienia to zastanawiam sie na jakiej podstawie tu na kafe modrzy rozpoznaja kto "robi" na pomaranczowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest pytanie do moderacji
tez ciekawa jestem. Ale numery IP uzytkownikow prywatnych naprawde zmieniaja sie codziennie. Przynajmnej w Deutsche Telekom. Ciekawe po co komu zbior numerow IP lubianych czy tez nie lubianych przez niego nickow, i jak sobie konkluduje IP z nickiem i z niego z konkretna osoba. Przekladam to na swoja osobe, i dochodze do wniosku, ze nie chcialobymi sie bawic w takie pierdoly, wole na co inne czas tracic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby bylo jasno
sa tu bardziej powalone osoby np taka nana-c allias Marienschen alias oj juz nie pamietam miala chyba z 7 nickow i biegala/biega z topiku na topik tam gdzie pojawialy sie osoby z ktorymi miala na pienku i sie naprzykrza wszystkim po kolei. O ile dobrze pamietam miala na imie Lucyna i to chyba LImes wlasnie o nia chodzi ! Dziewczyna ma racje idiotow trzeba miec na oku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby bylo jasno
nawet podszywala sie pod nicki Limes np ten Limes to A-linka a tamta zalogowala sie pod A-Iinka roznica prawie nie zauwazalna i robila jej ciagle pod gorke do czasu az wszystkie dziewczyny ( chyba z 12 ) wynioslo sie na swoje prywatne zahaslowane forum. Dziewczyny bardzo fajne byly, zawsze dobra rada sluzyly. Z tego co pamieta zaczely sie nawet w realu spotykac i fajne przyjaznie sie nawiazaly, ale pojawila sie taka .... i chciala wszystko rozwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam kiedys na
Polkach w Niemczech, i przypominam sobie, ze zgrzyty zaczely sie od Limeski i tabelki :-O Ale komu to trzeba, niech ja sobie na oltarz wynosi i sie do niej modli :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos sie fajnym
dziewczynom nudzi na forum zahaslowanym ze tutaj powracaja :-D Jasne dlaczego- tutaj moga sobie nawzajem na pomaranczowo dowalic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo jestem
a pamietasz dokladnie o co chodzilo z ta tabelka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala prawda i tylko prawda
mowcie co chcecie ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy - Limes pojawila sie tutaj zapraszajac do swojego sklepu i nagle TOPIK OZYL !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka na Polkach
chodzilo o to ze limeska chciala wszystkich miec na oku, gdzie kto mieszka, po co i od kiedy, ile ma dzieci i takie wtykanie nosa w prywate innych. Zalozycielka topiku Monika nie chciala tego, ale powiedz to limes, która zawsze uwaza ze jest najladniejsza i najmadrzejsza i przez to musi sie rzadzic jak kura na grzedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka na polkach
wcale nie !!!! Chodzilo o to, ze Monika nie pozwolila bez jej zgody wpisywac sie osobom nowym do tabelki ! Pomysl zalozenia tabelki byl pomyslem Moniki i podawane w niej dane byly dobrowolne ! Limeska poroznila sie z Monika bo jej ( Limesce ) chodzilo o to, zeby kazdy kto chcial wpisywal sie tabelki bez specjalnego przyzwolenia wielce waznej pani Moniki podajac miejsce zamieszkania, zeby nowym osobom wystarczyl tylko rzut oka w tabelke i od raz wiedzialy by czy ktoras z dziewczyn nie mieszka w okolicy ! Przeciez nikt nikogo nie zmuszal do podawania danych !!! Wiec mozebys tak przestala oczerniac ludzi bez podstawy a skoro pamiec ci szwankuje to poszukaj sobie tego fragmentu na tamtym topiku i odswiez wiadomosci !!!!!!!!! A po co limes bylo wiedziec kto gdzie mieszka, ile ma dzieci i jak dlugo siedzi w niemczech skoro kazdy wystepuje tu pod nickiem i nie uzywa swojego prawdziwego imienia i nazwiska - o doope rozwalic takie wiadomosci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie tego juz
szukac, jak limeska dala do kasacji swoje wpisy. Chyba sie sama zawstydzila co tam wypisywala :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×