Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mushellka

Miejsce zamieszkania - Niemcy

Polecane posty

Gość robert1960
...dzień dobry Wszystkim.....może tutaj dostanę jakąś opinię lub informację?....zajmuję się zawodowo renowacją mebli zabytkowych.. i pozostałych również....mam zamiar wyjechać z Polski...czy jest popyt na takie umiejętności w Niemczech?...czy ktoś orientuje się w tej dziedzinie?.....i mógłby coś na ten temat powiedzieć?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolrowadama
hop hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka w niemczech...
powiedzcie mi placilisce juz niemiecka karta kredytowa w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowadama
kredytowa tak, platnicza zwykla tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka w niemczech....
i przyjmowali bez problemow w kazdym sklepie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora von wa
witam mam pytanie: w tym roku mam mature i chcialabym zaczac studia z Niemczech nie znam niemieckiego dobrze-mialam tylko 2 lata w szkole za to lepiej angielski w szkole i prywatne zajecia matura z chemii , angielski w telewizji cos wspominali o mozliwosci studiowania w Niemczech--jakies nowe zasady od m-ca! czy ktos wie cos na ten temat? jakie studia i w jakich miejscowosciach mi proponujecie --bez znajomosci jezyka pozdrawiam dziekuje z gory za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora von wa
nikt nie umie mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert jak znajde taki Link to Ci go wysle ok tam dowiesz sie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morela19xx
powazny- gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelaxx A gdzie Ty mieszkasz w niemczech ? A z pl skad pochodzisz ? Jesli wolno spytac ? ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich uzytkownikow(czy moze lepiej uzytkowniczki) forum;) Nie wiem czy pisze w dobrym temacie ale mysle ze tak.Otoz studiuje na AWF Katowice fizjoterapuie,ale jakos mi ten kierunek nie odpowiada(mysle ze ciezko bedzie po nim z praca) wiec pomyslalem ze znajac jezyk niemiecki na poziomie C1 moglbym studiowac jakis kierunek w Niemczech-najlepiej co s w kierunku medycyny lub jakis pokrewny.I teraz do uzytkownikow mam pytanie nie wiecie cos musialbym zrobic aby sie na ta medycyne lub jakis inny kierunek paramedyczny dostac?Jak duze sa wymagania na najgorszy kierunek medyczny w Niemczech co biora pod uwage i jakia mniej wiecej musialbym miec srednia zeby sie dostac?Najlepsiej jakby odezwal sie ktos kto studiuje medycyne w niemczech i dalby mi na siebie namiar Z gory dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polka wniemczech a czemu pytasz czy placilismy karta kredytowa w niemczech co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to przepraszam A Ty skad klkasz ? Jesli mozna wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dopiero To sie przeprowadz do lepszej dziury Dam Ci namiar ok jesli chesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kora von wa z tego co wiem nie ma bachelora po angielsku w niemczech - po to sie przyjezdza do niemiec, zeby studiowac po niemiecku. moze sa jakies kierunki na prywatnych uczelniach albo gdzie przyjmja 20 osob na kierunek - trzeba miec super oceny i zdawac test wstepny (wiem, ze tak jest na uni passau na european studies). za to jest oferta mastra, gdzie jest duzo kierunkow po niemiecku. musisz miec wtedy zdany toefl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHUDA BLONDYNKA JAK TAK NIE MYSLALEM ZLE O TOBIE TAK NAPRAWDE TO WSZYSTKIM KTRZY MAJA ZAMIAR PRZYJECHAC DO Deutschland . Zycze wszystkim milego i dobrego pobytu , naprawde . Nie naleze do tych co tu w niemczech jeden oszukuje drugiego i wysyskuje , mam na mysli naszych rodakw , tak jak w UK . Takim niej jestem daj Boze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda Blondynka Dzieki Ja traktuje ludzi tak jak mnie traktuja A pozatym jestem naprawde z dobrymi zasadami i wychowaniem Ale ciesze sie ze to byl zart czasami i zarty sa potrzebne pozdrawiam mile :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda Bolndynka Dziekuje milo takie slowa slyszec . Niestety sa tu tacy co udaja wielkich studentw bez Matury , a sie madrza bo mysla ze jak dluzej mieszkaja w De to juz wiecej wiedza od prawdziwych niemcw . Dziwie sie ze nie udaja niemcw i nie umieja po polsku :-) takich tez znam . Szanda to dla polaka pozdrawiam mile :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powazny, wez sie zlituj i nie kalecz jezyka niemieckiego, jak nie potrafisz go uzywac. nie probuj byc cool, bo ci sie nie udaje...sam piszesz, ze niektorzy polacy to tylko po niemiecku, a sam piszesz po niemiecku i to jeszcze z bledami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylu tu Polakow w tym kraju,a ja nie moge trafic na nawet jednego przyjaznie nastawionego do swiata.A brakuje mi tego bardzo.Szczegolnie,ze dokucza mi tu samotnosc strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej A o co Ci chodzi anwe Jak masz cos to pytaj A skad jestes ? pozdrawiam mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×