Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mushellka

Miejsce zamieszkania - Niemcy

Polecane posty

Gość niektore maja tak jeszcze
z czasow komuny- kontroluja wszystko i wszystkich, normalnie Mossad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrerereree
bo polki w DE zwlaszcza te zakorzenione tu od lat sa PASKUDNE BABY :D i jak nie pomoga to zaszkodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie paskudne
niektore maja nawet fajne i nie zjechane biusty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tererere ter
do kolezanki powyzej paskudne czyt. obludne i wredne, a cycki tu duzo do gadania nie maja, w sumie nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki faktycznie nie
ale biust jest synonimem kobiecosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereterre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereterre
a tu macie oto przyklad tego jak takie polski w DE moga byc wredne, nie znaja kobiety osobiscie, a juz od kilku lat (!!!) wspominaja ja i to jakie okropnosci jej sie przydazyly :( ogolnie nie zycze nikomu, nawet obcym zle, ala wam polki, niespelnione matki, zony i kochanki, zazdrosnice (nie wiadomo czego ??) zeby EWam tez cos sie takiego przydazylo. synonimem czlowieczenstwa bedzie chyba dusza co?? wy jej nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic sie nie przydarzy
to jest roznica miedzy ciosem losu a poprawianiem po Panu Bogu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ketsien83
witam jest ktos z okolic saarbrucken? saarlouis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki a rozum
cycki ( czy biust ) zawsze mozna zoperowac, poprawic ale z pusta glowa juz sie nic zrobic nie da ! P) P) Jak sie ktos glupim urodzil to i glupim umrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ogromna prosbe
mógł by mi ktoś przetłumaczyć to na niemiecki,jeśli nie sprawi to kłopotu , to jest pismo do pewnego urzędu Szanowni państwo zwracam się z prośbą o przesłanie poprawnego konta bankowego i pełnej nazwy banku ,ponieważ wysłałem pierwszą ratę na podane przez państwa konto ,która miała wpłynąć do 01.03.2010 .Niestety te pieniądze przyszły z powrotem do mnie .Proszę o jak najszybsze przesłanie poprawnego konta . z poważaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz te cycki
operowac???? Bez przesady to juz tylko naciagniete na boki wory zostana z nich :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cielkawe pytanie
czy ktos operujacy zdrowy biust jest do konca madry????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzeta lepsze niz ludzie
wiecie co, szkoda mi na was slow ! Jak mozna byc do tego stopnia pozbawionym jakiejkolwiek empatii ! To przeciez nie do pomyslenia, zeby w normalnym czlowieku nie bylo ani kszty wspolczucia na krzywdy innego ! Rownie dobrze moglybyscie sie nasmiewac z matki ktora raz w ciazy wypila lampke wina i urodzila niepelnosprawne dziecko - no sama sobie suka winna ! Zal mi was, zal mi bo zachowujecie gorzej niz zwierzeta - one przynajmniej nie atakuja juz swoich ofiar lezacych na ziemi ... tak to takie typowo ludzkie dokopac lezacemu BRAWO !!!! Poza tym, nie rozumiem skad te resentymenty - czy ona komus cos zrobila ? Wyrzadzila komus fizycznie az tak wielka krzywde, okradla, pobila, oszukala lub naciagnela ??? Byc moze swoim zachowaniem obrazila ale tylko tych ktorzy odebrali to jako obraze ! Dajcie juz spokoj bo to tylko o was zle swiadczy, a nasmiewanie sie z cudzego nieszczescia jest ponizej jakiegokolwiek poziomu obojetnie w jaki sposob do tego nieszczescia doszlo - nie wydaje mi sie, ze lekarz uprzedzil ja o TAKIM ryzyku i niepowodzeniu operacji. Zreszta gdybyscie sledzily temat to wiedzialybyscie ze dostala od tego lekarza odszkodowanie a to rowna sie uznaiu jego winy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto zna tego chlopca?
http://i42.tinypic.com/fasz01.jpg z tego konta przychodzily mi 3 lata temu obrazliwe i glupie wiadomosci na gg. Podejrzewam ze ten KTOS pisal kiedys na Polkach w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikuś
po tylu latach ten numer gg może mieć już całkiem inna osoba... więc ostrożnie , żeby nie wyrządzić komuś krzywdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez zbednej przesady
Jakiej krzywdy? Fakt jest faktem i mam screenshoty tych wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marla19
Hej :) jestem opeikunka w minden kolo hannoveru czy moze mi ktos udzielic informacji o uni w hannoverze prosze piszcie moje gg 9104972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam tego dzieciaka z gg
przeciez jasne- kto byl i jest falszywcem i tu dupe miodem smaruje a gdzie indziej obrabia :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arystek
widze, ze niektorym zdziczalym babolom w miczech juz na powaznie odpier...dala :D:D:D:D Skanuja wypowiedzi, atrykuly i szpieguja rodaczki No nie zle, nie zle, duzo sie od tych hitlerowcow nauczylac !!!!! Siedzi takie to to na socjalu, dupe w domu przed telewizorem plaszczy, do roboty sie nie chce bo po co skoro Harz IV to tez dobre zajecie dla tych "ambitnych" i w dupie sie z nadmiaru wolnego czasu przewrocilo ! Jestes taka glupia ze jak bys poklnela komara to bedziesz miala wiecej rozumu w brzuch niz we lbie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejej
A kogo tutaj tak ponioslo, czyzby to jej dzieciak na fotce? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na socjalu
to mamula siedziala o ile sobie przypominam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arystek
nie wiem czyje to dziecko i kogo macie na mysli. Wpadlam tu szukajac kontaktow, znalzlam to forum w googlach ale widze, ze poziom rynsztokowy ! Jednak to prawda co mowia o Polakch z niemiec - niestety- jak tylko jednemu cos sie uda to zaraz rodacy go zgnebia albo wyciulaja ! A tak na turkow nadaja ! Turcy to sie przynajmniej razem trzymaja nie to co wy pseudo polaczki ! Nie rozumiem, co sie tak tego kogos uczepilyscie ? Cycki jakiejs tam baby was intgeresuja ! No nie ma juz na swiecie powazniejszych problemow ? Moze zacznij sie interesowac wlasnymi sprawami, zajmi sie domem, dziecmi i mezem a nie cyckami kobiet z forum ! A poza tym co to w tym strasznego, ze ktos sobie cycki zrobil ? Porzyczala kase od ciebie i teraz nie chce oddac czy jak ? Co druga baba biega teraz do chirurga i sie z tym nie kryje tylko takie hipokrytki i moherowe berety maja zawsze w kazdym temacie najbardziej rozdarte mordy ! A niech sobie robi cycki, dupe i przeszczep wlosow ! Tobie przydalby sie przeszczep mozgu bo widac, ze dobry Pan Bog ci go troche poskapil! Mnie to nie interesuje kto z kim, o czym i za ile myslalam, ze znajde tu ludzi z moich okolic i moze nawet sie zaprzyjaznie ale widac, ze tu wszyscy do wszystkich wrogo nastawieni i najchetniej ostatnia koszule z karku by zerwali i noz w plecy wbili ! Szambo jedno wielkie i tyle, wiec plywajcie sobie w nim same i niech bedzie wasze na wierzchu bo gowno zawsze na powierzchnie wyplynie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheche
widzialyscie juzten sklep limeski ? Kurde fajne rzeczy tam ma i to wcale nie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby se jeszcze te cycki
dala zrobic-ona se je zjechac dala, fatalnie to wyglada, byl artykul w Fakcie, a za to niby odszkodowanie, nowe i ladne tez nie urosna jej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu ales ty durna babo wyzej
idiotko a co ona moze za umiejetnosci lekarza ? Poszla i powiedziala ze chce zeby jej cycki zjebal a ona potem go do sadu pozwie :D:D:D:D Jakby ciebie przy dziurkowaniu uszu zoltaczka zarazili to tez bys sama sobie winna byla bo nature poprawiac chcialas ?! Tak samo bys odszkodowanie dostala i co ci po tym ! A jak widzialas w gazecie to tylko byly zdjecia, po operacji. Dziewczyna jest juz dawno po korekcie ( byla nawet u Drzyzgi ) i ma sliczniusie cycuszki, bo jej tamten partacz za zabieg u innego specjalisty zaplacic musial ! Dzieki Bogu z cyckami sie na wierzchu nie chodzi wiec nie widac co pod spodem ale twoja glupota to az od ciebie promieniuje a tego zadna operacja czy tabletki nie zmienia. Puknij sie w ta swoja pusta pale tylko nie za mocno bo echo ci ja rozpierdzieli albo zrob przysluge ludzkosci i sie powies! Bedzie jednego kretyna mniej na swiecie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu ales ty durna babo wyzej
wejdz sobie na jej profil na nk i zobacz jak sie kobieta w bikini prezentuje ! Szczena ci opadnie - laska z klasa a nie to co ty taki kocmoluch ktory nawet swojej twarzy nie pokarze - jezeli jest inaczej to podaj linka na twoj profil to sobie zobaczymy z jaka miernota mamy do czynienia ! Ty tej kobiecie nawet do piet nie dosiegasz ! Nie dosc ze atrakcyjna, wyksztaucona to ma jeszcze glowe na karku i wlasny interes kreci zeby nie byc zalezna a do tego sliczne dzieci i przystojny maz ! Kiedys na starym forum dziewczyny pokazywaly sobie swoje domy - ona mieszka w takiej rezydencji ze jak bys ja zobaczyla to ci z zazdrosci jaskra wyskoczy ! Ty jestes NIC, ZERO, DNO z rozdartym pyskiem i tyle !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×