Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

777-X

Tym czego kobieta potrzebuje najwięcej jest miłość.

Polecane posty

Napisałaś "większość" a to już forma uogólniania... Nie zgadzam się również z tym, że "Mężczyźni też tego potrzebują, tylko w inny sposób"...- też wygląda mi to na generalizowanie... To tyle, z resztą mogę zię zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ordynator na uczuciowym - a co , chcesz mnie zatrudnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciesze się, że przynajmniej w części się ze mną zgadzasz. "Nie zgadzam się również z tym, że "Mężczyźni też tego potrzebują, tylko w inny sposób"...- też wygląda mi to na generalizowanie..." to powiedz czego mężczyźni potrzebują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa indywidualna. Każdy czegoś innego... mężczyzna to wbrew powszechnej opinii skomplikowana istota. Również i facetami targają bardziej abstarkcyjne emocje niż zwierzęca chuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kessel
bardzo często tego samego co kobiety tyle że nie jest to w naszym "stylu" żeby o tym mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kessel
o właśnie oszołom "nie tylko zwierzęcachuć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, jeśli nie jest to " w waszym stylu żeby o tym mówić" to co się dziwisz,że tak myślimy A propo, wiem ,że to nie w waszym stylu. Mężczyźni maja inna psychikę niż kobiety. Facet , który umie okazywać swoje uczucia to już rzadkość. ( nie uogólniam, bo znam takich, co potrafią) Mój tego niestety nie umie. Chodź wiem, że mnie bardzo kocha. Śmieję się, że jak miał w szkole epokę romantyzmu, to chodził chyba na wagary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×