Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

kochana niewiem co napisać będe sie dziś za Was modlić trzymam kciuki za cud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam
to po prostu straszne:( tak bardzo mi przykro...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj boze jak to?
amino wyszlo dobrze to czemu umiera? jak to? boze serce mi sie kroi, bardzo wam wspolczuje, musicie miec duzo siły w sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam to forum, tam również pomimo prawidłowego kariotypu, przy obrzeku płodu płody umierałyk, obrzek płodu to bardzo duzy ból dla maleństwa, żadne pocieszenie nie jest dobre, bo samamasz swiadomosc ze nie jest dobrze, życzę siły by przez to przejśc http://www.forumginekologiczne.pl/forum/vt,48,237,912,0,przeziernosc-karkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BACKSPACE B
greys no ty to potrafisz pocieszyc....jezuuuu:O odrobine wyczucia bezduszna babo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne słodzenie tu nie pomoze autorce dałam link by znalazła siły przez to przejść, nie jestem babą a swiadomą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadomą czego?
ile dzieci straciłaś? ile urodziłaś chorych? błagam cię:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BACKSPACE B
rozumiem ze ta swiadomosc pozbawia ci empatii i odrobiny wspolczucia zeby powstrzymac sie z tekstem chocby o bólu:O:O zalosna jestes, szkoda ze tego chyba nie widzisz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Greys, zgadzam sie z dziewczynami wyzej:( gowno wiesz, wiec po co kogos dobijasz?:( po co?w takim momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz empatii wchodzac na forum i na topiku kobiety która chce wsparcia obrazasz inna, autorka niech zajrzy na link który jej dałam tak otrzyma psychiczne wsparcie, chyba sama nie wiesz co znaczy bezduszność nie zamierzam komentować twojej zgryzoty i zlosliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobijam dając link tam gdzie uzyska szereg informacji? czytajcie uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
wiesz co Greys, spadaj bo niezle walnieta jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemini81
Dlaczego umiera???? sama zadaję sobie to pytanie... opis: Obraz homogenny obrzękniętego łozyska skrajnie patologiczny przepływ krwi w tętnicach macicznych i uogólniony obrzęk płodu(w kontekście prawidłowego kariotypu)sugerują ciężkie powikłania poinfekcyjne. Obecne cechy niewydolności krążenia- wzrost ciśnień po stronie żylnej(TViDV) Fala a w przewodzie żylnym ujemna tyle z medycznego punktu widznia NIecierpliwie czekam każdego dnia na ruch małej boję się że jutro pojutrze i tak kolejnego dnia jej serduszko przestanie bić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale ale ale ale ale al
popieram greys!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaayuhbajhbyuag
I co zamierzasz zrobic ?? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horyzont
Grays77 troche wyczucia dziewczyno!!! Moglas wkleic linka z informacja zeby autorka tam zajrzala i moze tam uzyska pomoc-i to wszystko!!!! A nie pieprzyc to co napisalas!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, mala walczy o zycie skoro juz tyle jej sie udalo mimo zlego rokowania.. badz dobrej mysli, nie bez powodu jeszcze jej bije serduszko, moze jej sie uda trzymam kciuki za malenstwo i za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gemini zajrzyj na forum, link ci podałam, ja tez swego czasu uzyskałam tam szereg informacji, bycie swiadomą to nie brak empatii bo tej mam najwiecej dla ludzi poszkodowanych przez los i cierpiących, autorka wie, że nie jest dobrze, z całego serca zyczę jej by znalazła siły w bólu w jakim jest i jaki ją czeka, nie pisze tego by dowalic, wam sie chyba pomarańczowe w głowach poprzewracało anonimowo mozecie obrazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaayuhbajhbyuag
No mnie tez sie wydaje ,ze juz nie ma szans..Ma urodzic i skazac dziecko na takie cierpienie ?? No nie wiem czy to jest dobre wyjscie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadomą czego?
Grays z całym szacunkiem do Ciebie, ale pojęcia nie masz co to znaczy nosić CHORE DZIECKO więc nie uzurpuj sobie pewnych praw:O Obyś nigdy nie znalazła się po tej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale ale ale ale ale al
greys ma rację, przestańcie się jej czepiać! Wielu dziewczynom tu pomogła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaayuhbajhbyuag
To nie jest chyba miejsce na takie wyzwiska..dziewczyna cierpi a wy tutaj taka patologie okazujecie..Na pogrzebach tez sie tak wyzywacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj, dziewczyna cierpi, nosi w sobie chore dziecko, to jej 19tydzien o ile dobrze kojarze - wie ze w kazdej chwili moze je stracic, ze moze przestac bic malej serce.. to musi byc okropne, nie wyobrazam sobie tego bolu! a wy sie tu klocicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemini81
szanuję każdą wypowiedź ...nie po to piszę żeby rozpętać burzę wyzwisk nie umiem o tym rozmawiać łatwiej mi się pisze... wydawało mi się że nie widać jeszcze że jestem w ciąży dziś ekspedientka w sklepie zapytała czy będzie córeczka ...nie byłam w stanie odpowiedzieć rozpłakałam się , boję sie takich sytuacji ...boję się porodu martwej córeczki, boję sie białej trumienki ...boję się że ta sytuacja mnie przerośnie ...mam jeszcze dwójkę dzieci muszę być dla nich silna ...tylko jak!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zamierzasz dalej zrobic?
co lekarze na to? bardzo bardzo mi przykro. siedze i rycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gemini....................
Z całego serca Ci współczuję. Mam nadzieję, że zdarzy się cud i okaże się, że obrzęk ustąpi. Czytalam o takim zdarzeniu. W ubiegłym roku drżałam o swoje dziecko, bo NT wyszlo nieprawidlowe. Dziecko urodzilo się zdrowe. Bałam się jednak okropnie, przetrząsając internet.... Czytałam rownież o uogólnionym obrzęku. Zdarzają się cuda, kiedy obrzęk samoistnie ustępuje. Pomodlę się za Ciebie i Twoją kruszynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((((
Gemini strasznie mi przykro, nie mogę sobie wyobrazić przez co przechodzisz, na samą myśl, że to nas - kobiety - spotyka chce mi się płakać, może chociaż te ostatnie chwile wykorzystaj z córeczką w brzuchu, jak najwięcej do niej mów, głaszcz itd. biedny maluszek :( dlaczego to nas spotyka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×