Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milosz z Maszewa

Wiosenne wierszyki Autorstwa Milosz z Maszewa. Zachęcam!

Polecane posty

Wiosną trawa się zieleni nikt z rodziny się nie leni każdy wręce bierze grapki ,wiaderka , chaczki i łopadki. Każdy w ogrodzie musi pracowć nawet mały Juzio nie ma szans przed pracą się schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ś.p. Ciocia mówiła ze sa to wierszyki typu : "Srali"muchy bedzie wiosna..bez obrazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUż niebo błękitne i trawa soczysta , tam idą dzieci atam atam Tomekłobuz sobie gwizda. Gwiżdz sobie Tomeczku kochany i zdzećmi tańcz jak zwariowany>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnie druszką mały konik patrzy , chmurka ma na swej główce melonik choć chmórko choć moja mała, żebyś radość w serduszku dziś miała>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się rozkręca
...znowu-a kto Miłoszku Ci za kaffe opłaci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna , wiosna cudny świat , chyba nam ubyło lat spiewać pragnę i pleść wianki dla Ewusi -koleżanki co ma oczy tak zielone ,że ją pragnę na swą żonę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłosz - popracuj nad ortografią ! Bo aż oczy bolą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To krówka tam pchełka a tutaj motylek . Tam mrówka, koziołek a za mną osiłek . ten śpiewa ten styka a tamten wciąż beczy ja chcę wiosnę , wiosnę ,wiosnę mała pchełka skrzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak umiem :) niech ta zima prędzej znika ja chce kwiatów do koszyka pszczółek , ptaszków i motylków i wiosennych listków kilku wtedy wszystko mi się uda , no i wróci wiara w cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladaco - " Kto pyta , nie błądzi " :) Lepiej zawsze dotrzeć do źródła :) Pozdrawiam Cię i do zobaczenia na skojarzeniach , lub na innym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pisanie trąci kiczem , no i trochę jest o niczym lecz wesoła się w o bawię i mój humor wnet poprawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosną , wiosną Kwiatki rosną Muchy srają, spać nie dają Słoń zbudzony spuścił główkę Pocałował mrówkę w dupkę Mrówka na to nic nie rzekła Tylko piardła i uciekła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jolka :) Ale dałaś czadu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak ;) Życzę Mu weny :) Znikam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że jakiśczas mnie nie było ale musiałem polecieć do sklepu po zakupy na obiad . Moją mame bolą nogi i od tygodnia mało chodzi bo ma zapalenie zył. A teraz kolejna porcja wierszy!!! Kiedyś wiosna była piękna , zielona , błębitna jak kolenda w święta > teraz wiosna też jes ładna jedna dlamnie , nie wszystkie kolory w sobie odgadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie starzec polną drogą , a tam z oddali jego wnuczek ma minę wrogą . Wnuczku , wnuczku czegoś taki zły przecież przujdzie wiosna za dni trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie jeżdzić na rowerze , bardziej wolał bym na skuterze. Grzesiu , grzesiu nie bądż taki spuj w lewo tam rosną piękne czerwone maki. Grzesiu spojrza w prawo w lewo a tam wiosna chowa się za drzewoi . Grześ sie zmartwił żę aż strach bo już lato idzie, tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była głeboka studnia a wniej woda zimna jak arktyczny lud. Kiedy spolżałem w jej czeluście zobaczyłem odbicie wiosennych chmór i wtedy zerwał sie wiatr. -------- TO MOI KOCHANI JEDEN Z MOICH TZW WIERSZY BIAŁYCH , O WIOSNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jĘKŁEM I SPOCZOŁEM NA TWARDEJ POSADCE CHŁÓD BIŁ NIE SAMOWITY. kIDY POWSTAŁEM BYŁ RANEK POMYŚLAŁEM WTEDY JAK TRUDNO POWSAĆ KIEDY CIAŁO BOLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłosz, jesteś genialny :D co za lekkość pióra i ta głębia myśli :p jestem pod wrażeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×