Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milosz z Maszewa

Wiosenne wierszyki Autorstwa Milosz z Maszewa. Zachęcam!

Polecane posty

Gość medrzec
CZOŁO MASZ POSEMPNE JAK LICO JASTRZĘBIA tWA DUMA NIE POZWALA CI SPAĆ a TYLE PIĘKNA JEST W OKUŁNAS SPUJŻ TAM KWIATEK TAM PTASZEK TU GRZYBEK TAM LAS, UWIEŻ JESZCZE UŚMIECHNIESZ SIĘ DO NIEJ NIE RAZ to moj faworyt! bogactwo srodkow stylistycznych ( np porownanie "CZOŁO MASZ POSEMPNE JAK LICO JASTRZĘBIA"! i innowacyjna pisownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------------------------spacer po zroszonej rosą lące------------------ Jej nogi oplata warkocz słonecznych promieni jej tważ smagają liście topoli jej szyję muska delikatnie wiatr a ona tańczy po zroszonej polani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
====================teschnota majowego gaju=========== wgaju zielonym ptaki śpiewają tu jaskułka yam kawka a tu śpiewa skowronek wiatr rozpyla wesołe dmuchawce bo już za chwile wiosna wkroczy do smutnego gaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci jak to jest
Ty sobie chyba naprawde zartujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatona
Miłosz z Maszewa ortografię olewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------------------------------Piękno minionej wiosny================ Wiosna z naszych domów odeszła w dal jusz jesień puka do naszych chat A ja tak bardzo bym nie chciał by było zimno Nie chcę chłodu i deszczu srogiego chcę wiosny ktura odeszła wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------------------ciepło dłoni---------------------------- dłlooń masz ciepłą jak płomienie świec , w mojej głowie rozpalone myśli W mej duszy wulkan goreje i tylko w sercu chłód bo tesknie za minionym spotkaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------------wracająca miłosć=========== Dziś me serce miłość opuściła tysiąc mil odeszła w dal chciał bym by powruciła bo miłość zyle w nas ona każe wracać raz , po raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------------------serce złamane niczym strzała================ Serce masz złamane jak strzała indiańska cicho sza otwusz umusł i zdaj się na przyjaciel on ci pomoże a teraz już śpij smacznie śpij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2*25
a czemu nie ma tamtego dziewicowego topiku???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik tamten został skasowany przez zazdrośników ale założyłem o koło godziny 15 stej taki sam, pod tym samym tytułem co tamten skasowan, chej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2*25
nie mogę nic takiego znaleźć. a jacy to zazdrośnicy go skasowali i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ale jacyś tam sie znależli a teraz kolejny wiersz o wiośnie. -------------------------------Powiew motylich skrzydeł------------------ Moty usiadł na gałęzi topoli rozpostarł swe barwne skrzydła potem wzbił się wysoko ponad konary drzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no jezdem szczenśliwa
Pirz Miłoszu wiersze nadal, widzę rze piuro masz letkie itak Cito sie miło i składnie układa. Jezdem pełna po dziwu. Kryty kom rzadnom sie nie pszejmuj. W szyscy Wielcy za wsze mnieli na pieńkó s nie doóczonom gawiedziom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka bez tolka
a mnie sie podoba i prosze o więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za docene i jak to mówia nie patrząc na przeciwstawności dnia , trzeba przeć do przodu. ----------------------------Kara utraconej miłości -------------------------- Chłopak miłość swą utracił , amiąl ją piękną i mądrą kara go za to spotkała okropna , los podarował mu nie powodzenie i od tera tęsch nota ogarnia go gdy tylko wspomnie dane czasy Milosz z Maszewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×