Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

odchudzanko

Rozpoczynam MĄDRĄ DIETĘ kto się przyłączy??

Polecane posty

Czesc dziewczyny:) Fajnie , że nas się tyle nazbierało :) tez kiedys stosowałam 6 weidera.... ale nie wyszło i nie dotrwałam do konca.... Za to zapisałam sie 1 raz w tygodniu na aerobik i obiecalam sobie cidzoennie w domku robic brzuszki A odnoscie diety nielaczenia: Jak potraktowac tunczyka w oleju?? jako bialko czy weglowodan? opinie sa podzielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze pomiary za mną...... szkoda słów maaaaaagdaaaaaaa tez mam problem celulitisu, trzeba go przy okazji zwalczyc... kupilam sobie krem soraya wlasnie na cellulit zobaczymy czy cos pmoze i bede sie starala konczyc prysznic zimna woda na uda marchewka olej tego na kim sie zawiodłas, nie jest Ciebie warty. Pieknie schudniemy i swiat bedzie nasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaaaaaagdaaaaaaa powiem Ci jedno, żadna rygorystyczna dieta i ograniczenie wszelkich przyjemności nie jest dobra, bo z czasem prowadzi do efektu jojo, a co gorsza do kompulsów. Wiem, bo sama jestem tego przykładem. Dwa lata temu, przez zbyt duże ograniczenie wszystkiego i diety typu 500 kcal, nabawiłam się kompulsów i efektu jojo. Dlatego teraz nie mam zamiaru tego samego błędu popełnić. Ja mam zamiar pełnoziarniste pieczywo powoli wprowadzać, jak osiągnę moją wymarzoną wagę, ale na razie to chyba za wcześnie, by o tym myśleć. pr0007 masz dobre plany, więc się ich trzymaj, a na pewno uda Ci się zrzucić zbędne kilogramy i w lipcu wyskoczyć w bikini. ;-) Nie ograniczaj tylko zbytnio kalorii, ma by 1000 to 1000, bo będzie tak jak ze mną, a odchudzam się już od 6 lat i mam pewne swoiste doświadczenie w tej kwestii. Myślę, że makaron nie jest zły, w końcu organizm potrzebuje też węglowodanów. Wszystko w rozsądnych porcjach, a zamiast sosu ze słoiczka, zrób własny. Jak przygotowujesz jedzenie sama, to wierz mi, mniej go zjesz! Wiem z autopsji. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewka149 wnioskuję, że chodzi o faceta. Żaden nie jest wart rozpaczy! Masz być piękna dla siebie, dlatego należy o to walczyć. Jeśli chodzi o nudę, to właśnie po to są fora. Ja właśnie dlatego tu jestem, bo inaczej myślałabym o jedzeniu, a nie o odchudzaniu. A takie forum dużo czasu zabiera i myśli odchodzą. ;-) Kilka lat temu z pewną grupą dziewczyn miałyśmy naprawdę super wątek i wtedy udało mi się dojść do tych moich wymarzonych 50 kg. ;-) Mam nadzieję, że tu będzie następny taki, owocujący przyjaźnią i wzajemnym wsparciem. ;-) odchudzanko wcale nie jest tragicznie, razem damy radę i osiągniemy to, do czego dążymy. ;-) Jeśli chodzi o tuńczyka, to sprawdź na opakowaniu. Powinny być podane proporcje składników odżywczych i jeśli jest przewaga któregoś, to ja bym wzięła to pod uwagę. Czyli przewaga węgli, to węglowy, jeśli przewaga białka, to białkowy. ;-) Eh...moje Drogie, ja do 6 Weidera podchodziłam tysiąc razy, a nigdy nie udało mi się jej skończyć. Zawsze wracałam do standardowych brzuszków. Właśnie piję kawę, a zaraz idę sobie zrobić śniadanko, czyli serek wiejski z ogórkiem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ,że tunczyk pozostanie tuńczykiem czyli białkiem ale zawsze wybieram tego w sosie własnym lub wodzie . Sasinka wiem masz racje jakolwiek kazdy ma chwile słabosci i zanik rozumowania.Znaczy nie odchudzam sie dla faceta tylko dla siebie , a zapuscilam sie bo mnie niechcial:) Ja zawsze przestawałam 6 weidera po 7 dniach o ile dobrze mi poszło :) generalnie lubie pilke gimnastyczna poniewaz naprawde czujesz ze miesnie pracuja nawet przy minimalnym nakladzie pracy. Mi sie podoba ksiazka jestes czym jesz poniewaz namawia do zmiany stylu zycia i trwalych zmian a nie czasowego ograniczenia(jak kazdy bylam na diecie zjadlam tysiace magicznych pigulek) swoich nawykow . Tak krok po kroku. Ja generalnie nie lubie warzyw :0 więc jak ktoś moze polecic jakies przepisy z warzywkami w roli głownej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to ja tez sie do Was przylacze :) Jestem na diecie juz od 13 dni, po pierwszym tygodniu waga pokazala dwa kilogramy mniej. Zaczynalam z waga 82kg a daze do 60. Mam 171cm wzrostu. Ja generalnie jem wszystko oprocz slodyczy, chipsow, fast foodow i jem tego okolo 1200-1400kcl, na pewno nigdy nie przekroczylam 1500kcl a do tego cwicze codziennie na orbitreku po okolo 45 minut. No i prawie codziennie spaceruje okolo 30-60minut. W przyszlym tygodniu mam zamiar wprowadzic 3 razy w tygodniu trening z hantlami i brzuszki . Jesli bedziemy sie wspierac to na pewno nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam nadzieję, że ten wątem przetrwa długi czas. Powiem wam w tajemnicy, że we wrześniu biorę ślub i musze wyglądać szczupło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ewelinko :) Powiedzcie mi, bo ja juz sie gubie... Niektóre źródła mówią, że kefir maślanka itp to produkty neutralne ii można je łączyc ze wszystkim. Jak to wkoncu jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzanko, jedna z moich motywacji jest slub mojego narzeczonego brata,ktory odbedzie sie w Hiszpanii wiec nie bede mogla wystapic w czarnym worku. No to mam czas do czerwca. A w przyszlym roku ja wychodze za maz i chcialabym byc szczupla na swoj slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygarniecie mnie???? Waże 70 kg a mam jedyne 162cm !!! MA_SA_KRA stosowalam diete nie laczenia + pilam herbaty odchudzajace, i rzeczywiscie duzo schudlam(6kg w 1,5 miesiaca) niestety potem sie zapomnialam, stresy itp.... i taka waga:O jestem z was najgrubsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) bardzo chetnie sie do Was przylacze:) Mam rownie zdrowe zalozenia jak Wy:)chcia;abym wazyc 55 kilogramow, czyli musze schudnac 11 kg. Nom, powinno sie udac, do lata;) Trzymajcie sie mocno, wpadne potem, witam wszystkich serdecznuie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka to mamy podobne motywacje jako taka ona przygarniemy:) nie jestes najgrubsza. Myśle że mamy porównywalne ilości do stracenia, biorąc pod uwage wzrost herbatki odchudzające nie sa dobrym pomyslem- chyba ze masz na myśli pu-erh czerwoną albo yerba mate Ale cos w stylu figura to najwiekszy syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowo przybyłe Koleżanki ;-) Moim zdaniem kefir, maślanka itd. to białko i tak też to stosuje w swojej diecie. ;-) Hehe...widzę, że ślubna motywacja tu przeważa :-D A przede mna wizja wesela dopiero za dwa lata i to nie moja. Moje to może tak za 4 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, ze ostatnio bylo okolo 68 kg, wiec w sumie i tak juz 2 kg polecilao, juupi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po śniadaniu i miałam się uczyć na exam z maty, a tu nici. ;-) Idę na żywioł, w końcu piątek 13, sala 313 o 13.00 :D Musi się udać! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do herbatek, to najlepiej na zmianę pic czerwoną i zieloną. ;-) Nie stosujcie tylko herbat z senesem, albo innego tego typu syfem. ;-/ Ja przez to teraz mam problemy z wypróżnianiem. ;-/ Może zna ktoś jakiś skuteczny domowy sposób na zaparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasinka powodzenia na mam jutro egzamin , też pójde na żywioł, bo mam lenia w tylku Co ciekawego studiujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasianka powodzenia na egzaminie :) Ja na sniadanie na ogol jem owsianke do ktorej dosypuje lyzeczke otrebow, to ulatwia wyproznianie i ja do toalety chodze przynajmniej raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez studiuje, a zdawanie egzaminow na zywiol to ostatnio moja specjalizacja heh;) powodzenia :P udaje sie przeciez pawie zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti_nie_brzyd
witam, to i ja się przyłącze - stosuję taką dietę już trzy tygodnie, rzeczywiście daje efekty ale powoli, trzeba dołaczyc ćwiczenia i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to co Wy studiujecie ? Moj brat studiuje stomatologie i jak kilka razy poszedl na zywiol to sie skonczylo egzaminem komisyjnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kochane! :* Ja studiuje Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, jestem na I roku. Na razie wszystko do przodu, dziś ostatni egzamin i to ustny. No to wiadomo, do profesora spódniczka i duży dekolt. :-p Może poskutkuje. A jak nie, to poprawka. Mój mózg odmawia mi już posłuszeństwa, więc się nie uczę. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No tak chodzi mi o czerwoną pu erh( chociaż słyszałam że tez nie do konca zdrowa jest:O) i zielona z herbapolu:) MAcie może jakieś linki do stronek z ta dietą? przepisami itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie zaocznie magirterke z ochrony środowiska, duzo rzeczy powtarza sie z moich wczesniejsych studiów inzynierskich z bhp. Widać cos tam zostaje w głowie... Co w ogole porabiacie na codzien?? i napiszcie ile macie lat :):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze jeden egzmin mam , we wtorek... i siedze jak na szpilkach w oczekiwaniu na wyniki z poprzedniego mega ciezkiego egz:O A ja na sniadanie szklanka maslanki i jablko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije jeden kubek czerwonej herbaty i jeden zielonej prawie kazdego dnia. No i poltora litra wody. Ja mam 23 lata, w marcu bede miala 24. Od ponad trzech lat mieszkam w Irlandii. I po roznych burzliwych dziejach teraz znowu zajmuje sie dziecmi a konkretniej jedna 6 miesieczna dziewczynka. Dzieki temu moge jesc regularne posilki i mam duzo ruchu. Chyba swoja przyszlosc chcialabym zwiazac z dziecmi wlasnie, bo chcialabym zostac nauczycielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podczas mojego ostatniego odchudzania pilam 2 szkl. czerwonej i 1 zielona i mialam problemy z zasypianiem:( masakra... teraz staram sie pic mniej, i jesc wiecej warzyw i owoców, bo zdrowe, i odpedzaja ochote na słodycze...zwlaszcza owoce:) A oprócz diety jakieś cwiczonka zapodajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 20, świeżo po maturze jestem. ;-) Studiuję dziennie w Katowicach, mieszkam w akademiku i jestem na diecie. :-p Tak w skrócie. Ja jutro mam mieć wyniki z egzaminu, gdzie trzeba było na pamięć znać dane statystyczne podane na wykładzie. Oczywiście, kto głupi by się ich uczył...no ale masz babo placek, akurat się pojawiły i było wielkie zdziwienie na sali. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×