Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

odchudzanko

Rozpoczynam MĄDRĄ DIETĘ kto się przyłączy??

Polecane posty

Dziękuję Kochane za wsparcie! :* Ja właśnie opróżniam butelkę wody mineralnej, bo mam zaparcie od niedzieli, a po tym wczorajszym napadzie nie czuje się zbyt dobrze, tzn. jestem taka pełna i dobrze byłoby się wypróżnić. Eh...nie mam zamiaru się poddawać i przyznam się szczerze, że nie mam zamiaru odmawiać sobie dziś pączków. Chyba zbyt rygorystycznie wcześniej podeszłam do tej diety, popełniłam ten sam błąd co kiedyś. :-/ Ale psychologa tak odwiedzę, lepiej zapobiegać wcześniej, niż potem być dużą chodzącą kulką. ;-) W poniedziałek po zajęciach tam zajdę, po drodze mam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!:) nei bylo mnie ostattnio bo net mi nie dzialal:( sasinko , jestem z Toba , dasz rade!!! z rada psychologa to juz na pewno!!! 3mam mocno kciuki! widze ze nie tylko ja pokusialam si ena paczka dzis:D ten a6w masakrycznie mnie wykoncza, mam takei zakwasy ze makabra:O ale z kazdym dniem coraz mniejsze;) odchudzaczko...ja pracuje jedynie podczas wakacji,studiuje dziennie (3rok) i nie dalabym rady pracowac... udzielam korkow, dostaje stypenduim, jakos sobie radze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem chora i martwie sie,ze moze to zle wplynac na moja diete :( Wczoraj nie cwiczylam, bo bylam zbyt zmeczona bolalo mnie cale cialo i juz teraz wiem dlaczego. Juz jakis wirus sie we mnie rozwijal. Ja nie mam zamiaru zjesc paczka a nie bedzie trudno sie oprzec, bo nie wychodze z domu a do sklepu mam daleko. Sasinko, zjedz sobie dzis jakas surowke albo salatke i na pewno sie wyproznisz jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatecznie pomoże herbatka z senesu, do kupienia w aptecze, ale nie można z nia przesadzac. Pic tylko podczas upartych zatwardzeń... sasinka jak samopoczucie i paczusie?? ewelina współczuje choroby. Wracaj szybko do zdrowia, grunt żebyś wróciła do nas po wyzdrowieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje samopoczucie nawet dobrze ;-) I byłam w toalecie, więc nie jest źle. Pączka zjadłam i nie czuję wyrzutów, bo w końcu to tłusty czwartek. ;-p Teraz piję czerwoną herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny czemu nie macie jeszcze stopek?? :/ W poniedzialekoniecznie sie mierzymy i wazymy:) mam nadzieje ze cos spadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja sie waze i mierze jutro :) I tez mam nadzieje, ze cos spadlo. Ciagle jestem przeziebiona, ale sie nie zlamalam, nie zjadlam paczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja od 1-go lutego byłam na kopenhaskiej :) schudłam sporo, mam teraz 58kg i walczę żeby utrzymać tę wagę, nie jest łatwo ale staram się jeść zdrowo ;) a wczoraj owszem zjadłam pół pączka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tez jestem ciekawa, to chyba dosc rygorystyczna dietka... Mnie by od razu jojo dopadło... Wlasnie wcinam galaretke miesna, pycha. A popołudniu do szkoły :( Jak mi sie nei chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka stosowala kopenhaska... i fakt.. duzo schudla, ale potem musiala sie bardzo pilnoiwac zeby nie przytyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jest troszkę rygorystyczna ale uczy pochłaniać mniejsze ilości jedzenia co potem wyjdzie na dobre ;) poza tym jest zdrowa i nie mialam zawrotow głowy itp. czułam się dobrze tylko narzekałam na brak kawki bo jeden raz dziennie to dla mnie za mało :P mam kolezankę, ktora stosowała kopenhaska bardzo duzo schudła i potem jeszcze sie odchudzała i miala w koncu 49 kg ! to juz przesada...a wy dziewczyny co jecie, jak sie odchudzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dodam, ze zaluje, ze nie stosowalam tej diety kopenhaskiej przed ślubem... :/ ale teraz lato...:) wiec trzeba sie wziąc za siebie ;) dodam, ze zgrzeszyłam wczoraj zjadając 4 placki ziemniaczane ze szpinakiem i 1 ciacho z płatkow owsianych i czekolada na wierzchu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pochwale,ze wage pokazala dzisiaj 2 kg mniej :) Ja staram sie jesc wszystko, ale mniej i zdrowiej. I w ogole nie jem slodyczy i zadnego shitu :) Moze pod koniec diety zrobie sobie kopenhaska,bo podobno poprawia przemiane materii w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dziewczyny co Wy jecie? jakie diety stosujecie, że chudniecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w życiu cel
Hej laseczki. :) ja sie do was przyłaczam. :) Chetnie z wami popisze o moim porażkach i sukcesach w diecie. Jestem 4 dzień na mojej rownież zdrowej diecie i schudłam 2 kg :) Napewno isie nie poddam. Na początku ważyłam 70 kg teraz 68 kg a marzę o 55 kg :) Do wakacji sie napewno uda :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze ale co jecie na tej zdrowej diecie, o ktorej i jakie ilosci ?? a moze napiszecie jadłospis?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy:) Podziel sie z nami przede wszystkim sukcesaami:) Pandunia jemy różnie, ja staram sie niełączyc weglowodanów z białkami. Sniadanie jagurt, albo grachamka z pomidorem, owoce. Na obiad miesko z warzywami albo jakas zupa , galaretki miesne itp. Ogólnie wyrzekamy sie słodyczy, ziemniaków, bialego pieczywa, słodkich napoi itp. ide sie pomierzyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm No i po pomiarach..... Jestem bardzo zadowolona, choc troche zaskoczona. Nie spodziawalam sie tylu po walentynkowym i tlustkowo czwartkowym objadaniu :) Ale... w pierwszych tygodniach jest zawsze najlepiej... Teraz juz sie nie skuszę na pączka!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja wagi nie mam :( ale na miescie w mięsnym jest dla ludzi :D i tam można się zmierzyć, zatem zrobię to :P ja jestem typ jabłko (nożki patyczki a brzuch i ramiona tłusciutkie) zatem moje pomiary : - wzrost..170 - pas.......74 (ta kibić wąska bo dalej jest gorzej, tłuściutka oponka) - biodra...93 - udo.......53 ( ta najgrubsza czesc ) - biceps...28 moją boleścią jest brzuch...marze o płaskim... ale dziś zaczynam jak Wy zdrowo sie odżywiać ;) !!! ŚNIADANIE: kawa II ŚNIADANIE: grapefruit OBIAD: zupa warzywna PODWIECZOREK: jogurt activia może być? ;) kurczę wolę z jadłospisu niż sama wymyślać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pandunia!! witam w naszych szeregach;) hmmm, ja mysle ze powinnas dodac wiecej warzyw i owocow do swojej diety.... pamietaj tez ze musisz pic conajmniej 1,5 litra wody... gratuluje dziewczyny sukcesow!!!!! :) ja schudlam 1,5kg i 1,5 cm w pasie... takze nie jest najgorzej:) napewno mogloby byc lepiej ale i tak sie ciessze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to zdecydowanie za mało.... ja bym o grejfrucie zupie i jogurcie nie przetrwała:P Takim sposobem jojo murowane. Więcej konkretów. npo na sniadanie jajecznica z szynką, pomidor do tego, albo owsianka. kawa na sniadanie to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :* Dawno mnie nie było, ale to z braku czasu . Dziś już jestem w Katowicach, nawet byłam się zapisać do tego psychologa. Jestem ciekawa, co mi jutro powie. J w sumie to dzisiaj powróciłam do normalnej diety, bo w ten weekend to tak super nie było, chociaż się ograniczałam. Niedługo będę obiad robić, bo dopiero wróciłam z uczelni. ;-) Mięso i surówka z kiszonej kapusty. Jutro idę na step wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ja dzis ide na aerobik. strasznie sie czuje przez to ze mam okres i mam straszne napady na słodkosci. niech sie wkoncu skonczy bo mnie wykonczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś cichutko u nas. ;-) Jak tam Wasza dieta? Ja właśnie jem obiadek, a potem jeszcze jogurt naturalny i jabłko mam w planach. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zbliza okres i tez bardzo chetnie rzucilabym sie na slodycze:O ja wlasnei pozeram sledzia:D mmmniam:D wieczorem ide na basen, nie bylam kilka tygodni;(... ciekawe jak tam z moja forma plywacka:D mam nadzieje ze dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu, ja po basenie:D ale sie oplywalam, czuje sie strasznie rzesko:D teraz omijam lodowke szerokim lukiem bo wiadomo, woda \"wyciaga\" i mnie ciutke zasysa, ale nie dam sie! wypije sobie szklanke wody i ide spac:) dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wytrzymalam i rzucilam sie na słodycze wczoraj. Nie mogę przy tym okesie sie tak opierac, to jest silniejsze ode mnie... Ale aerobiku nie odpusciłam, to moze wyszło na \"0\"...... Przydałoby się zeby mnie ktos kopnął w dupe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ;-) Ale u nas znowu śnieg sypie. :-) Właśnie jem śniadanko, czyli serek i pomidora, a potem mykam na uczelnię. Dziś do późnego wieczora mam zajęcia, więc żywic się będę jabłkami i maślanką. Wieczorem planuję jakiś budyń, bo coś konkretnego trzeba zjeść.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×