Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

odchudzanko

Rozpoczynam MĄDRĄ DIETĘ kto się przyłączy??

Polecane posty

Odchudzanko...nie załamuj się! Ja po moich kompulsach w tamtym tygodniu, zaczęłam normalnie jeść, a teraz wróciłam do Katowic i jest wszystko na najlepszej drodze. Mam jedynie problemy z wypróżnianiem, ale jakoś radzę sobie. Waga myślę, że stoi na tych 54 kg, więc zostały mi tylko 4 kg do wymarzonej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie wytrzymalam na takiej diecie, wczoraj byłam z mężem w koszalinie na obiad zjadłam tylko talerz surówek ale potem...drozdzowke :P wieczorem talerz warzyw i jajo na twardo ale szykujac dla meza kolacje wcisnelam pol kabanosa...a dzis byłeczka słodka z dzemem i czekolada :( na obiad jajo i warzywa a na kolacje serek wiejski z rzezucha i pomidorem...a jutro poszukam dietki i zaczne sie odchudzac ;) kurcze dziewczyny moze wy macie jakis jadłospis fajny na odchudzanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na sniadanie zjadlam jajko na twardo z ogorkiem.. wogole to rano pobudzil nie taki glod ze myslalm ze wyjem wszytko z lodowkie, cudem sie powstrzymalam... wogole to czuje zmeczenie miesni, i wogole to 6w mnie wykancza...:( chyba wole basen, ale nie dam rady chodzic czesciej niz raz w tygodniu :( ehhh odchudzaczko, dasz rade,nie lam sie, jeden slodycz cie nie pokona;) czasami trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ide ze znajomymi do pubu wiec znów pogrzesze...... A jak mój narzeczony zrobił wczoraj frytki na obiad...... to połowe mu wyjadłam.... hehe. Oglądałam dzis sobie zdjecia z wakacji, ze szczególnm zwroceniem uwagi na moje faldki.... to mnie troche zmobilizowało... Trzeba się zwiąc w garsc, liczę , zę jak okres sie skonczy to mój apetyk lekko spadnie. Tak się łudzę... Pandunia daj maila to prześle Ci kilka przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ciagle na diecie, ale popsul mi sie internet i dlatego sie nie odzywalam. Bede za Was trzymac kciuki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam do normalnosci juz, nie rzucam sie na slodycze.... ten tydzien bedzie zmarnowany... napewno nie bedzie nic mniej, ale grunt to utrzymać te 72 kg, niech sie ustabilizuje... Cieżkie te poczatki są, jakby nie forum to nie wiem czy bym wrócila do diety po tych napadach okresowych... To jednak mobilizuje. A dzis idę na basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina jak Ty się trzymasz z dietą? Pewnie jestes najwytrwalsza:) Sasinka kiedy do psychologa się wybierasz? Placisz cos za niego?? Pozdrawiam was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaasiaasia
Witajcie drogie Panie! Gratuluję sukcesów na tym trudnym polu walki, jakim jest odchudzanie!!! Ja też na nie wstępuję i mam nadzieję, ze przyjmiecie mnie do swego grona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzanko, ja po prostu mam swietna motywacje :) Zreszta dieta to dobre cwiczenie silnej woli. Poza tym moze moja dieta nie jest tak restrykcyjna i dlatego nie mam napadow glodu. Asia, zapraszamy do wspolnego odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaasiaasia
dziękuję :) i od razu mam prośbę - jak ktoś ma namiary na stronę z 6 weidera, wklejcie, co? nigdy nie próbowałam tego, ale chętnie popatrzę i może się skuszę... bo ja taki typ, co za bardzo ograniczać jedzenia nie umie, więc to co zjadam, wolę spalać np ćwiczeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie probowalam 6 weidera i mysle,ze na razie mam za slabe miesnie,zeby w ogole zaczynac. Wrzuc w wyszukiwarke i na pewno Ci jakas fajna stronka wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy asia :) jako taka stosuje 6w, może co doradzi. Ja mogę doradzic ta stronke: http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=50&dz=11&page=1 bardzo fajna Ewelina jaka masz motywacje?? Ja tez mam wazny powód zeby schudnąć... ale strasznie boli te chudniecie. Ja tez nie mamm restrykcyjnej diety, dzis juz jest ok. Wszystko zwaliłam na okres i [pogodę :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzanko, w czerwcu jade do Hiszpanii na slub mojego narzeczonego brata a za rok mam wlasny slub wiec wtedy chce byc juz chudna panna mloda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... mówiłaś o tym, zazdroszcze Ci tej hiszpani..... Pozdrawiam znad puszki tunczyka i pomidorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za linka! z googli boję się korzystać, bo jak zacznę czytać różne stronki, to mi pół dnia minie i nic nie zrobię innego... ;) Od 2 tyg wznowiłam (po półrocznej przerwie) aerobik, wiec już brzuch wraca do formy, może za jakiś czas udałoby się go bardziej pomęczyć, stad zainteresowanie 6w :) Jeśli idzie statystykę, to: mam 30lat (za 2 tyg będę miała) wzrost: 168cm waga: 59 kg chciałabym ważyć jakieś 54 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, zapomniałam dodać, ze cierpię z powodu ud i bioder, tzn zbyt obszernych :( i najbardziej zależy mi, żeby te części doprowadzić do ładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajnie widziec ze ktos sie do nas przylacza:) kurcze, ja robie 6 weidera, te cwiczenia tylko tak niewinnie wygladaja na obrazkach, ale powiem ze zauwazylam juz zmiany:Dtakze trwam nadal przy szostce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, z tą chudziną to przesada :) kilka lat temu, może ze 4 lata, ważyłam 50 kg, wtedy to był koszmar, jak oglądam zdjęcia z tamtego okresu, to aż mi niedobrze się robi - same kości, bleee u mnie ta dietka i ćwiczenia to raczej wynikają z tego, ze chce utrzymać jako taką formę póki jeszcze mogę, za kilka latek może być już gorzej - chyba jestem z Was najstarsza drogie Koleżanki :) co do stopki - po pierwsze, nie wiem, jak ja zrobić, a po drugie nie mam wagi w domu, więc i nie bardzo będę mogła relacjonować osiągnięcia wagowe rzetelnie, ale obiecuję, ze się postaram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja caly czas kontroluje moja wage i dobrze pamietam ile juz spadlo :) jakas glodna dzisiaj jestem no, ale musze jeszcze godzine poczekac z lunchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako*taka*ona - wrzucisz linka do 6w? proszę.... :) a ta stronka o modelingu jest świetna, można włączyć muzyczkę i zaczynać spalanie tłuszczyku i rzeźbę ciałka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm..... ciezko sie nad tym zastanowię... kiedys to robilam ale nie wytrzymalam, teraz robie inne brzuszki i mi odpowiadają, ale kusząca propozycja... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy kilka dni ze startem poczekać, a później razem zacząć -może wtedy będzie i raźniej i więcej motywacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK ...... To może od 1.03 nowy miesiąc nowy start????? Spróbuje, ale nie obiecuje czy wytrwam. Przyłącz się Ewelinko będzie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×