Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwka2009

WERONIKA POTRZEBUJE POMOCY - AUTYZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Zalety: [10 gb bez umowy, szybka dostawa, darmowy kurier] Wady: [na 1 osobę max. 1 sztuka] Odbierz tu: https://link.do/iKqbO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuj kurwа wуkurwіę wуpіеrdаlаj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam osób, które chcą sobie w prosty sposób zarobić 500-1500zł przy komputerze bez wychodzenia z domu. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, wejdź na poniższą stronie, zapisz się, a ja Ci wszystko wytłumaczę i podam szczegóły http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic-88380-40486-96220/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annbleszynska
Mojej znajomej córeczka ma autyzm. Wykonywała sesje komorą hiperbaryczną i jej bardzo pomogło. Oddycha się tlenem przez ok. godzinę. Poprawiło koncentrację i ogólny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDALOGARZYK
Też uważam, że komora hiperbaryczna jest dobra. Moi znajomi mają syna z autyzmem i chodzili z nim do ATAmedu, i z tego co pamiętam te zabiegi pomagały bardzo, Ja z tlenoterapii korzystam na bóle migrenowe :) Działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dostaję 500+ i nie stać mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że mops pomaga i również można od miasta się domagać pieniędzy oraz funkcjonują różne stowarzyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężka sprawa... Ja się na tym kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym ;) Z całą pewnością przyda mi się to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Wery_000009
Kurde a może jest jakaś firma sprzątająca, która choć trochę odciąży rodziców Wery i zrobi to co firma ze USA http://branzaczystosci.pl/sprzatanie-domow-pomoc/ Tam jakoś można komuś raz w miesiącu za darmo dom posprzątać, są jeszcze ludzie dobrej woli a tutaj? Ej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też potrzebuje pomocy dajcie swoje pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeprowadziłem nieudaną publiczną defekację i noc spędziłem na dołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komora hiperbaryczna to chyba największe naciągactwo zaraz po wróżkach. Raz byłem, to jest przemysł, gdzie płacisz za wielkie NIC! A nie, przepraszam, za wodę z wodorem. Za same takie teksty i żerowanie na ludzkim nieszczęściu powinni iść siedzieć do pierdla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za robote sie wez darmozjadzie a nie po ludziach kase zbierac bo wakacji sie zachcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autyzm to wada genów matki. Żaden szczęśliwy plemnik mając autyzmu nie trafił by do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U takiego dziecka należy działać za pomocą synergii dwóch ścieżek, zarówno dietą jak i rehabilitacja na poziomie komórkowym Pierwszym krokiem jest wykonanie testu na nietolerancję pokarmową (kod metaboliczny 200) Udowodnione jest, że produkty spożywcze, które wchodzą w reakcję z układem białokrwinkowym, wywołują stan zapalny, prowadząc do degeneracji, uszkodzeń i wadliwego funkcjonowania komórek nerwowych. Wprowadzenie diety eliminacyjno-rotacyjnej umożliwia prawidłowe odżywienie organizmu na poziomie komórkowym, a w tym komórek nerwowych. Równocześnie z wprowadzeniem zmian z w jadłospisie należy zastosować zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej. dzięki działaniom tych dwóch czynników pacjent zdecydowanie lepiej funkcjonuje. Komórki nerwowe są dotlenione, odpowiednio odżywione. Podczas zabiegów w komorze hiperbarycznej zwiększa się 8- krotnie ilość komórek macierzystych, które mają właściwości naprawcze i odbudowują neurony. Dzięki temu znacznie poprawia się m.in. kontakt z pacjentem, zwiększa się jego koncentracja, reakcja na bodźce wzrokowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za ciekawe informacje w tym temacie. Z całą pewnością przydadza mi się one :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może warto tę kwestię zostawić specjaliście z tego obszaru tematycznego? Według mnie to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×