Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fua

kwiecień 2010

Polecane posty

Gość też kwietniowa żona :)
Dziewczyny, powiedzcie gdzie prałyście suknie? W pralni? Nie zniszczono ich? W mojej dół jest bardzo brudny, ciekawa jestem czy uda się ją doprać. Jak było z Waszymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- bardzo ładne zdjęcia. Szkoda, że nie wrzuciłaś żadnych niepozowanych, ja właśnie takie doceniam jak są dobrze zrobione. Do kwietniowej żony- ja swoją wyprałam sama. Po weselu wyprałam dół, żeby na sesje mieć. Później znów po sesji, a na koniec wsadziłam ją do wanny i wyprałam gąbeczką w szamponie. Moja ma dolepianą koronkę i bałam się dać do pralni, bo jak zniszczą to płacą grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kwietniowa żona :)
Maanda, dziękuję za odp. Moja suknia jest cała koronkowa, z ręcznie przyszywanymi cekinami i koralikami, bałam się że mi ją zniszczą a chciałabym ją sprzedać żeby choć trochę kosztów się zwróciło ;) Brudna jest zwłaszcza podszewka, może sama spróbuję od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra laski........... wysłałyście mi kiedyś link i hasło na maila, zebym mogła was podziwiac, ale go wyrzuciłam - nie byłam gotowa emocjonalnie - zazdrosc :P. dawac jeszcze raz! chce zobaczyc jakie bylyscie piekne w kwietniu !!!! ZYCZE WAM I WASZYM MEZOM DUZO NAJCZYSTSZEJ I NAJMADRZEJSZEJ MILOSCI DO GROBOWEJ DESKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszewkę możesz sam spokojnie, tylko nie trzyj rękoma, a gabeczka. Jak nie zejdzie to sok z cytryny ewentualnie soda. Moja koronka jest przylepiana i balam sie , ze potargaja, a zniszczonej nie chcialabym komus wciskac. a mnie dzis wkurzyla tesciowa i poki co raczej do mnie dzwonic nie bedzie:-) Trzeba sie stawiac czasem, bo inaczej traktowaliby mnie jak slużaca... Co do hasla to nie wiem kto wtedy podawal, trzeba by do tej osoby sie zwrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co tak cicho?
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystanek strefowy
ślub był , bye bye lafeteria. ale ktoś mógłby ten topik chociaż usunąć po co ma zalegać skoro już nikt nawet słowa nie piśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystanek strefowy
kafeteria :D*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewodnik-ślubny
Witaj :) Zapraszam na swój nowo powstały blog poświęcony ślubom. http://przewodnik-slubny.blogspot.com/ Znajdziesz tu mnóstwo przydatnych treści oraz linków. Pomożemy w wyborze sukni ślubnej, fotografa czy też różnych innych dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×