Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fua

kwiecień 2010

Polecane posty

tequila, ramiaczka sa na wszelki wypadek. Suknie jest zapinana na zamek i gdyby sie poluzowala moge je zalozyc, a tak sa schowane w suknii. Dzieki za komplementy, az sie zarumienilam:-) No ciche dni zawsze dobijaja babki bardziej, ale cóz faceta jest jak sprezyna- czasamimusi sie oddalic, zeby wrocic ze zdwojana sila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maandziu, piekne powiedziane. moj sie cholernie oddalil, wiec mam nadzieje, ze wroci z takim impetem, ze sie przewroce ze szczescia ;) ps. bo wrocil na szczescie, ale nie odzywa sie do mnie. a jeszcze niedawno myslalam, ze to ja jestem ta bardziej obrazona. jezu, co za zycie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola4000
tequilko- tą moją malagę mam beż żadnego ramiączka.. będę miała długie kolczyki z małuch kryształków i myślę że przy szyi lepiej będzie już nic nie dodawać.. no i nei przejmuj się Twoim lubym.Sam napewno niedługo stwierdzi że bez sensu się wprowadzać w taki nastrój przez głupotę.Przecież nikt(nawet faceci)nie lubi jak coś wisi w powietrzu..... Poza tym jak dodasz do tej "pierdołki" napięcie przed slubem,to wychodzi mieszanka wybuchowa:):) Będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie moje słowa, gdzieś je podsłyszałam i teraz się do tego stosuje. Daje mu luz, bez żadnego burczenia i mruczenia pod nosem. Cóż faceci sobie trochegorzej radzą ze stresem weselnym, nas przygotowania cieszą, ale ich mogą przerastać, stąd te sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane, dzieki za wsparcie. wczoraj w koncu sie rozladowalo - uff, dluzej bym chyba nie wytrzymala :) dodaje na maila kolejna fotke - tym razem z moim m. :) pola, ty malpiszonku :P pisac tu, nie na mailu, bo nam forum padnie ;) ps. calusne usta ma ten twoj d. :D same piekne pary sie trafily na ten kwiecien :) dziewczyny-laleczki i mniamusni faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Aga 86 Jak chcesz moge wrzucic Ci na maila około 700 zdjęc bukietów :) Jak ktoś jest zainteresowany - wykonuje je również taniej niz w kwiaciarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola4000
no dobra dobra:):) już będę tu pisać:):) buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_86
Chętnie obejrzę jakieś fotki bukietów. Dzięki dziewczyny za rady. Wezmę chyba taką kuleczkę z róż i chyba skuszę się na trawkę....:) Mój email to kameleon79@wp.pl Wasze zdjęcia poogladam później bo muszę teraz śmigać do marketu na zakupy przedświąteczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA dzis bylam w kwiaciarni zamowic moj bukiet, bedzie 15 roz i 8 kantadesek. Plus kwiatki dla rodzicow i babc. A zaraz kukne na meila co tam nowego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremowe roze i sliwkowe kantadeski, całośc 114 z, wiec chyba nie az tak tragicznieł.Plus roza do wlosow.Moj kwiatka nie chce, jedynie butonierka zrobioa z koncowki krawatu, bo z tego zestawu nie bylo:-) Trzeba bylokombinowac jak ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalina
dzis odbieramy sale i zwozimy czesc rzeczy, kurcze czemu to tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja cie krece :) maandziu, bulkiet brzmi slicznie, z niecierpliwoscia wielka czekam na fotki :D a u was to juz za chwilunie! zaczelam sie wlasnie oficjalnie stresowac w waszym imieniu :) ps. planujecie na weselu jakas piosenke z dedykacja dla meza? :) bo mi lwasnie w radio graja aerosmith i tak sobie pomyslalam, ze fajnie by sie bylo do tego pobujac :D (chociazz cos mi sie zdaje, ze w uwielbieniu dla stiwena t. jestem raczej sama ;P) pps. mam nadzieje, ze juz nigdy w moim zyciu nie bedzie "cichych dni", to megatoxyczne! o wiele lepiej jest, nawet wrzeszczac, wszystko obgadac, niz obchodzic siebie wzajemnie lukami. wczoraj tez mielismy rozmowe z gatunku "kocham cie, ale sa pwene sprawy miedzy nami, ktore wg mnie wpoinny wygladac inaczej" i... gdzies tam czai sie kompromis ;) sciskam mocno, przyszle kwietniowe panny mlode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj dziewczyny cały dzień prawie zmarudzony, jak sie nie weźmiemy za robotę to nie bedzie co jesc!!! Ogolnie przystroiliśmy salę w szarfy i załatwilismy kilka pierdół. Sala wygląda całkiem całkiem:-) Kamerzysta się na maila dobija, że musimy się spotkać, aj jaj jaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola4000
oj dziewczynki, dziewczynki... to już za 2 dni praktycznie!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAA szok nieziemski... boję się trochę.. niby chwila jak z bajki,ale... wszystkie wiemy że życie to nie bajka.Ale damy rade :):):) Szkoda tylko że takie piękne chwile mijają bardzo szybko.. BUZIOLE -trzymajcie kciuki w sobotę o 15!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie planuje zadnych piosenek, wszystko w rekach orkiestry. Dziewczyny angina mnie chyba dopada, bronie sie ale zaczyna bolec mnie gardlo i glowa:-( A tak poza tym jestem padnieta, nie mam czasu sobie nawet nog ogolic, bede chyba strasznie upiorna panna mloda. i zmeczona!!!! Za duzo chyba na siebie wzielam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA PRZYPOMNIENIA w najblizsza sobote, czyli juz za dwa dni, slub biora: -Fua, zalozycielka topiku :) -kwietniowka, ktorej dawno juz nie widzialam, a szkoda... -pola, ostra tanczaca policjantka ;) -maanda, sliczna blondynka -oraz wiewiorakasia i kasiulek trzymam kciuki, dziewczyny! i czekamy na fotki i opowiesci :) nick_________dzien___l.gosci___WIEK__ile lat razem (w kwietniu) Fua__________10____190______26____2 lata kwietniówka__10______50_____30__2 lata pola4000______10_____60_____23__3lata 11 m-cy maanda_______10_____180____25___6 lat 5 m-cy wiewiorakasia_10______100___27___2 i pół kasiulek_______10_____150____26____7lat 5 m-cy bieedronaa____17______ tequila________17_____120____28__5lat 1,5 m-ca kwietniowa PM_17______ asia0706_______17_____100____22___6lat 8 m-cy Aga_86_________24____130____24____7lat 3 m-ce agar3166_______24____170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jestem głównie na innym topiku, bo jestem już mamą, no i ślub cywilny mam za sobą ale podczytuję Was bo też czeka mnie ślub w kwietniu- tym razem kościelny :) Ja mam 17kwietnia :) Mam nadzieję że wszystkim dopisze pogoda i będzie to niezapomniany dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_86
U mnie na razie czas mija na porządkowaniu działki, malowaniu i innych podobnych pierdołach:) Chcemy żeby dom pod kamerę dobrze wyglądał i przygotowujemy się na poltra. Mama zamówiła naczynia plastikowe i sztućce na 150 osób;) Ja dziś wyglądałam trochę komicznie - malowałam płot w roboczych ciuchach i ... próbnej ślubnej fryzurze:D dziś ustaliłam też dokładny wystrój sali z dekoratorką, a jutro jadę do dekoratorki "od kościoła" i w końcu muszę sie zdecydować na bukiet ślubny......:/ Wychodzi na to, że zostałam na polu bitwy sama i ślubuję najpóźniej:) Nie będę miała już z kim pisać:) Powodzenia dziewczyny!!! życzę Wam pięknej pogody na 10 kwietnia!! na 17 i 24 także :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paullinaa, witamy :) 🖐️ czyli nie zostane sama z ta data? ;-) fajnie :) Aga 86, to spora impreza przed slubem sie zapowiada :D nie boisz sie, ze bedziesz zmeczona? u mnie tez polterabend bedzie, ale prawde mowiac nie spodziewam sie jakichs wielkich ilosci gosci i mam nadzieje sie wyspac porzadnie ;) zwlaszcza, ze pewnie sie zestresuje i nie bede mogla zasnac :) a fryzure slubna jaka bedziesz miala? i jaka decyzja z bukietem? :)wybralas? :) ja dzis bylam na farbowaniu wlosow, jutro dentysta, w przyszla srode ostatni zabieg u kosmetyczki, tym razem na cialo, czwartek rzesy i piatek manicure :) i juz! w sumie nie moge uwierzyc, ze to tak szybko zlecialo... pewnie po slubie sie nie bede mogla pozbierac ze swiadomoscia, ze juz PO. :D z dedykacja dla wszystkich kwietniowych panien mlodych: http://www.youtube.com/watch?v=k70m_YLZbnY&feature=related tam, tam, tadaaaaam! tam, tam, tadaaaam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż musiałam doczytać co to ten polterabend ;) Nigdy tego nie widziałam, musi być ciekawie :) Ja liczę na szybkie pójście spać i spokojną noc synka hehe ;) Mam pytanie- z której strony siedzi no i idzie do ołtarza mężczyzna a z której kobieta? Bo ja nie kumata jestem w tych sprawach :) Ja będę mieć bukiet z pomarańczowych tulipanów i goździczków ecru. Suknię mam ecru koronkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! Wróciłam, żeby w ostatnim dniu swojego i Waszego - nie wszystkich oczywiście -panieńskiego stanu przypomnieć o sobie;)U mnie trwa błoga sielanka od środy. Spokój ducha i tylko czasem się zastanawiam czy aby ten spokój nie zwiastuje sklerozy;)Mam nadzieje, że o wszystkim pamiętałam. Dzisiaj czeka mnie pedicure. Wczoraj manicure i próba w kościele (szkoda czasu bo od razu po wyjściu z kościoła nie wiedziałam kiedy podejść, kiedy odejść...ale ksiądz jest spoko i będzie na nas kiwał w razie co). Tylko jeszcze dzisiaj muszę po 20 zawieźć ciasto i owoce i w zasadzie to wszystko. A jutro Nasz wielki dzień!!Więc plan jest taki: pobudka ok 8.00 bo i tak dłużej nie wyleże, ostatnie kompletowanie garderoby na niedzielę, bo zostajemy w hotelu, 10.00 kąpiel, 12.00 fryzjer i wizażystka, 14.00 ubieranie, 15.15 błogosławieństwo i podziękowania dla rodziców i 16.00 ...i ślubuję Ci miłość, wierność...Ehhh doczekać się nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, trzymam kciuki za jutro! nie moge sie doczekac relacji :) fotek! opowiesci! wszystkiego!!! KONIECZNIE dajcie znac, jak juz sie ogarniecie :D i pamietajcie, bedzie 🌻p🌻i🌻e🌻k🌻n🌻i🌻e🌻! :) kwietniowka ❤️ buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozbitka80
czesc panny mlode! jest tu ktoś z chrzanowa albo trzebini? ja mam ślub 24 i juz sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia0706
HEJ:) Oj jak dawno mnie tu nie było...:( Dzisiaj w wolnych chwilach udało mi się w końcu przeczytać to co tu pisałyście kobitki:) Kurcze to praktycznie JUŻ!!!!! Codzienne coś załatwiamy, jeździmy, napięcie jest mega! mam nadz. że troszkę to wszystko opadnie przed samym slubem, MUSI! Dzisiaj byliśmy juz ostatecznie zatwierdzić dekoracje zamówić owoce i dokupić troszkę winka bo stwierdziliśmy, że zabraknie...:P Przed chwilą zamówiłam podziękowania dla rodziców i tak siedzę myślę czy oby wszystko, ciągle mi się wydaje, że o czymś zapomniałam, mój, M chodzi jakiś taki nieswój, a to sie udziela i w domu atmoswerka nie za ciekawa:( Jejciu Dziewczynki(te z 10.04) 3mam kciuki za jutro, za pogodę i w ogóle WSZYCHO będzie cudownie na pewno, już się doczekać nie mogę, ale wiecie co odpocznę sobie troszkę ja to się skończy... ehhh jak to zleciało:) ps. zaraz wstawię fokę moja z M. A co do waszych zdjęć to muszę przyznać rację Tequili, że Ślicznoty same:P buźki i spokoju życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech dziewczyny, bieganina do samego wieczora. Czesciowo z powodu sklerozy!!! Ale wystroj sali wyszedl super i az trudno sie nadziwic ze wszystko sami. Wrzuce zdjecia po. No pogoda niestety nie bardzo dopisuje:-( Zeby tylko nie padalo!!! Jutro pobudka o 7.40 bo na 9 fryzjera juz mam a wczesniej kwiatki musze odebrac. Pozniej kosmetyczka na 11. No i kolo 14 juz musze byc gotowa, blogoslawienstwo i heja. Zakupilam ziolka coby sie jutro nie telepac ze stresu:-) Do tego kropelki na zmeczone oczy, bo ostatnio nie dosypialam. Mam nadzieje ze bedzie sie podobac i nikt nie bedzie marudzil. Nie dziekuje za kciuki, przydadza sie. Odezwe sie jako zona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_86
Poltra mam akurat 17 kwietnia czyli tydzień przed weselem. Dzień wcześniej nie chcieliśmy bo to byłby zbyt duży kłopot i zmęczenie. A tak przez tydzień zdążymy wypocząć:) A sesje zdjęciowe kiedy macie?? Bo jak tak czytam Wasze wypowiedzi to chyba w dniu ślubu ich nie ma? Chyba że w trakcie wesela:) Ja mam fryzjera na 8.30. makijaż o 10.00. O 11.00 ubieranko i przerwa na małe jedzonko. 12-14 sesja zdjęciowa w plenerze i pałacu, 14.30 - obiad domowy:) nie lubię być głodna :) przed 16 błogosławieństwo. 16.30 -ślub:) Mama zwiększyła liczbę naczyń do 200:) Osobiście myślę, że 130 by starczyło, ale ona jak słyszy ile osób deklaruje swą obecność na poltrze to woli miec 200 sztuk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_86
Fryzurka będzie z loków podpiętych. Wrzucę fotki już właściwej ślubnej, bo właśnie umyłam głowę:) A z bukietem trochę dziś walczyłam i ostatecznie wybrałam nie za duży w formie kuleczki bukiet z róż różowych i ecru i z trawką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×