Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Calineczko ja jestem w 7 tyg i termin mam na 26 listopada więcty bedziesz gdzieś miała około 2tyg pózniej wiec to raczej grudzień bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vemena
Witam wszystkie listopadówki :) Wczoraj dowiedzialam sie, ze jestem w 8 tyg ciazy. Slyszalam pieknie bijace serduszko mojej fasoleczki :)))))))) Termin porodu przypada mniej wiecej na polowe listopada. To moja pierwsza ciaza i do tego jestem w tak wielkim szoku... ale szczesliwa Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka_22_ i po co było się zamartwiać ... za 2tygodnie zobaczysz już piękne i wyraźne serducho :) ja dzisiaj też miałam w sumie pozytywny dzień- byłam u jakiejść gin po zwolnienie i dała mi bez problemu :) tylko grzybek mi się pojawił- przepisała mi pimafucin dopochwowo, ale różne są opinie w necie, więc nie wiem czy będę to brała... ufam tylko mojemu prowadzącemu lekarzowi :) a i coś mnie brzuch tak okresowo zaczyna boleć, mam nadzieję, że to nie jest zły zwiastun. Wesołych świąt dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Wpadłam dowiedzieć się co slychać i czytam dobre wieści. Bardzo się cieszę, Calineczko, że wątpliwości się rozwiały! :D Teraz widzę że może nie powinnam się wkurzać na dystans mojej lekarki: najpierw kazała mi robić betę tydzień od wizyty, czyli w siódmym tygodniu ciąży a dziesiątym wg terminu miesiączki a teraz wysyła mnie na USG dopiero pod koniec lkwietnia. Jak wam pisałam, miałam nadzieję że już dzisiaj będę miała USG ale może i lepiej poczekać, zamiast się denerwować. Póki co, muszą mi wystarczyć dobre wniki badań krwi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Witaj Vemena! Ty i ja jesteśmy w tym samym tygodniu ciąży. Ciekawe która z nas pierwsza zobaczy swoje maleństwo. Może jednocześnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Michaa, jeśli kot wychodzi, to nawet jeszcze łatwiej zadbać o profilaktykę, bo raczej załatwia się na zewnątrz i nie trzeba po nim sprzątać. Pozostaje więc myć ręce po glaskaniu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko, tak sie ciesze :D Ja tez Wam zycze radosnych i spokojnych swiat wielkanocnych :* Niech dzieciaczki rosna w sile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia86
Witam :) Calineczko, bardzo się cieszę, że twoje nerwy okazały się nie potrzebne i że wszystko jest dobrze :) Ja staram się większość czasu leżeć, ale nie zawsze idzie wytrzymać w tym łóżku, zwłaszcza że za oknem piękna pogoda:) Ale napewno się nie przemęczam :). Nadal mam lekkie plamienia, ale na szczęście nie krwawie, mam nadzieje że będzie już tylko lepiej:). Tylko kilka razy w ciągu dnia męczą mnie bóle pleców w okolicy lędźwiowej, ale jak się położe to przechodzi, czy to normalne w tak wczesnej ciąży (jutro zaczynam 9 tydzień ;) ) A wam wszystkim życzę zdrowych i spokojnych świąt. Dużo powodów do uśmiechu i w ogóle wszystkiego naj naj :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam żeby życzyć Wam wszystkiego najlepszego na te Święta! smacznego jajka, mokrego dyngusa, a przede wszystkim spędzenia Świąt w spokoju, w gronie najbliższych! Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
Dziewczyny mam pytanko, czy wy już coś przybrałyście ma masie?? Mi jutro zaczyna się 10 tydz, i nie przytyłam nic, na samym początku spadłam kilogram, nie wiem może to stres, bo ciąża zagrożona leżąca. Nie wymiotuję, więc to nie to, może trocchę mdłości mam głównie wieczorem, nie ma jakiegoś specjalnego apetytu, jem 3,4 razy dziennie, nie mam ochoty na więcej, bo leżę i nie mam, jak tego spalać, a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Ja przybrałam kilogram a jestem aktualnie w ósmym tygodniu. Czytałam jednak że dziewczyny raczej tracą masę na początku niż przybierają i w ciągu pierwszych dwóch miesięcy równie dobrze można nie zyskać ani kilograma. Ja przybrałam bo wcześniej, wg wskaźników, miałam niedowagę a gdy zaszłam w ciążę włączył mi się wilczy apetyt, którego nie ignoruję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Skoro startujemy z życzeniami to ja dziękuję, i też od siebie życzę wesołych, dostatnich, spokojnych świąt. I odnośnie świąt... czy też spodziewacie się że od teraz święta będą wyjątkowe? No u mnie rodzina się porozjeżdżała po kraju, są już sami dorośli i w święta brakowało nastroju. Ta Wielkanoc jest więc taka pełna nadziei (moja rodzina bardzo się cieszy z tego że jestem w ciąży) a Boże Narodzenie z takim noworodkiem to będzie prawdziwe święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tycia to mi przybyło napewno kilka kilo bo widze po ubraniach i boczkach he he :) aaaaa i bym zapomniała: __$$$_______________$$$ _____$___$_____________$___$ ____$_____$__________ _$_____$ ____$______$_________$______$ ___$_______$_________$_______$ ___$___ _____$_______$________$ ___$________$_______$________$ ___$_________$_____$___ ______$ ___$_________$_____$_________$ ____$________$_____$________$ ____$___ ______$___$_________$ ____$_________$___$_________$ _____$________$___$_______ _$ _____$________$___$________$ ______$_______$___$_______$ ______$_______$__ _$______$ _______$______$___$_____$ ________$_____$___$_____$ _________$____$ $$$$____$ _________$$________$$ _______$$____________$$ ______$_____$$__$$___ __$ _____$__________________$ ____$____________________$ ____$ ________$$$$________$ $$$$$$$$____$_____$___$$$$$$$$ ____$_______$_____$______ $ ___$$$$$_____$$$$$____$$$$$ ____$__________$_________$ _____$______$__$ __$_____$ ______$______$$_$$_____$ _______$$____________$$ _____$$$$$$$______ $$$$$$$ _____$__$$$$$$$$$$$$$$__$ _____$_____$$$$$$$$_____$ _____$___$$$$$$$$ $$$$___$ ______$______$$$$______$ ______$____$$____$$____$ _____$$___$_______ _$___$$ ___$$__$$$$________$$$$__$$ __$_____$____________$_____$ __$____$____ __________$____$ __$____$ ______________$____$ ___$$$$$______________$$$$$ _______$______________$ ____ ____$____________$ __$$$$$$$$__________$$$$$$$$ _$________$$______$$________$ $_____________$$_____________$ $___________$$__$$___________$ $$$$$$$$$$$$$__ __$$$$$$$$$$$$$ Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego! Oraz spokoju i żeby nasze dzieciaczki nie dokuczały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha881
Niech wam jajeczko dobrze smakuje bogaty zajączek uśmiechem czaruje Mały króliczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia! W sumie to podoba mi się to bycie w ciąży lubię być traktowana jak księżniczka. Od kąt dowiedziała się rodzinka że jestem w ciąży to obchodzą się ze mną jak z jajkiem:) Witam wszystkie nowe ciężaróweczki:) Dawno mnie tu nie było i widzę że sporo przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Ja się śmieję że w tym jajku jako symbolu płodności i kontynuacji życia coś jest... Rok temu ciocia podarowała mi drewniane jajko. Od tego czasu jakoś tak myślałam o macierzyństwie bardziej przychylnie. W tym roku dokupiłam kilka jajek w innych kolorach, żeby mi pasowały do wnętrza jako ozdoby tu i tam. (Dodam że wszystkie to jajka rzeźbione, jednokolorowe, wyrabiane przez górali.) Wróciłam do domu i zastanowiłam się po jaką cholerę właściwie je kupiłam (poza faktem że kolorystycznie są super). A tydzień później okazało się że jestem w ciąży. "Wesołego jajka"! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Ożesz... też czuje się źle wieczorami i właśnie teraz mam mdłości. A dopiero co tak fajnie było na spacerze (chociaż zimno)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa nie tylko Ty się żle czujesz:(:( cos dzisiaj nadszedł wieczór i mie też cos muli albo Maluszek pokazuje ze znowu jest głodny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
:D Mi trochę pomaga przekąszenie czegoś. To może pora na małe co nieco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
(Fajną masz stopkę, tyllkaaa. :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa h... mi też pomaga bo najczęściej to moje maleństwo się domaga jedzenia:):) własnie sobie po godzinie mdłosci cosik zrobiłam do przekąszenia:):) Dziekuje:):) i tak chcem ja zmienic tylko pomysłu jeszcze nie mam:P Ale cosik dzisiaj tu babeczek nie ma heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wszystkie buszuja po kuchni, bo tyle smakolykow poupychanych po lodowkach ;) Mnie na mdlosci pomaga tylko jedzenie - niestety... Czekam, az w koncu dzialacze z Geenpeace zaczna mnie spychac do morza... Co do Bozego Narodzenia to na pewno bedzie magiczne, ale tez pewnie bedziemy wszystkie padac ze zmeczenia :) Pozdrawiam Was wszystkie zielono-zajaczkowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa zeby nie było tam miało być hmmmm tylko mi M ucieło:(:( Ja zjadłam i ............... dalej mdłości :(:(:(: masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
:) Mi się podoba twoja stopka taka jaka jest, bardzo. Daje do myślenia... Chciałabym myśleć to, co ty wyrażasz w stopce ale jeszcze ego nie czuję. Z drugiej strony... dzisiaj jeździłam na rolkach i od czasu do czasu pytalam malucha w brzuchu czy podoba mu się przejażdżka. Zatem chyba jeszcze poczuję kontakt z dzieckiem, przed jego urodzeniem. A jak nie, to później ;P. A dziewczyny pewnie padly po przygoowaniach do świąt. Ja też idę powiesić pranie (do południa miałam awarię, rura gdzieś pod mieszkaniem nie brała wody z palki, ta zalała kuchnię, w ogóle koszmar... Zostawiłam to wszystko mężowi a sama zrobiłam sobie spacer.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
O, i już nas więcej. Haha, dobre to z Greenpeace! "-Ja nie jestem wielorybem! - Dobra, dobra, każdy wieloryb tak mówi." Tak to chyba szło, zgadza się? Idę rozwiesić pranie i zobaczyć co mi doda trochę masy do gabarytów wieloryba. A co tam, święta i ciąża to naraz świetne dwie wymówki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa - dokladnie :) Tylko za bardzo nie szalej z tym rozwieszaniem, bo sie dziecieciu moze nie spodobac. Ja ostatnio przy wieszaniu firanek malo nie zemdlalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak,ten kontakt jakoś był od początku.... Po za tym zanim miałam zrobione pierwsze USG nażeczony przykładał ucho do brucha i słuchał,aż pewniego dnia powiedział ze tam coś słychac.....Po za tym maleńswo pozytywnie na niego reagóje heh kiedy przykłada rękedo brzucha może to zbieg okolicznoćci ale czesto wtedy puszczaja mdłości i wogóle.... No i też mówie jak Ty do brzuszka, czy smakuje mu to co jem, czy jest głodna heh tak jakoś chcoc moze to głupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he zgadzam się z Miśką :):):) a tym bardziej raczej o tym zapomnij jak ciąza bedzie starsza, bo dzicko podczas podnoszenia rąk do góry ma dużo miejsca noo i często owija się pępowina A ja sobie cukierki wcinam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dziś po dość intensywnym dniu! byłam z mężem za miastem na spacerku, potem u brata w szpitalu, no, a potem to już leniuchowanie w domku ;) oczywiście standardowo po południu drzemka ;) a czuję się dziś bardzo dobrze :D nawet mdłości nie miałam i oczywiście troszkę z tego powodu mam stresa, ale bolą mnie piersi i poza tym nie boli brzuch, ani kręgosłup to jestem dobrej myśli :D We wtorek mam wizytę! nie mogę się jej doczekać! zobaczę czy maleństwo rośnie, może już będą jakieś dokładniejsze pomiary, bo to będzie 10 tydzień ? chociaż na ostatniej wizycie ginka powiedziała, że zrobi mi 14.04 takie szybkie usg, żeby tylko zobaczyć co z dzidzią, a na te wszystkie pomiary, badania prenatalne umówi mnie do szpitala. przysługują mi bezpłatnie to zrobię! co mi szkodzi? Dobrej nocy babeczki i jeszcze raz wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nowa_ no dokładnie nie szalej za bardzo z tym wieszaniem! ja wieszam tylko rzeczy na takiej domowej stojącej suszarce, gdzie nie trzeba rąk podnosić. wyżej wiesza mąż, bądź mama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×