Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Mathea :) :) :) :) :) kamilko- ja i mój mąż tez bardzo za soba jesteśmy a to dlatego że walczyliśmy o mojego męża bo choroba chcciała mi go zabrac!!! ale nie dałam i nie dam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czasami jest nieznośny!!! podejrzał jak pisze i teraz wylazł z łazienki i chodzi za mna i mówi " babusiu 24 choc spać, babusiu 24 prosze choc do łóżeczka, babuciu 24 prosze"- :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba jednak nie pójdę spać. Bo zaczyna sie zajebisty film na polsacie. Zapomnialam że ma lecieć. Dobrze że wcześniej spac nie poszłam. Ale kompa niestety musze wyłączyc. A film polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia,podziwiam!dzielna z ciebie kobitka...I zeby wam sie spelnilo wszystko co sobie wymarzycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też go oglądam natanielka! mój mąż juz leżyw y sypialni i dalej woła- babusiu 24 choc do mnie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki nie moge pozostac obojetna na to wołanie! :) :) :) bede uciekała- kamilko ja chetnie przesle nam na moja konto na nk. ale to juz jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bede uciekac. Dziewczyny,super sie z wami gada!!!! Dobrej nocki wam zycze i do jutra... I jeszcze jedna hustoria na zakonczenie: Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Wiec któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, ze chcesz mnie jutro posłać na ziemie, ale jak ja mam tam żyć,skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czul jego anielska miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielka cierpliwością i troska będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, ze na ziemi są tez źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły glosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "Mamusiu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie miło na serduszku zrobiło!!! dziewczynki dzięki że jestescie! buziaczki dla was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 ale wczoraj popisałyscie :) troche mi sie smutno zrobiło jak czytałam wasze wypowiedzi :( Mathea ale super ta historyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolunia:):) gratulacje:) Cześć Wszystkim:) dzisiaj tylko tak na chwilkę tutaj zaglądam bo mam tyle rzeczy do zrobienia a po południu na imprezę:) Kamila:) miło Cię poznać...niestety mnie rok temu spotkało to samo...ciąża obumarła ....byłam w 3 miesiącu..ale to nie czas na smutki!!! Pamiętamy o naszym Aniołku ale trzeba żyć dalej i teraz pełni radości wierzymy że wkrótce zajdę w ciążę i wszystko będzie jak w bajce:):) Wcześniej bardzo udzielałam się na forum CIĄŻA OBUMARŁA- dLACZEGO?\" na początku mi pomogła ale potem zdałam sobie sprawę, że czytając te wpisy coraz bardziej się dołuję i nigdy nie wyjdę z tej deprechy:( a tutaj zupełnie inaczej:):) na tym forum jest tyle słońca i to mi odpowiada:))) pozdrawiam i miłego dnia zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry przyszle mamusie!! Gdzie sie wszystie podzialyscie? Jeszcze spicie? milego dnia wszystkim zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek wszystkim! ja jeszcze w piżamce smigam bo porządeczki robie w domciu- mężus sie oczywiście wyniósł - oczywiście żeby nie przeszkadzac jak on to mówi i uciekł do garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentka a gdzie ta imprezka sie szykuje??? sama bym poszalała- fajnie było na studiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej kamilka- kochaniutka ja mam nadzieje że tu u nas bedzie Ci dobrze i zapomnisz o tym wszystkim! studentka- a teraz też przeczytalam o Tobie- nom tez mi przykro ale tak bywa... dziewuszki dzisja sie uśmiechamy :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i o to chodzi!!! dziewuszki ja teraz uciekam- musze troche dobra żonę poudawac :) buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja nie wiem co się ze mną dzieje, jestem cały czas zdenerwowana, najlepiej bym cały dzień przespała, nic mi się nie chcę, starałam się trzymać ale nie potrafię, ale wam życzę miłego dzionka i dużo uśmiechu na twarzyczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka co sie dzieje? Moze to jakies zimowe oslabienie? Ja tak mialam miesiac temu. Calymi dniami plakalam,bylam rozdrazniona, nic mi sie nie chcialo... Moj maz juz mial mnie zabrac do psychologa. Na szczescie minelo... Kamila, tak trzymaj! Nie mysl o tym, co bylo. Stalo sie, po prostu, i nie ma sensu tego rozpamietywac... Trzeba myslec o przyszlosci. Na przeszlosc nie mamy wplywu. Na to co nastapi,jak najbardziej. Pomysl sobie,ze jesli postarasz sie czesciej usmiechac, cieszyc sie drobnostkami- tym,ze masz kochajacego meza, ze swieci slonce, ze zjadlas cos dobrego, obejrzalas fajny film w tv... to wieksza szansa,ze dziecko zapragnie pojawic sie w twoim szczesliwym swiecie.... Twoje przyszle dziecko nie chce smutnej, przygnebionej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijka wroc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ;) Rano z mężusiem na zakupki pojechaliśmy. Muszę kupić strój galowy bo za 2 tyg mam obronę !! MAtko to już !! A ja się jeszcze nie zaczęłam uczyć !! Bleeee ... Kupiłam tylko spodnie na kant, muszę jakąs białą bluzkę zakupić, żakiet jakiśtam mam w domu i będzie już ok. Buziaki dla WAS !!! 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko czy to było do mnie >>??? Jak tak to co sie stało ?? A laski chyba sprzątają bo tu tak ciiicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dzisiaj imprezę u znajomych. ale jakoś niechce mi się iść :o ... mam pracę do poprawy .bo promotor zatwierdził, a recenzentka kazała poprawić. Praca oprawiona, zdana, a ta każe poprawiać i płacić jeszcze raz za oprawę. Matko, jakie te studia są pojebane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) widze ze topik sie mocno rozwija mam duze zaległosci musze wszystko doczytac i wracam do was:) Pozdrawiam nowe dziewczyny ktore dolaczyly do tabeleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijka bo lubie cie
a doszly mnie sluchy ze odeszlas z topiku gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×