Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

hej dziewczynki- aż wstyd się przyznać- niedawno wstałam!!!obudził mnie listonosz który przytargał moje testy ciążowe- oczywiscie nie omieszkałam zrobic jednego- wynik negatywny- ale jakos im wiecej ich robie tym mniej mnie dziwi ta jedna kreska! w sumie to do okresu jeszcze jakies 10 dni ale i tak sie nie nastawiam. kolejna sprawa to taka że od dziś sie odchudzam wiec pewnie humorki dopiero bede miała- chciałam brac meridie ale ponoc to kategorycznie zabronione przy starankach- wiec nie chce ryzykowac- a przy niej wogóle mi sie nie chciało jesc!!! no i koło sie zamyka! co najdziwniejsze zaczynam sie poważnie obawiac ze cos jest nie tak bo te smieszne testy owulacyjne cały czas mi wychodzą pozytywne- a u mnie te jajniki to też tak dziwnie pracują, wiec może jakies pco-a juz nawet mi sie nie chce gadac! ale tydzien sie zaczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilcia - wiem wiem ale czasami to już mi sie odechciewa! lece troszke posprzątac! buziaczki! będę później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie weszlam... Hello Natanielka :-). Jakie pomarancze? Widzisz tu jakies pomarancze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bawiło na początku, a teraz to bym .... Ech ... Ale szkoda nerwów. Byłam w bibliotece dzisiaj. wypożyczyłam stos książek i biorę się za naukę bo za tydzień mam obronę :o:o:o .. .ale się obejrzałam co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie patrz ;-). Zastanawiam sie gdzie babusia. Nastepne testy robi? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natanielka, obrona to formalnosc... Wiem, latwo jest mowic komus kto ma juz to za soba... Ale pamietam ze ja siedzialam, uczylam sie nocami, plakalam z nerwow... A poszlo jak z platka.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mathea ja wiem ,tylko że ja mam najpierw egzamin zawodowy na oddziale we wtorek, a w piątek dopiet egzamin teoretyczny połączony z obroną. Więc muszę się na ten zawodowy nauczyć bo będzie za mną komisja chodzić przez 6 godzin i mi na ręce patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko nie pogniewalam sie bo nie mialam na co, zreszta jak mozna siena was gniewac, nierealne. jestescie super, a ja mam dzis super humor, nie moge wam jeszcze powiedziec dlaczego bo nie chce zapeszac, mowie odrazu ze nie chodzi o dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja nauczylam sie ze nie ma co gadac za duzo bo potem nic z tego nie wyjdzie, a ta sprawa jest dla mnie tak bardzo wazna ze nie moge, juz jutro wieczorkiem bede mogla to powiem:) no ale jestem przeszczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulka-84
stare?? kobieto mlodziutka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko niestety muszę zmykać z psem na dwór, pisiać mu się chce:) będę późnym wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :( :( :( :( nic chyba nie będę dodawać taki mam własnie dziś humor anulka chyba przeszedł na mnnie!!! Mathea- ale ja załuje że zrobiłam ten test bo tylko mnie z równowagi wytrącił! własnie od mamy wróciłam- byłam strasznie smutna wiec mama od razu- co mi jest i koniec. poleciała mi po grzybki do piwnicy ale i tak nie pomogło! łezki cisneły sie mi do oczu dosłownie jeden ruch i by wypłyneły i sama nie wiem jak sie powstrzymałam! miałam ochote wstac i powiedziec - NIE MOGE ZAJSC W CIĄŻĘ A TAK BYM CHCIAŁA!!!! po powrocie mężus mnie troszke ululał i znowu swoje racje przedstawiał, że nic na siłe , że potrzeba czasu i w kółko! od kilku miesięcy mój miesiąc wygląda tak- starania(optymizm)- oczekiwanie na okres a raczejjego braku( optymizm) test ciążowy(załamanie) okres( dobicie leżącego) :):):) sama sie uśmiałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że mnie teściowa nie nawiedza a mieszka klatke obok! ni eumiem z nia znalezc współnego tematu- niby miła i wogóle ale kiedy jestem z nia sam na sam to raczej brak nam tematów do rozmowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wstałam o 13 stej a własciwie obudził mnie listonosz- przyniósł testy- wiec od razu nie omieszkałam jeden wypróbowac- rezulatat oczywisty- jedna kreska - i tak sie dzien zaczął-potem było tylko gorzej! jakid dołek mnie dopadł! na dodateg od rana bolała mnie dziwnie szyja im dalej tym gorzej-teraz nie moge sie w prawo nawet popatrzec- tak mnie dziwnie wykreciło-dziwne-jakby przewiało czy cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co najdziwniejsze od kilku dni wieczorami dziwnie sie czuje- mdli mnie i kreci mi sie w głowie- i pewnie bym sie cieszyła gdyby nie fakt ze w ciąży mdłości to raczej rano są, no i ten test mi juz rozwiał wątpliwości- chyba musze troche mniej przy kompie siedziec bo mi sie dziwnie w głowie kreci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas nie ten no ale jak dorwałam 20 testów ciążowych to nie mogłam sie powstrzymac!!! no i tylko niepotrzebnie sie nakreciłam! po co ja je wogóle zamawiałam - teraz sie ni epowstrzymam i bede codziennie robic a jak nie mam to przynajmniej mnie nie korci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i zapomniałam dodac że jestem hipochondryczką i te zawroty głowy mnie starsznie niepokoją bo ja zaraz strasznie sie boje ze cos mi jest! mam też nerwice a przez tp problemy z oddychaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nerwica daje wszystkie objawy- m.in. zawroty głowy, bóle głowy, nudności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak łykam kwas foliowy, biore wiesiołek na sluz i ginekolog przepisała mi jeszcze castagnus - ponoc niektórym pomaga. najbardziej mnie denerwuje ze nie moge brac meridii a ona mi straszni epomaga w odchudzaniu ale cóż nie chce ryzykowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×