Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Hej, boje sie ten test zrobic, moze do niedzieli dla pewnosci poczekam, dzis mam 38dc, ostatni cykl mial 26 dni, ale bywalo tez ze mialam cykle po 32, 37 dni, wiec nie jestem pewna ze mi sieten okres spoznia, i wole poczekac, kurcze naprawde bardzo tak szczerze sie ciesze ze mathea tobie sie udalo, poprostu superrrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj milka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka Hello ;) minimini wiem ,że są niebezpieczne ,ale do @ mam jeszcze 9 dni więc pewnie i tak by nic test nie pokazal ,choziaz kupilam jakis niby lepszy. nie wiem juz sama co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, wszystkim nam sie w koncu uda, miejmy nadzieje i wierzmy w to a sie spelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimini3
Natalenko ja nie mialam pojecia ze bylam w ciazy.Normalnie dostalam @.Wiec czekalam na nastepna owulacje.A tu 2 tyg po@ jakies dziwne plamienia:oZrobilam test i wyszly dwie kreski.A miala to byc owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmailciu ja dokładnie myślę tak jak Ty !!! I jestem na 100% pewna że to nie @, bo po 1 nigdy wczesniej mi sie takie cos nie zdarzylo, po 2 zawsze przed @ boli mnie glowa, a tym razem nic, a po 3 tej krwi nie jest tyle jak przy @. No i brzuch tez mnie nie boli tak typowo jak na @ tylko tak pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu niestety czasu juz nie cofniesz. Ale wiesz juz ze jestes zdrowa, badania masz super to teraz tylko mysl, że nastepnym razem sie uda. i wtedy bedziesz inaczej myslala, bo jestes o niebo mądrzejasza doświadczeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no z testem to poczekam conajmniej do rana, bo wtedy jest wiarygodniejszy. A jak jutro bedzie juz mniej tych plamien to jeszcze poczekam. A test niech sobie leży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Natanielka zrób lepiej test. Bardzo przejmujące było to co napisała kamilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że ja jestem 9 dni do @ i sie boje ze nawet jesli sie udalo to test nic nie pokaze. I tak pewnie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu nie dręcz się tak Kochanie. Przecież nie chciałaś tego, nie zrobiłaś tego specjalnie. Nie możesz się tak zadręczać. Przecież jesteśmy tylko ludźmi. Widocznie tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko, zrob rano ten test, nawet jak plamien bedie mniej, ja bym na twoim miejscu nie czekala, rano testuj i zaraz nam napisz cotam wyszlo, buzka, kochane spadam spac bo mamjutro zjazd na studiach itzreba sie ranko zwlec z lozeczka. dobrejnocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilciu zobaczysz będzie dobrze !!! W końcu urodzisz zdrową dzidzię i przestaniesz się zadręczać !! Na pewno w myślach dalej wspomnienia będą ,ale już moze nie będą tak boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dopiero poszli znajomi, wiec tylko na chwilke! kamcia- co to znowu czytam! czy ja musze się znowu denerwowac! jutro sobie pogadamy! no! i nie chce więcej słyszec i czytac jak sie obwiniasz! no! porządek ma byc! uciekam spac kochaniutkie! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! a własciwie dobry wieczór :( kurcze mam straszne problemy ze spaniem po tych tabletkach! nie spałam całą noc! kurcze! juz sie wk...am bo rezultaty sa super ale ta bezsenność!!! ale co tam! zaraz domek wysprzatam i zaczne jakis obiadek robic! mężus smacznie chrapie! ale sie zdziwi jak wstanie :) miłego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama82
Witam, wpadlam do was z wielka prosbą Mam rocznego synka i bierzemy udzial w konkursie pampers, do wygrania jest roczny zapas pieluszek ktore bardzo by nam sie przydaly. Bardzo prosimy o głosy, mozna oddac jeden glos na dzien na kazde zdjecie. W konkursie mam dwie fotki. http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=656&cat=ap http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1815&cat=ap dziekujemy z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Testu nie zrobiłam, dzisiaj są tylko brunatne upłąwy, już nie krew. Może akurat to było krwawienie implantacyjne :):) ... A teścik niech sobie leży, na pewno się nie zmarnuje :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do natanielka
jestes pielegniarka a takie dziwne masz podejscie do tej sprawy ze az dziw bierze takie krwawienia to sygnał czegos złego obojetnie czy to ciaza czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! kamilka jutro pracuje więc sie nie kłade teraz bo jak pospie po południu to wieczorem znowu nie usne! wrrr! musze cos z tym zrobic! a na obiadek zapraszam cały garnek makaronu z kurczakiem i pieczarkami inie wiem kto to zje! bo ja wogóle po tych tabletkach nie mam apetytu! a może na wynos kamcia :) dziewuszki a wy sie podziewacie? sprzata sie po nocy a nie w sobote! hihi :) :) : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) troszke posprzatalam troszke pospalam i jestem na chwilke :P kamilko u mnie 3 kilo na plusie i tez nie moge na siebie patrzec po tej zimie u mnie to jest problem ze słodyczami najwiekszy :P boze nie umiem z nich zrezygnowac calkiem :( kamilko cos pisalas kiedys o ananasach czy moga byc te w puszce???? ja lubie banany ale one sa kaloryczne słyszalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz na wesoło :) - Nauczycielka prosi Jasia: - Jasiu wytrzyj tablicę. - Nie. - Jasiu wytrzyj! - No dobra. Ale gdzie jest szmatka? - Poszukaj gdzieś w szafce. - Przez ten czas nauczycielka pyta dzieci: - Kochane dzieci co napisalibyscie na moim grobie gdybym umarła? A Jasiu znalazł szmatę i mówi: - Tu leży ta szmata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc poślubna, na piętrze mąż dobiera się do żony, a na parterze teściowa czuwa Żona krzyczy: - Oj Antek zaraz zemdleję! Z dołu teściowa: - Nie bój się Antek od tego się nie mdleje! Żona: - Oj Antek zaraz umrę! Teściowa: - Nie bój się Antek od tego się nie umiera! Żona: - Oj Antek bo zaraz się zesram! Teściowa: - Folguj Antek to się może zdarzyć... hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczynki, rano nie robilam testu, bo spieszylam sie na zajecia, prawie zaspala, a poza tym to mialam leciutkie jasno brazowe plamienie, doslownie kilka kropek, i myslalam ze dzis @ przyjdzie i szkoda bylo mi testu, a teraz juz mam czysciutko i jutro rano na pewno zrobie chociaz mysle ze krecha bedzie jedna pozdrawiam wszystkie buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×