Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

kamciu- Ty kochanie zbankrutujesz na te testy . ale niestety dobrze Cie rozumiem ja w cyklu potrafiłam 10 zrobic! kupiłam potem na allegro takie tańsze bow aptece placilam ok 15 zl wiec bym zbankrutowała! ach! my kobity to jestesmy niecierpliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze poczekam do 30.o4 i jak nie bedzie @ to zrobie test ? ja zjadlam cala duza paczke jakis czekoladowych cukierkow ;) wiec Kamilo nie przejmuj sie, ja tez sie obrzarłam slodkosciami ;) ... tylko nie wiem czy przez to znow nie wroci bol zoladka... Dzis po raz pierwszy zauwazylam, ze draznia mnie niektore zapachy... Kurcze , mam w glowie 2 mysli: - albo jestem w ciazy -albo sobie uroilam ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babusiu dziekuje za mile przywitanie :) wiem ze bedzie mi tu z Wami Kochane dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Kamilciu :) kurcze wiem ze obiecałam ale oczywiscie w swieta tyle sie dzialo i nawet aparatu nie wyciaqgnelismy! kurcze chyba zrobie kom. i wysle na maila bo na nk to tak nie bardzo taka fotke rzucic :) :) :) zaraz mnie umieszcza na tej stronie co sie wysmiewaja ze zdjec z naszej klasy - szok- co ludzie z\amieszczaja tos ie w głowie nie miesci! hihi! wczorajz z mezem to mielsimy ubaw- ja tam ludzi nie oceniam ale niektórym to chyba czegos brakuje :( http://naszaglupiaklasa.pinger.pl/p/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i mozna, pragniemy z calych sil tej fasolki ze widzimy u siebie kazdy jej objaw :) a tu nagle @ i cale zadowolenie znika... mialam juz tak... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aurorko- tak naprawde to nic nie bedziemy wiedziec do @ :( objawy przy ciazy moge bardzo przypomniac objawy zblizajacej sie @ , ja w jednym cyklu to juz nawettakie silne mdłosci mialam ze bylam na 90 % pewna i mimo ze to bylo nieprzyjhemne to jak glupia sie cieszylam- a w ciazy oczywiscie nie bylamn, bynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo! z drugiej strony nieraz czytalam jak dziewczyny opisywaly ze mialy wlasnie taki eobjawy i myslalay juz ze @ przyjadzie a tu dwie kreseczki :) :) :) dlatego chyba nie ma sensu siedziec i rozmyslac, obserwowac sie i macac bo i tak sie pewnym nie bedzie - heh - mądra jestem a sama sobie nie potrafiłam przetłumaczyc :) no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babusiu masz racje ... wiec bede cierpliwie czekac :) Kamilko milo by bylo zobaczy zdjecia :) Ja moje moge podeslac dopiero jutro jak naladuje baterie w aparacie i sobie zrobie fotki ;) , bo nic na kompie nie mam . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kamcia ja sama z duszą na ramieniu ogladałam! bo niektóre zdjecia sa zwyczajnie normalne tylko laski np. z solarium przedawkowały , ale niektóre to wymiatają- jesli bedziecie miały chwile to dla poprawy humorku polecam! ale trzeba troche poprzegladac to mozna takie perełki znalezc ze ja to na dywanie lezałam i ze smiechu sie zwijałam! no pomijajac np. niesmaczne wrecz odrazajace zdjecia, albo lasnujace sie 14 latki w stanikach w pozycji... ale cóz chyba nic mnie na tym świecie juz nie zdziwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry !!!!! :) Kamilko, Kochana ! Wiec moze to nie urojenia ;> ? Tylko fasolka jest w twoim brzuszku, nawet maz Twoj to czuje :) Dziekuje za zdjecia, jestes piekna kobieta, a meza to masz przystojniaka :) trzymaj go przy sobie :) Pieknie razem wygladacie :) ja moje zdjecia wysle ci wieczorkiem :) Pozdrawiam i zycze Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajbusia
Hej Kochane A mnie dzisiaj dopadła depresja, już od kilku dni czułam, że zbliża się. Od samego rana płaczę, tak bez powodu, dobrze, że mężuś w pracy i mnie nie widzi... A co tam, mam dzisiaj dzień użalania się nad sobą, ale jutro już obiecuję poprawę. Mówią, że dobrze sobie czasami popłakać, mam nadzieję, że i mnie to pomoże. każdy ma czasami dzień zwątpienia, nie wiem dlaczego los jest dla nas tak okrutny, ale nie można się poddawać. Trzymam za nas wszystkie kciuki, będzie dobrze, musi być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbusiu, kochana. Nie przejmuj sie ! Ja tez mam depresje. Chodze z nia do psychologa, juz na szczescie jest lepiej z moja glowa.... :) Ale czasem mam dni ze placze, czasem bez powodu :( Kochana glowka do gory :) Masz przeciez Nas ! ;) Czy to normalne ze jak siedze , albo kucam i wstaje to mam zawroty glowy? Podobno to objaw ciazy ? Ah te moje urojenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila dobre
testy dostaniesz w dm i wcale nie kosztuja 10euro, tylko jakies 3e. najlepiej zrob z porannego moczu, wtedy test jest najbardziej wiarygodny, bo stezenie hormonow jest najwieksze. trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Ja nie mam żadnych objawów, nie to co ty kamilka albo aurora. Nic. Oprócz delikatnego pobolewania brzucha- czasem na dole, czasem po boku, a czasem pępek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by było, tylko że ja mogę mieć cykl trzydziestokilkudniowy robisz test czy czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam testu. Czekam na @, choć wolałabym żeby nie przyszła. Poprzedni cykl to był mój pierwszy po odstawieniu tabletek, które brałam z 5 lat albo więcej. Przed tabletkami miałam właśnie takie długie cykle- po 33-35 dni. A ty jak miałaś wcześniej, ilu dniowe cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, najgorsze to czekanie :( jak się nie zjawi do poniedziałku to wtedy zrobię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie :) idę spać Kamilka, już nie mogę tak długo siedzieć, bo oczęta mi się zamykają ciekawe co z bertą? to dobranoc papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) Pracuje codziennie, od poniedzialku do niedzieli :( Czasem rano a czasem po poludniu ... Dzis u nas tak samo bylo pieknie i cieplo na dworze a ja siedzialam w pracy :( Nie ladnie ale pochwale sie , wyjezdzamy we wrzesniu do Turcji na 15 dni :) ahhh juz sie nie moge doczekac ;) Odpoczne sobie wreszcie , wyleze sie na sloneczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wlosow mam czarne ;) Kamilo ja po zdjeciach zauwazylam ze Ty rowniez czarniutkie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma sie swoja dzialalnosc gospodarcza, to wiaze sie z ryzykiem dokladania z wlasnej kieszeni, co dodatkowo wiaze sie z kolejnym etatem gdzie indziej.... Na szczescie nam idzie dobrze, nie narzekamy, choc , co jest oczywiste chcielibysmy aby bylo lepiej ;) Hiszpania, pieknie :) poprosze pocztowke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlugo juz mieszkacie w niemczech? Maz myslal o wyprowadzeniu sie do niemiec, ale ja bym nie mogla rodzicow zostawic ;) jestem z nimi bardzo zrzyta ;) pozatym nie znam niemieckiego, tylko angielski i francuski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×