Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Berta Piszesz że siedzisz w pracy dzisiaj, to tak jak ja. Od 8 do 20ej. Rozumiem twój ból...mój M pracuje dziś ze mną, dobrze że chociaż razem jesteśmy. Kamila - przepraszam :) faktycznie gubie się jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu ja płakałam później do końca dnia. przy samym porodzie też. i w ogóle byłam rozbita na drobne kawałki po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i u mnie się poprzestawiało coś w organizmie bo dostałam @ znów 6 dni za wcześnie. W tamtym miesiącu było 5 dni wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...ale palnęłam. Dzisiaj w ogóle mam jakiś dzień gadania głupot. Przyszła koleżanka z pracy, która starania porzuciła 3 miesiące temu po drugim nieudanym in-vitro, składamy sobie życzenia a ja "no i życzę ci tego najważniejszego zajączka z jajkiem, może kiedys w końcu podrzuci to co trzeba"...i ugryzłam się w jęzor...głupia baba ze mnie :( Masakra, przez jej twarz przeszedł cień smutku...cholera! Powinnam się dzisiaj w ogóle nie odzywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze pomarańczku, będziemy tak właśnie robić, jak ty mówisz. Bo bardzo mądrze mówisz. Dziewczyny, apeluje o testowanie zaraz po stosunku!!!!! Może my za późno robimy te testy i dlatego one nie wychodza?????? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze przejrzeć recepty i kończę pracę. Na razie,kochane. Odezwe sie, jak tylko będę mogła 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ja jestem cały czas :) Pomarańczko, masz zdanie jakie masz, twoja sprawa, ale myslę, że nie powinnaś się wypowiadać w żaden sposób na mój temat. Nie znasz mnie. Pozdrawiam cię. Ja zaraz kończę pracę... :) Jadę do domku poświętować z mężem. Życze Wam wszystkim (Pomarańczowym również) udanego wieczoru a na noc - kolorowych snów. Odezwę się jutro wieczorem. Pa pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :) Na pewno będę zaglądała do Was. Może nie codziennie (brak internetu w domu - mam nadzieję, że już niedługo ;) ), ale na pewno szybko stąd nie odejdę :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! myslalam ze bede pierwsza! pisze bo goscie jeszcze spia! a tu kamilka mnie wyprzedziła! buziaczek Kamciu Ty ranny ptaszku! mawika- Witam Cie z całego serca nanaszym topicu! i z góry przepraszam ale zaraz znikam sniadanko dla gosci robic! :) :) :) widze ze równa z Ciebie babka :) :) :) widze ze dziewczynki poszalalay przez swięta :) nawet natanielcia i pumcia piszą :) no milka i kamcia to juz stara gwardia :) kochane- sciska was wszystkie mocno i nie dajcie sie oblac dzisiaj! :) :) :) ja zaraz sie szykuje ze szklaneczką! hihi! buziole !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Jak samopoczucie??? Mawika, witaj w naszym gronie :-) Korzystajac z okazji poprawiam tabelke,a mysle ze i Zenek dolaczy swoje zmiany: Nick........Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) Madusiak .30..........10...............09.04..........Trójmiasto 3) mysztorek.28..........?................03.03...........UK 4) natanielka.25..........7................22.04...........B.P. 6) studentka 23...........?...............21.04...........Wrocław 5) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 6) kamila250579.29......1................23.04...........Niemc y 7) Milka..31................2...............24.04....... ....Płock 8)Berta ..29...............2................14.04...........Lublin 9)mawika84................2...............20.04......... ..lubuskie Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..............8.............listopad...........Grecja 2) zenek897 (aga... 27.... 6........... listopad........... Gdańsk 3)pumka27...................5.............grudzien...... ....Dolny Ślask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, bo to było za wcześnie!!! Może w poniedziałek będzie inny wynik, powiinaś zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki, a nawet wtedy nie zawsze wychodzi. Więc nie mów od razu że się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby ci było raźniej Kamilka, to ja też zaraz zrobię i też będzie negatywny, bo nawet jeśli w tym cyklu się udało, to i tak jest za wcześnie na test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki moje Kochane !!!! Ja tylko na momencik powiedzieć,że dzwonili do mnie z Anglii i lecę już w tą niedzielę!!!!!!!! Także pewnie mało mnie będzie tutaj w tym tyg bo muszę trochę pozałatwiać i uczyć się angielskiego ile wlezie. Jestem mega szczęśliwa bo już zaczynałam wątpić czy zadzwonią. Ale mi prezenta wielkanocnego zrobili !!! A że byłam już po paru głębszych to się tak nie denerwowałam i poszło gładko :D:D:D teraz wychodzę do siostry mojego M ale dostałam @ i tak mnie brzuch napierdziela że nie wiem ile wysiedzę. A rano miałam mega kaca bo trochę zabalowałam wczoraj:D:D:D Ale już się podleczyłąm tym co się trułam :D Buźka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to, podobno juz wczoraj pelny byl, nic sie juz nie zmiesci kamkilko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie o normalnych slowach i ich braku lepiej nie wypowiadaj- twoje posty o kurwach, chujach, pierdolonej rozwódce, itd... :-O na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×