Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

witam wszystkich , :( :( :( pusciutko na naszym topiczku... szkoda! Kamilcia widzisz bez Ciebie nasz Topic umiera! martwie sie strasznie o Ciebie Kochanie! Milus pomoż mi \\Kochana musimy ja tu sciągnąc tylko jak???? :( sama nie wiem , brak mi juz pomysłów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila odezwij sie
dziewczyny sprobujcie przez nk. boje sie o nia, zeby nie przezyla jakiegos rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, martwie sie... Co sie dzieje z Kamilka? A reszta gdzie? Taki fajny topik,tyle wpisow i niestety upada...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Mathea niestety Kamcia była dobrym duchem tego topiku. cos musiało sie chyba stac bo ona nie odeszła by tak nagle bez słowa , tylko nie mam pojecia co. napisałam do jej meza na nk ale tez sie nie odezwał :( juz nie mam pojecia co robic! jej ostatnie wpisy nic takiego nie zapowiadały! miała zrobic test, kurcze o oc tu chodzi??? dziewczynki ja zrobie wszystko zeby topic nie umarł! bo ja po wakacjach chce wrócić do starań i chce zebyscie były ze mną! wierze że Kamcia do nas wróci! A wy wszystkie mi pomóżcie! Miluś na Ciebie wiem że moge liczyć! Mathea Ty jestes założycielką topicu więc wiem że mi pomożesz! Pumka odzywaj się do nas jeszcze! A co z resztą dziewczyn ze starej ekipy! Natanielko kiedy zaczynasz starania? Anulko napisz czasem co u Ciebie! Tak wiele tematów było do rozmowy a teraz??? Czesto myśle o Madusiak jak teraz sobie radzi- kurcze dziewczyny jesli to przeczytacie to odezwijcie sie!!!! przeciez byo tak fajnie! No i nasze nowe kolezanki berta i aurora! Wy tez nam pomóżcie! nie pozwólmy żeby zrobiło sie tu pusto!!! No to jak na kogo mogę liczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila jest impulsywna i uczuciowa osoba, nie zawsze zrównowazona psychicznie. Kiedys tutaj wspominala, ze chciala sobie odebrac zycie. Jej posty az ociekaly nieraz depresja. Kurde, tez sie martwie :-( Miejmy nadzieje, ze zdolowala ja jedynie jedna kreseczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik nie umrze, nie pozwolimy mu na to!!! fakt, ja sama rzadko piszę ale niestety na razie do pracy chodzę, a po niej padam zmęczona, bo bym tylko spała i spała, ale jeszcze miesiąc i będę tu non stop :))) Co do Kamilki to może gdzieś wyjechała (tylko że wcześniej nic o tym nie wspominała), wydaje mi się, że gdyby chodziło o ciążę lub jej brak to bym nam powiedziała. jest silną babką i by się z nami podzieliła wiadomościami. Czytam to co przedmówczyni napisała i nie zgadzam się z tym, iż jej posty ociekały depresją, wręcz przeciwnie. Kamilka to taki dobry wesoły człowiek. pozdrawiam was babeczki, buziaki A pumka jak ty się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! mam dobre wieści! skontaktowałam sie na nk z mezem Kamci! Kamcia musiala jechac do Polski a tu chyba nie ma dostepu do kompa wiec nie pisze. uff, ulżyo mi, ale i tak Kamcia ma małego kalpsa, bo ja tu mało zawału nie dostałam! witaj zenek! dzięki za wsparcie i wpadaj do nas jak najczesciej i opowiadaj jak sie czujesz! sciskam Cie mocno! a Pumcia to juz o nas zapomniała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Uff ulzylo mi w zwiazku z Kamilka... Ale klapsa to ma na pewno,tak bez slowa zniknac ;-). Co do reszty dziewczyn-odzywajcie sie czesciej! Mnie ten topik bardzo duzo pomogl-zarowno przed zajsciem jak i teraz... Niestety nawet najlepsza kolezanka/przyjaciolka, jesli nie jest w takiej sytuacji co my, nie moze nam pomoc. Zreszta ja jestem osoba,ktora nie lubi narzucac sie innym ze swoimi problemami. Poza tym jestem dosyc zamknieta,trudno jest mi sie zwierzac komukolwiek,nawet mezowi o co ma do mnie czesto zal... Jedynie tutaj potrafilam sie otworzyc i pisac otwarcie o swoimch przezyciach... Dlatego piszcie dziewczyny... w grupie zawsze razniej :-) Nadal mam plamienia,ale nie krwia,tylko takie ciemnozolte i sa to 1,2 krople dziennie...Biore leki, ponadto co 5 dni jezdze do kliniki i dostaje zatrzyki z progesteronu...Boze,zeby to sie skonczylo...Chodze bez przerwy do toalety i sprawdzam majtki.Zeby tylko wszystko dobrze sie skonczylo... Pozdrawiam was cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mathea! ciesze się że zagladasz do nas! nic sie nie martw Kochana! nieraz czytalam na forach ze dziewczyny mialy plamienia - oczywiscie nie wolno tego lekcewazyc ale jesli bylas u lekarza to na pewno wszystko jest ok! Ciesze się że jestes tu z nami! a Pumcia do nas nie zaglada!!! Ona tez ma klapsa! ja jutro wyjezdzam na 2 dni wiec mnie nie bedzie! sciskam was wszystkie ciepło! a Milka! jak cos to pisz bedziemysie wymieniac naszymi sukcesami w odchudzaniu! ja schudłam juz 14 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ UE
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) Madusiak .30..........10...............09.04..........Trójmiasto 3) mysztorek.28..........?...............03.03...........UK 4) natanielka.25...........7...............22.04.........B.P 6) studentka 23...........?...............21.04..........Wrocław 5) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 6) kamila250579.29.....1................20.04.........Niemcy 7) Milka..31...............2...............20.04....... ...Płock 8)Berta ..29.............2...............14.04...........Lublin 9)auroraa ... 21 ......... ? ............... ok 30.04 ............Lubliniec 10)anulka-84, 24..........7...............17.05..............Bydgoszcz Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........5..............20 listopad...........Gre cja 2) Pumka27...............4...............grudzień.......dolny slask 3) zenek897 (aga... 27... 6........... listopad............ Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawialam tabele bo
kamila tam zle byla wpisana. jej nick to kamila220579 Nick........Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) Madusiak ...30..........10...............09.04..........Trójmiasto 3) mysztorek...28..........?...............03.03...........UK 4) natanielka...25...........7...............22.04.........B.P 6) studentka ..23...........?...............21.04..........Wrocław 5) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 6) kamila220579..30.......1................20.04.........Niemcy 7) Milka.....31...............2...............20.04....... ...Płock 8)Berta ....29.............2...............14.04...........Lublin 9)auroraa ... 21 ......... ? ............... ok 30.04 ............Lubliniec 10)anulka-84, 24..........7...............17.05..............Bydgoszcz Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........5..............20 listopad...........Gre cja 2) Pumka27...............4...............grudzień.......dolny slask 3) zenek897 (aga... 27... 6........... listopad............ Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poprawiam, bo ktoś mi tu termin porodu pominął :) Nick........Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) Madusiak ...30..........10...............09.04..........Trójmiasto 3) mysztorek...28..........?...............03.03...........UK 4) natanielka...25...........7...............22.04.........B.P< br /> 6) studentka ..23...........?...............21.04..........Wrocław 5) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 6) kamila220579..30.......1................20.04.........Niemcy 7) Milka.....31...............2...............20.04....... ...Płock 8)Berta ....29.............2...............14.04...........Lublin 9)auroraa ... 21 ......... ? ............... ok 30.04 ............Lubliniec 10)anulka-84, 24..........7...............17.05..............Bydgoszcz Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........5..............20 listopad...........Gre cja 2) Pumka27...............4...............grudzień.......dolny slask 3) zenek897 ... 27... 13...........16 listopad............ Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c.o.s.i.k
_______...sss..____________________s³'³_s³___...ssss.__$$$ ___..··³³'““““³$$.__________________³s³',³_...s$$$$$³³_s$$³_s$$s _,'__________³$,___________________³³'_s$$$$$³$$$$s$$ss$$$³ ____________s$’__________...s$$$$$$s³s³s$$$$$$$ss$$$$$s$$s... __________s$³'________s$$$$$$$$$$$$.³³.$$$$$$$$s³$$$$$$$$$$ ________.s$³'________$$$$$$$$$$$$$' •• `³$$$$³§§§³$$$³'¯¯¯ _______s$$'_________$$$$$$$$$$$$$_..##s$$s³$s§³'s$$' ______s$$'__________³$$$$$$$$$³$$$s##³$$³$$$__s$³' ______$$'____________³$$$$³§§§$s$$$$³³³³'$$$³_s$³' ______$$.______________³³$$§§§$$$$s._____s$³'s$$' ______³$$.____________________³$$$$$s___s$³S$$$_____s$$$$$$s. _______³$$s.________________________³³$$³SS$$$___s$$$$$$$$$$$s. ________³$$$$sss.____.ssssssss.______s$SSSSSSSS$..s$$$$$³§§§§§§s$$s. __________³$$$$$$$$$$$$$$$$$$s_s³$$$³SSSSSSSS³$$$$$³§§§§§#§§§s$s _____________`”””””””””____`³³$$s³$$$³SSSSSSSSs$$$$³§§§§§§##§§§§§$ _____________________________³s$$³SSSSSSSSS$$$$³§§##§§§#§§§##§’ ____________________________s$$³_`SSSSSSSSS$$$$³§§§##§§§§§§##§’ ________________________..__s$³____³SSsSSSSS$$$³§§§§§§§§§§§§§§§³ _____________________ss_s$$$³______³SSS³sS³$$$§§§§§§§§§§§§§§§§³ ______________________³$$$$³_...s$$$$$$³³'__$$$§§§§§§§§§§§§§§§³ _________________________..s$$$$$$$$$$'____‘$$s§§§§§§§§§§§§§³' _____________________.s$$$$$$$$$$$$$$______³$$s§§§§##§§§§³' __________________.s$$$$$$$$$$$$$$$$$_______³$$s§§##§§§³' ________________.s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$s_______³$$s§§§§§³' _______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_________³³³””””” _______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _______________$$s³$$$$$$$$$$$$$$$$$$’ _______________³§$$$$$$$$$$$$$$$$$$$' ________________³$$$$$$$$$$$$$$$$$$³ _________________³$$$$$$$$$$$$$$$$³ __________________³$$$$$$$$$$$$$³ ____________________³$$$$$s³$$$³ __________________________`””””

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c.o.s.i.k
to bedzie lepsze ___________________$$____________$$ __________________$___$________$___$ __________________$_____$$$$$$_____$ _________________$____sss___sss____$ __________________$____³³_____³³_____$ _________________$_______$$$________$ _____$$$$$$$$_____$_______$________$ ___$$________$_______$$_________$$ ____$_________$_____$___$$$$$$___$ _______$______$____$__$________$__$ _______$_____$____$__$__________$__$ ______$____$___$$$$__$__________$__$$$$ _____$___$____$____$__$________$___$___$ _____$__$_____$____$__$________$__$____$ ____$___$______$____$__$____$_$__$____$ ______$__$______$____$___$_$_____$___$ _______$___$$$$$_$___$___$_$____$___$ __________$$$$$_$____$____$_____$____$ ________________$$$_$_____$______$_$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprawiam bo mi sie tygodnie nie zgadzaja: Nick........Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) Madusiak ...30..........10...............09.04..........Trójmiasto 3) mysztorek...28..........?...............03.03...........UK 4) natanielka...25...........7...............22.04.........B.P< br /> 6) studentka ..23...........?...............21.04..........Wrocław 5) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 6) kamila220579..30.......1................20.04.........Niemcy 7) Milka.....31...............2...............20.04....... ...Płock 8)Berta ....29.............2...............14.04...........Lublin 9)auroraa ... 21 ......... ? ............... ok 30.04 ............Lubliniec 10)anulka-84, 24..........7...............17.05..............Bydgoszcz Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........12..............20 listopad...........Gre cja 2) Pumka27...............4...............grudzień.......dolny slask 3) zenek897 ... 27... 13...........16 listopad............ Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichutko tutaj...Dziewczyny gdzie sie podziewacie? bo nie wierze ze tak intensywnie pracujecie ;). Pumka,co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! smutno patrzec na takie pustki :( ja tak jak mówiłam zawsze tu bede... i mam nadzieje ze nie sama! anulka kochanie widze ze dopisałas sie do tabelki! napisz skarbie co u Ciebie! a reszta! natanielka, Pumka to juz całkiem zapomniała, Milus Ty juz nie bedziesz zagladała ? dziewczynki nie róbcie mi tego! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety mnie takze przykro,ale przeciez nie bede zmuszac nikogo do pisania. Ja pojawiam sie tu codziennie,ale kiedy znow widze ze to moj wpis byl ostatni to co mam sobie odpisywac...? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety mnie takze przykro,ale przeciez nie bede zmuszac nikogo do pisania. Ja pojawiam sie tu codziennie,ale kiedy znow widze ze to moj wpis byl ostatni to co mam sobie odpisywac...? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poprawiam, bo ktoś mi tu termin porodu pominął Nick........Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) Madusiak ...30..........10...............09.04..........Trójmiasto 3) mysztorek...28..........?...............03.03...........UK 4) natanielka...25...........7...............22.04.........B.P< br /> 6) studentka ..23...........?...............21.04..........Wrocław 5) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 6) kamila220579..30.......1................20.04.........Niemcy 7) Milka.....31...............2...............20.04....... ...Płock 8)Berta ....29.............2...............14.04...........Lublin 9)auroraa ... 21 ......... ? ............... ok 30.04 ............Lubliniec 10)anulka-84, 24..........7...............17.05..............Bydgoszcz Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........5..............20 listopad...........Gre cja 2) Pumka27...............9.............14grudzień.......dolny slask 3) zenek897 ... 27... 13...........16 listopad............ Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palka zapalka
widze za topik wam upada. hahahhahaha....i dobrze bedzie mniej idiotek na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż Mathea ma racje... szkoda, Pumka wpadla tylko zeby wpisac os w tabelke i ani slowa, szkoda bo mialysmy sie wspierac niezaleznie od tego czy komus sie udało czy jeszcze nie, czy ktos jest w trakcie staran czy dopiero bedzie sie starał... ale cóż, ja tez bloga tu pisac nie bede :( tak wiec bede wpadac czasem moze Kamcia wróci i rozkreci topic, a póki co to pozdrawiam was wszystkie i życze duzo zdrówka i owocnych starań. i mam nadzieje że jeszcze kiedys do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co............
to z kamila to bardzo dziwne juz tyle w polsce?a neta tam nie ma?kafejek internetowych?ja mysle ze ona kazala tak mezowi aby odpisal babusi a jaka jest prawda?mozna sie tylko domyslic.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zagladam z nadzieja ze pojawily sie kolejne wpisy a tu nic... Jesli chodzi o Kamile to nie mam pojecia co sie stalo. Takze sie martwie bo cos ten wypad do Polski dlugo trwa. ale na innych topikach tez sie nie pojawia wiec nie wiem... Jesli chodzi o inne kolezanki - wszystkie razem tworzylysmy ten topik i to po prostu nieladnie tak nagle przestawac sie odzywac. Zawsze mozna wpasc i sie pozegnac, lepsze to niz cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już się usprawiedliwiam nieobecnością :) Mój mąż codziennie zagarnia komputer po powrocie z pracy, ja jedynie mam czas gdy wracam o 16 do domu a jego jeszcze nie ma. Niestety ostatnio później wracam, bo samochód u mechanika i powroty mi dłużej zajmują. Więc jak wracam to padam. Ale ostatnio już lepiej się czuję, tylko dziś mnie na wymioty wzięło jak autobus mnie wytrząchał :))) Dlatego bardzo przepraszam, że tak rzadko zaglądam, ale obiecuję, że od 1 czerwca będę codziennie (bo idę wtedy na zwolnienie ) i będę siedzieć przy kompie i pisac do Was :) buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane !!!!!!! :) dlugo nie pisalam bo wyjechalam do rodzicow odpoczac :) Powiedzcie mi , bo nie wiem: moj ostatni okres trwal 2 dni , byl slaby , a pozniej mialam doslownie po 2 krople na dzien jakiegos brazowego nie wiem czy sluzu czy to taka krew byla... przypomne ze przed ta \"@\" mialam bole brzucha ok 2 tygodnie i bole piersi. A normalnie @ trwa u mnie 5 dni... dziwne, ale wiecie moze co to moze byc? Pozdrowienia dla WAS kochane :) i zebyscie nie zapomnialy o forum :) bo fajnie sie wspierac, pisac o swoich przezyciach, staraniach, wspierac inne duszyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu cos sie ruszylo :-) Czekam na reszte forumowiczek :-). Ja wczoraj znow dostalam plamienia, wlasciwie byl to ciemnobrunatny sluz i bylo go dosc sporo. Ponadto pojawilo sie klucie w brzuchu. Oczywiscie zaraz telefon do lekarza i dzis mialam robione znow USG- tym razem juz normalnie, przez brzuch. I wszystko jest ok. poza tym ze dostalam lekkich skurczy macicy, podobno niegroznych. A to plamienie to wynik oczyszczania sie organizmu z tego co zbedne - to slowa lekarza. Ale strach pozostal... Najwazniejsze ze maluch ma sie dobrze, bryka sobie w brzuszku :-) Zenek, trzymam za slowo ;-) Aurora, nie mam pojecia co mogla oznaczac ta dziwna @. Zrob po kilku dniach test. Jesli wyjdzie negatywny to byc moze doszlo do samoistnego poronienia ? To sie podobno czesto zdarza i kobiety myla to wlasnie z @. A moze doszlo do implantacji zarodka? Ja w dzien spodziewanej @ mialam krotkie plamienie, jasnoczerwona krwia... Myslalam ze dostalam i zalozylam podpaske. Potem okazalo sie ze nic mi nie leci. Po 2 dniach zrobilam test i wyszedl pozytywny...Mam nadzieje ze i u ciebie bedzie podobnie :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×