Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Kamilka, muszę już spać, bo mi się oczy kleją. Ty pewnie czekasz jeszcze na męża. To papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór dziewczynki, a własciwie dzien dobry! matko, dopiero skonczyłam prasowanie! jejku, dziewczyny ja przez te świeta sie wykoncze! tylko praca, porządki, zakupy... sily mi juz brakuje, no i czasu niestety... w dzien nawet minutki nie znalazlam zeby kompa wlaczyc! teraz włanczam, czytam i chyba juz bardzo zmeczona jestem bo widze tu jakąs matusiak przez t, która na dodatek jakies farmazony pierdzieli i to na pomarańczowo! chyba powinnam sie juz polozyc. a jesli to co czytam jest na serio to rzeczywiscie jakas dziwna historia, i laska pisze ze tu juz pisala! jejku- mam nadziej ze to nie nasza madusiak cos sobie uroiła :( wlasnie madusiak odezwij sie do nas! a i jeszcze jedno- dziewczynki czy wy pamietaci lilii- ona tez pisala ze jestw ciazy!- odzywala sie potem bo nie pamietam! wszystko przeczytałam i nadrobiłam, Pumce juz gratulowałam! teraz czekam na nowe mamusie :) buziaczki dla was Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kamilka, ja juz pracuję. Życzę ci miłego dnia, odezwę się wieczorem. A co z Bertą??? Babusia pamietam Lili, miała pójść do lekarza i się odezwać, ale nic nie napisała, mam nadzieję, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! ja zaraz biegne do kosmetyczki! w domciu juz wszystko zrobione! ale w piatek i sobote pracuje! Pumcia- jak sie czujesz kochana??? pisz nam tu jak sie czuejsz mamusia :) Kamcia- pora taka byla bo akurat skonczyłam prasowanie :) matusiak- ja to nie kumam skad Ty sie urwałas, albo ja sie juz pogubiłam na tym topicu :( wez kobito sie ogarnij i pisz do rzeczy bo startujesz z tekstami i nikt nie wie o co chodzi! wez sie zaczernij jak chcesz pisac, bo ja juz nie wiem kto ty jestes! wpadasz na topic i piszesz jakbys tu z nami od zawsze była! sory ale może ja cos myle ale wez ze nie rób jaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matusiak
jakie leki bierzesz?? sam prozac to mało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja2
Matusiak nie rob sobie jaj z dziewczyn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matusiak
ja moze i biore ale nie pisze potem takic głupot.... naprawde z toba wszystko ok?? slyszysz czasami jakies glosy?? ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matusiak
jezeli juz to ignorancja:P ja sie pytam po przyjacielsku czy z toba wszystko ok, bo piszesz dziwne rzeczy..... w jakim celu piszesz na tym topiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matusiak
wiesz jaki jest tytul tego topiku?? wiesz o czym dziewczyny tu pisza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjj matusiak
zrob obiad mężowi i skocz mu po fajki, bo bedzie opierdol jak wroci z pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kamcia! Kochana co sie tutaj dzieje??? jejciu mi sie kamcia wydaje ze to moze rzeczywiscie byc madusiak... nawet nie chce o tym myslec... kamcia ja bym wszamala tą kolacyjke, ale dieta!!!! ale w świeta wolne!!! i sobie podjem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu jesteś Kamilka... bo już zaczęłam wariować po tym co ta matusiak pisała, ale ok-już koniec z nią- dla mnie jej nie ma. Wątróbki z cebulką to ja nie odmówię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja dziewczynki, mysle ze trzeba zakonczyc temat, bo to nawet smieszne nie jest! Kamcia ja juz gotowa, nie na darmo szalalam przez ostatni tydzień :) , dzisiaj zaliczyłam kosmetyczke i fryzjera... teraz moge juz czekac na zajacas :) :) :) ... szkoda ze do nas nie przychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia, to nie madusiak to jakaś pomarańcza która chce rozwalić topik olać ją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół dnia to z małym jajka malowaliśmy :P Cały dzień mnie dzisiaj brzuch bolał, jakby jajnik. Nie wiem sama, może ja teraz będę miała owulację. Kilka lat temu, kiedy nie brałam tabletek to miałam cykle 32 do 36 dniowych. No nic... zobaczymy jak to będzie, nie mam się co nad tym głowić bo i tak nic nie wymyslę. Babusia co ze zdjęciami w kolorze blond??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka- obiecuje że w swieta porobimy jakies fotki :), tylko kurcze dzisiaj mnie troszke fryzjerka za krótka obcieła, dziwnie sie czuje ale chyba sie przyzwyczaje, mam nadzieje, bo dawno nie mialam takich krotkich wlosów i czuje sie troche jak taka mała dziewczynka! ale obiecuje fotke, chociaz jedna! Kamcia- my w swieta 2 sniadanka u rodziców i tesciów a potem mamy gosci :) ciesze sie niesamowicie! Kamcia ja w sumie tak generalnie sprzatam tylko dwa razy w roku( okna, o dsuwam szafy, piore firanki- dobrze ze te swieta chociaz sa bo pewnie zadna siła by mnie nie zmusila i firanki same by spadły :) :) :) ale ogólnie tez nie jestem zwolennikiem takich swiatecznych porzadków! zawsze smialam sie z siostra z mamy a teraz robie to samo - chyba sie starzeje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka zazdroszcze ci tego opalania :) ja w to lato nie wyjdę w kostiumie na plaże, bo wstyd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie dostanie... jakoś nigdy nie kupowałam mu nic na zajączka, nie ma u nas takiej tradycji dopiero co mu kupiłam kilka książek- on uwielbia czytać, czyta już takie przygodowe ksiązki dla młodzieży po kilkaset stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło ma być, no ja niestety idę do pracy, a jak wrócę to mam zrobić ciasto i kotlety jak zrobię to cię poczęstuję oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, wszystko otwarte jutro niestety kotlety z piersi kurczaka robię bardzo dobre :P a ciasto piernik kotlety to zjemy pojutrze, bo jutro wielki post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie pomyślałam że może jutro przy okazji postu, to zrobię jakąś głodówkę- przez cały dzień tylko woda dobrze by mi to zrobiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkaleeds
Witam wszystkich!!! Juz pomalu mysle ze to wszystko nie ma sensu juz od listopada staramy sie o dziecko i nic z tego nie wychodzi...czy to jeszcze za krotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki :) moja corcia chora :( życze wam Wesołych i spokojnych Świat Wielkanocnych:D Mokrego dingusaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kamilka Wieczorem się odezwę :) a póki co życzenia dla wszystkich dziewczynek: Na Wielkanoc od króliczka, niech Wam wpadną do koszyczka niezła kasa i kiełbasa, radość życia, coś do picia i na miłość chęci tyle, by mieć wszystko inne w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila20579
hej :) Jest tu jeszcze ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×